logo
دانلود نرم افزار بازیابی انواع فایل های پاک شده BladeProfessional

‌‎BladeProfessional دانلود نرم افزار بازیابی انواع فایل های پاک شده در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.Blade نرم افزاری با ویژگی های منحصر به فرد برای بازگردانی فایل است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته R-Studio

‌‎R-Studio دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از سیستم ها ی فایل FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS, NTFS5 برای بازیابی پشتیبانی می نماید و همچنین با نسخه های 7، 8/8.1 و 10 ویندوز سازگاری دارد. این نرم افزار دارای مدل بازسازی پیشرفته می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0

‌‎Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0 دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این ابزار قادر به بازیابی مواردی همچون جداول، کوئری ها، ایندکسها، روابط و … می باشد.تمامی مراحل اسکن و تعمیر فایلها در این نرم افزار به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر انجام میشود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات LC Technology Filerecovery 2016 Enterprise v5.5.9.8

‌‎LC Technology Filerecovery 2016 Enterprise v5.5.9.8 دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار از قدرت بازگردانی بسیار بالایی برخوردار می باشد به صورتی که قابلیت بازیابی یک خط پاک شده از یک دستور خط، یک نرم افزار، یک فایل متعلق به سیستم و … را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Green Data Recovery Pro 1.3.1.4

‌‎Green Data Recovery Pro 1.3.1.4 دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار می‌تواند تصاویر، موزیک‌ها، ایمیل‌ها، فایل‌های متنی، فایل‌های فشرده و … را با چند کلیک ساده از انواع حافظه‌های هارد دیسک، مموری کارت، فلش مموری و … بازیابی نماید. این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت موبایل MOBILedit Enterprise Forensic 9.2.0.22984 Express 5.1

‌‎MOBILedit Enterprise Forensic 9.2.0.22984 Express 5.1 دانلود نرم افزار مدیریت موبایل در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید اطلاعات گوشی مانند IMEI، سیستم عامل، firmware شامل SIM details (IMSI), ICCID و همچنین اطلاعات لوکیشن را بازیابی نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک Macrium Reflect Workstation

‌‎Macrium Reflect Workstation دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه قابلیت بازیابی فایل ها و پوشه ها با ساخت یک درایو مجازی در ویندوز و بازیابی فایل ها و دایرکتوری های انتخاب شده با استفاده از عملیات ساده Copy/Paste و همچنین ساخت دیسک نجات بر پایه Linux را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار او اند او دیسک ایمیج O&O DiskImage Professional PLUS Server v12.0.129 x86x64

‌‎O&O DiskImage Professional PLUS Server v12.0.129 x86x64 دانلود او اند او دیسک ایمیج (نرم‌افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل‌ها و سیستم‌عامل) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار کمپانی O&O Software GmbH دارای قابلیت‌های فراوانی در جهت تهیه نسخه‌ی پشتیبان از اطلاعات و بازگردانی اطلاعات دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رفع مشکلات بوت Tenorshare ReiBoot Pro v7.0.0.0   ios

‌‎Tenorshare ReiBoot Pro v7.0.0.0 دانلود نرم افزار رفع مشکلات بوت ios در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط شرکت Tenorshare تولید و عرضه شده است. Tenorshare ReiBoot Pro نام نرم افزاری کاربردی می باشد که از آن برای رفتن به حالت ریکاوری دستگاه های آی او اس استفاده می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید برای مک FonePaw Android Data Recovery v2.0.0 MacOSX

‌‎FonePaw Android Data Recovery v2.0.0 MacOSX دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید برای مک پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات اندروید برای سیستم عامل مک می باشد.برای عملیات بازیابی، نیازی نیست که سیستم اندرویدی شما روت شده باشد.

ادامه مطلب ...