logo
دانلود بازی رسم مربع از خطوط GridLines v1.10.0

‌‎GridLines v1.10.0 دانلود بازی رسم مربع از خطوط به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این بازی بسیار زیبا برای رایانه های شخصی را استودیوی بازی سازی pi eye games به بازار ارایه کرده است. این بازی فوق العاده جالب و محیج را شاید کم وبیش بشناسید و یا انجام داده باشیدو با انجام این بازی به خاطره های گذشته خود بروید.

ادامه مطلب ...
دانلود  بازی مکعب های طلسم شده معدن PyraCubes v1.10.0

‌‎PyraCubes v1.10.0 دانلود بازی مکعب های طلسم شده معدن به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این بازی بسیار زیبا برای رایانه های شخصی را استودیوی بازی سازی pi eye games به بازار ارایه کرده است. این بازی بک بازی فانتزی و زیبا وبه همراه داستان داخل بازی فوث العاده جالب و جدیدی می باشد که قطعا از آن لذت خواهید برد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی پازل با چرخش قطعات MirrorMixup v1.15.0

‌‎MirrorMixup v1.15.0 دانلود بازی پازل با چرخش قطعات به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این بازی بسیار زیبا برای رایانه های شخصی را استودیوی بازی سازی pi eye games به بازار ارایه کرده است. این بازی یک نوع پازل تصویری است که شما باید با جابه جایی بین تصاویر پازل را حل کنید و با این کار ذهن خود را تقویت کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود بازی نیم باس Nimbus v1.0

تاریخ :   1396/8/16 دسته بندی : بازی فکری
دانلود بازی نیم باس Nimbus v1.0

‌‎Nimbus v1.0 دانلود بازی نیم باس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی بسیار زیبا و جذاب داری سبک فکری و رانندگی می باشد . شما در این بازی باید عشق گذشته خود را نجات دهید . شما در این بازی باید تمرکز بسیار بالایی داشته باشی تا بتوانی با توانایی رانندگی خود موانع و اشیاء درون جاده را رد و با آنها برخورد نکنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی مکعب ها Cubology v1.20.0

‌‎Cubology v1.20.0 دانلود بازی مکعب ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی را استودیوی pi eye games برای رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است . شما در این بازی فکری باید با تمرکز بالا مراحل را با پیروزی به پایان برساند تا به مراحل بعدی بروید . این بازی دارای 2 حالت متفاوت از هم می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی گردونه ی توپ های رنگی Circulate v1.19.0

‌‎Circulate v1.19.0 دانلود بازی گردونه ی توپ های رنگی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی را استودیوی pi eye games برای رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است . شما در هنگام بازی کردن با این بازی باید بسیار تمرکز داشته باشید . در این بازی شما با چرخش گردونه ها باید هر مرحله را با پیروزی به پایان برسانید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی ذهن جنایی Criminal Minds

‌‎Criminal Minds دانلود بازی ذهن جنایی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی معمایی و جنایی توسط کمپانی Big Fish Games برای سیستم های خانگی منتشر شده است . شما در این بازی به همراه یک تیم خبره باید به جستجوی قاتلین مرموز یک سری جنایات مخوف بپردازید . این بازی برگرفته از یک سریال به همین نام می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل پازل شکلک های دیزنی Disney Emoji Blitz v1.15.0

‌‎Disney Emoji Blitz v1.15.0 + Mod دانلود رایگان بازی موبایل پازل شکلک های دیزنی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی فکری و ماجراجویی را استودیوی معروف و مشهور Disney برای سیستم عامل اندروید به بازار ارایه کرده است .شما در این بازی با به پایان رساندن هر مرحله یکی از شخصیت های کارتونی شرکت های دیزنی و پیکسار را آزاد می کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل دیو و دلبر Beauty and the Beast v1.7.3.1283

‌‎Beauty and the Beast v1.7.3.1283 + Mod دانلود بازی موبایل دیو و دلبر را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی فکری و جذاب را استودیوی بازی سازی مشهور و محبوب Disney به بازار ارایه کده است . شما در این بازی باید وارد قصر دیو شوید و در آنجا با موجودات عجیب و غریب برخورد می کنید و پازل ها رو باید حل کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی پرندگان خشمگین فصلها Angry Birds Seasons

‌‎Angry Birds Seasons دانلود رایگان پرندگان خشمگین فصل‌ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی توسط کمپانی rovio به بازار ارائه‌شده است. حس و حال نوستالژی خاصی در حین بازی به افراد دست خواهد داد. این بازی به‌عنوان پر دانلودترین بازی در کنسول‌های مختلف را در سالیان متوالی انتخاب می‌شده است و این به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند اتفاقی باشد

ادامه مطلب ...