logo
دانلود بازی موبایل ساخت و ساز  Minecraft.v1.2.20.2

‌‎Minecraft.v1.2.20.2 دانلود بازی موبایل ساخت و ساز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی زیبا و سرگرم کننده به شما بناهای آماده ای را معرفی می کند که شما باید با هوش و ذکاوت خود آن ها را نیز معماری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جویندگان گنج  Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0

‌‎Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0 دانلود بازی موبایل جویندگان گنج پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.در این بازی زیبا و سرگرم کننده در ماجراجویی های Piper و دوستانش قدم می گذارید و همراه با آن ها به جستجوی گنج مشغول می شوید. گنج هایی که به دست آورده اید را با آیتم هایی ارزشمندتر مبادله کنید و کشتی تان را ارتقا دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده Free.Fire.Battlegrounds.v1.15.3

‌‎Free.Fire.Battlegrounds دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.30 بازیکن در یک جزیره دور افتاده حضور دارند و در این میان تنها یک برنده وجود خواهد داشت. برنده میدان کسی خواهد بود که بتواند از ایده های های کشنده دیگر بازیکنان و موانع جان سالم به در ببرید. بازی دارای گرافیکی بالایی می باشد

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل مسابقات حقیقی  Real Racing 3 v2.1.0

‌‎Real Racing 3 v2.1.0 دانلود بازی موبایل مسابقات حقیقی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی توسط کمپانی آمریکایی و قدرتمند EA ارایه گردیده است. این بازی زیبا برای سیستم عامل اندروید ارایه گشته است. این بازی در ادامه سری بازی های Real Racing می باشد و با گرافیک فوق العاده بالا است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل شبیه ساز واقعی پارکور Parkour Simulator 3D v1.3.32 PLUS Mod

‌‎Parkour Simulator 3D v1.3.32 PLUS Mod دانلود بازی موبایل شبیه ساز واقعی پارکور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی بسیار زیبا در سبک بازی های ورزشی می باشد و برای گوشی های تلفن همراه و تبلت های مجهز به سیستم عامل اندروید نسخه ی 4 به بالا ارایه شده است که می توانید تجربه نزدیک به ورزش پارکور دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل اکشن سایه جنگ Middle earth Shadow of War v1.6.45616

‌‎Middle earth Shadow of War v1.6.45616 دانلود بازی موبایل اکشن سایه جنگ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی بسیار زیبا دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و مراحل پر تعداد و جذاب می باشد که این توانایی را دارد تا شما را ساعت ها سرگرم کند . این بازی از بازی های پرطرفدار در تلفن های همراه به شمار می رود.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل ستاره های بسکتبال Basketball Stars v1.14.0 PLUS Mod

‌‎Basketball Stars دانلود بازی موبایل ستاره های بسکتبال پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی برای سیستم‌عامل اندروید را Miniclip.com به بازار ارائه کرده است در بازی Basketball Stars شما به هر آن چیزی که در بازی بستکبال وجود دارد خواهید رسید و اگر تا به حال این بازی را انجام نداده اید تجربه خوبی است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی اسنایپر ایکس SNIPER X WITH JASON STATHAM

‌‎SNIPER X WITH JASON STATHAM دانلود بازی اسنایپر ایکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی زیبا و پرطرفدار توسط شرکت بازی سازی مشهور GLU تولید و عرضه شده است.این بازی نسبت به حجم کم خود، دارای گرافیک خیره کننده و صداگذاری مهیجی است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی شبیه ساز پرواز X Plane 10 Flight Simulator

‌‎X Plane 10 Flight Simulator دانلود بازی شبیه ساز پرواز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی شبیه ساز و پر طرفدار توسط شرکت بازی سازی معروف Laminar Research تولید و عرضه گردیده است.هواپیماها، محیط فرودگاه، شهرها و مناظر محیط با دقت و جزئیات طراحی شده اند تا پرواز بسیار لذت بخشی را تجربه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل شبیه سازی سقوط استیکمن Stickman Dismounting v1.3.1 PLUS Mod

‌‎Stickman Dismounting v1.3.1 PLUS Mod دانلود بازی موبایل شبیه سازی سقوط استیکمن پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.Stickman Dismount بازی "سقوط استیکمن" یک بازی پر طرفدار ، مهیج و اعتیاد آور است که در سبک بازی های شبیه ساز بوده و توسط استودیو بازی سازی ViperGames ساخته و پرداخته گردیده است.

ادامه مطلب ...