logo
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات فون لب  Aiseesoft FoneLab v9.0.72

‌‎Aiseesoft FoneLab v9.0.72 دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات فون لب در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این برنامه می توانید به فایل های پشتیبان ذخیره شده در iTunes و iCloud دسترسی یافته و با کمک آن ها بیش از 19 نوع مختلف داده را بازیابی نمایید.این نرم افزار با تمامی گوشی ها و تبلت های ios سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات Acronis Backup v12.5.8850 Bootable ISO

‌‎Acronis Backup v12.5.8850 Bootable ISO دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Acronis Backup از تولیدات شرکت معروف Acronis است.این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای پشتیبان گیری دیگر بسیار سریعتر است.این نسخه بصورت بوتیبل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی اندروید FonePaw Android Data Recovery v2.6.0

‌‎FonePaw Android Data Recovery v2.6.0 دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی اندروید پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با نصب این نرم افزار روی کامپیوتر می توانید اطلاعات حذف شده گوشی اندروید متصل به آن را بازیابی کرد.این نرم افزار از تمامی مدل های گوشی های اندرویدی پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بکاپ گیری و بازگردانی اطلاعات Abelssoft Backup 2017 Pro v7.0.0

‌‎Abelssoft Backup 2017 Pro v7.0.0 دانلود نرم افزار بکاپ گیری و بازگردانی اطلاعات پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بکاپ گیری را می توان به عنوان یکی از بهترین برنامه های تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات دانست که قادر است با سرعت 90 مگابایت بر ثانیه اطلاعات را خوانده و نسخه بکاپ از آن ها ایجاد کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و بازیابی سیستم و رفع خطاهای مربوط به نمایش صفحهٔ آبی O&o BlueCon Admin v14.1.3129 PLUS Tech Edition v15.0 Build 4073 x86x64

‌‎ O&o BlueCon Admin v14.1.3129 PLUS Tech Edition v15.0 Build 4073 x8دانلود نرم افزار مدیریت و بازیابی سیستم و رفع خطاهای مربوط به نمایش صفحهٔ آبی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. اصطلاح صفحهٔ آبی مرگ به علت رنگ کاملاً آبی صفحهٔ این پیغام خطا ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی فایل ها از هارد دریو فرمت شده iCare Format Recovery Software v6.0.4

‌‎ iCare Format Recovery Software v6.0.4 دانلود نرم افزار بازیابی فایل ها از هارد دریو فرمت شده در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . iCare نام اين نرم افزار قدرتمند بازگرداني اطلاعات مي باشد که قادر است هر نوع اطلاعات را با هر پسوندي برگرداند. ديگر نگران فايل هاي حذف شده تان نباشيد و همه چيز را به اين نرم افزار بسپارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته R-Studio v8.5 Build 170117 Network Edition

‌‎R-Studio v8.5 Build 170117 Network Edition دانلود آر استودیو ( نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی R-tools technology Inc به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند برای بازیابی اطلاعات از دست رفته و پاک شده تنها با چند کلیک می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Wondershare Dr Fone for Android v6.1.1.35

‌‎Wondershare Dr.Fone for Android v6.1.1.35 دانلود نرم‌ افزار بازیابی اطلاعات اندروید در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بر روی کامپیوتر نصب میشود و با اتصال گوشی اندرویدی به سیستم شروع به شناسایی آن می کند.این نرم افزار گوشی هایی چون LG,Samsung,HTC و غیره و همچنین نسخه های مختلف اندروید را پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Wondershare Data Recovery for Android

‌‎Wondershare Data Recovery for Android دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از برنامه های معروف در زمینه ریکاوری کردن اطلاعات حذف شده از حافظه داخلی گوشی می باشد.این نرم افزار قابلیت بازگردانی فایل های متنی، عکس، فیلم و اطلاعات دیگر را بصورت کامل دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Tipard Android Data Recovery v1.2.6

‌‎Tipard Android Data Recovery v1.2.6 دانلود نرم‌ افزار بازیابی اطلاعات اندروید جهت دانلود در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. با نصب این برنامه بر روی کامپیوتر و اتصال گوشی به آن می توانید اطلاعاتی نظیر پیام ها، فیلم ها، تماس ها و غیره را که در گوشی شما حذف شده اند را تا حد بسیار زیادی ریکاوری کرد.

ادامه مطلب ...