logo
دانلود نرم افزار واندرشر فوتو ریکاوری Wondershare Photo Recovery v3.0.3

‌‎Wondershare Photo Recovery v3.0.3 دانلود واندرشر فوتو ریکاوری ( نرم افزار بازیابی تصاویر از دست رفته ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Wondershare Software به بازار ارایه شده است .توسط این نرم افزار شما می توانید تصاویر ،موسیقی ،فایل صوتی و تصویری را از حافظه های جانبی بازیابی نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایل رسکیو فور ان تی اف اس FileRescue for NTFS v4.16 Build 228

‌‎FileRescue for NTFS v4.16 Build 228 دانلود فایل رسکیو فور ان تی اف اس ( نرم افزار بازیابی اطلاعات از هارد دیسک ها مطابق با فایل سیستم NTFS ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Essential Data Tools به بازار ارایه شده است و توانایی زیادی در بازگردانی اطلاعات دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتو رسکیو پرو PhotoRescue Pro v6.16 Build 1045

‌‎PhotoRescue Pro v6.16 Build 1045 دانلود رایگان فتو رسکیو پرو ( نرم افزار بازیابی تصاویر حذف شده از انواع رسانه های ذخیره سازی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Essential Data Tools به بازار ارایه شده است .این نرم افزار مناسب بازیابی تصاویر از دوربین های دیجیتالی میباشد و به همین منظور طراحی شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سیف دیتا ریکاوری Safe Data Recovery v2.4

‌‎Safe Data Recovery v2.4 دانلود سیف دیتا ریکاوری (نرم افزار بازگردان اطلاعات پاک شده) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Safe Data Recovery به بازار ارایه شده است . اگر اطلاعات شما اتفاقی پاک شوند مشکلاتی برایتان پیش می آید با این نرم افزار می توانید اطلاعات را بازیابی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سیف دیتا ریکاوری Safe Data Recovery v2.4

‌‎Safe Data Recovery v2.4 دانلود سیف دیتا ریکاوری ( نرم افزار بازگرداندن اطلاعات پاک شده ) در سایت آنی به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Safe Data Recovery به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار بسیار جالب و کاربردی شما توانایی بازگرداندن فایل های پاک شده را با سرعت و دقت بالا را خواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپا میو پاور سوئیت Spotmau PowerSuite 2009

‌‎Spotmau PowerSuite 2009 دانلود اسپا میو پاور سوئیت(نرم افزار حل مشکلات ویندوز)به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Spotmau به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از Spotmau PowerSuite می توانید بسیاری از مشکلات خود ماننده : کنترل دسترسی کاربران و بازیابی اطلاعات و بهینه سازی ویندوز و ... را برطرف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایولو سرچ  Iolo Search And Recover v4.2

‌‎Iolo Search And Recover v4.2 دانلود ایولو سرچ( نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی iolo technologies LLC به بازار ارایه شده است. Iolo Search And Recover این نرم افزار قدرتمند امکان ریکاور کردن درایو های فرمت شده را هم دارد که یک قابلیت کاربردی محسوب میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استلار فونیکس فوتو Stellar Phoenix Photo Recovery Platinum v2.0.0.0

‌‎Stellar Phoenix Photo Recovery Platinum v2.0.0.0 دانلود استلار فونیکس فوتو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Stellar Information Technology به بازار ارایه شده است.یکی از ابزار های بسیار قدرتمند و تخصصی در زمینه بازبابی اطلاعات پاک شده می باشد.با این نرم افزار دیگر مشکل بازگردانی اطلاعات نخواهید داشت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آر استودیو R-Studio v8.3 Build 168075 Network Edition

‌‎R-Studio v8.3 Build 168075 Network Edition دانلود آر استودیو ( نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی R-tools technology Inc به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند برای بازیابی اطلاعات از دست رفته و پاک شده تنها با چند کلیک می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریکاوا Recuva Professional v1.53.1087

‌‎Recuva Professional v1.53.1087 دانلود ریکاوا ( نرم افزار بازیابی فایل های از دست رفته ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Piriform Ltd به بازار ارایه شده است .اگر به طور ناگهانی فایل های خود را از پاک کردید و برنامه های ریکاوری زیادی استفاده و نتیجه نگرفتین این ابزار تمام مشکل شما را حل میکند .

ادامه مطلب ...