logo
دانلود نرم افزار ماکریوم رفلکت ورک استیشن Macrium Reflect Workstation

‌‎Macrium Reflect Workstation + Server + Server Plus + Home v7.1.2619 x64 دانلود رایگان ماکریوم رفلکت ورک استیشن ( نرم افزار تهیه ایمیج از هارد دیسک و بازگردانی آن ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند به شما در زمینه تهیه نسخه پشتیبان , بازیابی اطلاعات و ابزار ایمیج کمک بسیار زیادی ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز پسورد ریست Reset Windows Password Standard Edition v1.2.1.195

‌‎Reset Windows Password Standard Edition v1.2.1.195 دانلود رایگان ویندوز پسورد ریست ( نرم افزار بازیابی رمز عبور ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Password-Reset به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا رمز عبور فراموش شده ویندوز خود را بازیابید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز پسورد ریست Windows Password Remover v7.01

‌‎Windows Password Remover v7.01 دانلود ویندوز پسورد ریست ( نرم افزار بازیابی رمز عبور ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت Password-Reset به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا رمز عبور فراموش شده ویندوز خود را بازیابید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز پسورد ریست Windows Password Reset for USB v3.0

‌‎Windows Password Reset for USB v3.0 دانلود رایگان ویندوز پسورد ریست ( نرم افزار بازیابی رمز عبور ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Password-Reset به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا رمز عبور فراموش شده ویندوز خود را بازیابید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مینی تول پاور دیتا ریکاوری  MiniTool Power Data Recovery v7.5

‌‎MiniTool Power Data Recovery v7.5 دانلود مینی تول پاور دیتا ریکاوری در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی MT Solution Ltd به بازار ارائه‌شده است. این نرم‌افزار توانایی بسیار بالایی درزمینهٔ بازیابی اطلاعات از بین رفته را دارد. شما با این نرم‌افزار دیگر هیچ فایل از بین رفته ندارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تیپارد ویندوز پسورد ریست Tipard Windows Password Reset Platinum v1.0.10.0

‌‎Tipard Windows Password Reset Platinum v1.0.10.0 دانلود رایگان تیپارد ویندوز پسورد ریست ( نرم افزار بازیابی رمز عبور ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Tipard Studio به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا رمز عبور فراموش شده ویندوز خود را بازیابید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزوز پارتیشن مستر EASEUS Partition Master v12.00 Professional Edition

‌‎EASEUS Partition Master v12.00 Professional Edition + v12.5 Technican Edition دانلود ایزوز پارتیشن مستر ( نرم افزار پارتیشن بندی هارد ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Chengdu Yiwo Tech Development به بازار ارایه شده است.از این نرم افزار برای بازیابی اطلاعات استفاده نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بک آپ فور ال پروفشنال Backup4All Professional v4.5.232

‌‎Backup4All Professional v4.5.232 دانلود بک آپ فور ال پروفشنال(نرم افزار تهیه ی نسخه پشتیبان) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با نرم افزار بک آپ فور ال پروفشنال شما دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات بر اثر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مانند ویروسی شدن نخواهید بود و می توانید آنها را بازیابی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا رسکیو MediaRescue Pro v6.16

‌‎MediaRescue Pro v6.16 دانلود مدیا رسکیو(نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته ی انواع دستگاه های دیجیتالی چند رسانه ای)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Essential Data Tools به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های آسیب دیده و یا پاک شده را بازیابی نمائید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسمارت پارتیشن ریکاوری Smart Partition Recovery v2.5

‌‎Smart Partition Recovery v2.5 دانلود اسمارت پارتیشن ریکاوری ( نرم افزار بازیابی درایورهای هارد دیسک ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Smart PC Solutions Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار پر قدرت و جالب شما قادر به بازیابی اطلاعات هارد دیسک خود خواهید بود .

ادامه مطلب ...