logo
دانلود نرم افزار مینی تول فوتو ریکاوری MiniTool Photo Recovery v3.0 PersonalUltimateDeluxe

‌‎MiniTool Photo Recovery v3.0 PersonalUltimateDeluxe مینی تول فوتو ریکاوری (نرم افزار بازیابی عکس) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار همچنین قابلیت بازیابی ویدیو و صدا را دارا می باشد و سرعت بالای اسکن و بازیابی این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا در سریعترین زمان ممکن تصاویر خود را بازیابی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دو یور ریکاوری Do Your Data Recovery v6.1 ProfessionalTechnicianEnterpriseAdvancedPE Edition

‌‎Do Your Data Recovery v6.1 دو یور ریکاوری (نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار جهت بازگردانی اطلاعات حذف شده است و قادر است انواع داده های حذف شده شما را از هارد دیسک ، لپ تاپ ، دوربین های دیجیتال ، فلش دیسک ها ، مموری کارت و … با مقدار شانس بالا بازیابی کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مینی تول پارتیشن ویزارد MiniTool Partition Wizard All Editions 10.2.2 Retail PLUS Portable

‌‎MiniTool Partition Wizard All Editions 10.2.2 Retail PLUS Portable دانلود نرم افزار مینی تول پارتیشن ویزارد ( نرم افزار پارتیشن بندی هارد دیسک ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یکی از برنامه های بسیار عالی برای پارتیشن بندی هارد دیسک می باشد و با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل ادیت MOBILedit! Forensic v9.2.0.22908

‌‎MOBILedit! Forensic v9.2.0.22908 دانلود نرم افزار موبایل ادیت (نرم افزار مشاهده و بازیابی اطلاعات گوشی) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی COMPELSON Laboratories به بازار ارایه شده است. از این نرم افزار می توانید برای جستجوی کوچکترین چیزها در تلفن همراهبپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایسوس پارتیشن گورو Eassos PartitionGuru v4.9.5.508

‌‎Eassos PartitionGuru v4.9.5.508 دانلود ایسوس پارتیشن گورو ( نرم افزار مدیریت پارتیشن بندی و بازیابی اطلاعات ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Eassos Ltd به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند توانایی بسیار شگفتی در زمینه مدیریت پارتیشن بندی و بازیابی اطلاعات دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز پسورد ریکاوری Windows Password Recovery v11.1.2.1005

‌‎Windows Password Recovery v11.1.2.1005 دانلود ویندوز پسورد ریکاوری ( نرم افزار بازیابی کلمه عبور ویندوز ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Passcape Software به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید تا رمز عبور فراموش شده ویندوز خود را بازیابی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رید ریکانستراکتور RAID Reconstructor v4.40

‌‎RAID Reconstructor v4.40 دانلود رید ریکانستراکتور (نرم افزار بازیابی اطلاعات از RAID آسیب دیده) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. اساس کار سیستم های مبتنی بر RAID بر افزایش بهره وری از چند دیسک سخت و بالا بردن ضریب اطمینان در این حالت است که می توان از انی نرم افزار برای بازیابی داده های دیسک های RAID شده استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریکاور مای فایلز Recover My Files v5.2.1.1964

‌‎Recover My Files v5.2.1.1964 دانلود ریکاور مای فایلز (نرم‌افزار بازیابی اطلاعات پاک‌شده با سرعت‌بالا) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی CrocWare Pty Ltd به بازار ارائه‌شده است. این نرم‌افزار با محیط کاری جذاب برای کسانی که دانش آن‌ها درزمینهٔ ی رایانه در سطح غیرحرفه‌ای است می‌توانند از آن استفاده کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار او اند او دیسک ایمیج O&O DiskImage Professional v11.1.165 Plus Server v7.1.93

‌‎O&O DiskImage Professional v11.1.165 Plus Server v7.1.93 دانلود او اند او دیسک ایمیج (نرم‌افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل‌ها و سیستم‌عامل) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار کمپانی O&O Software GmbH دارای قابلیت‌های فراوانی در جهت تهیه نسخه‌ی پشتیبان از اطلاعات و بازگردانی اطلاعات دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایسوس دیتا ریکاوری EASEUS Data Recovery Wizard 11.0.0

‌‎EASEUS Data Recovery Wizard 11.0.0 دانلود ایسوس دیتا ریکاوری ( نرم افزار بازیابی اطلاعات در محیط ویندوز ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار ایسوس دیتا ریکاوری یکی از قدرتمند ترین ابزار در جهت بازیابی اطلاعات می باشد . با استفاده از این نرم افزار دیگر نباید نگران از بین رفتن اطلاعات باشید .

ادامه مطلب ...