logo
دانلود بازی موبایل جنگ ستارگان کهکشان قهرمانان Star Wars™ Galaxy of Heroes v0.8.208604 PLUS Mod

‌‎Star Wars™ Galaxy of Heroes v0.8.208604 PLUS Mod دانلود بازی موبایل جنگ ستارگان کهکشان قهرمانان پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.شما با یک بازی زیبا و سرگرم کننده به صورت آنلاین با سبک بازی های نقش آفرینی برای سیستم عامل اندروید روبرو می باشید که توسط استودیو بازی سازی نامدار ELECTRONIC ARTS ساخته و منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل پادشاه آرتور King Arthur v1.3 PLUS Mod

‌‎King Arthur v1.3 PLUS Mod دانلود بازی موبایل پادشاه آرتور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.با زدن ضربه های پشت سر به هم به حریف ان ها را نابود کنید و یکی از زیباترین بازیهای مبارزه ای اندروی درا تجربه کنید از ویژگی های بازی King Arthur می توان به مواردی چون نبرد با طیف گسترده ای از دشمنان با قدرت های خاص اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل فصل شکار سه بعدی Hunt 3D

‌‎Hunt 3D دانلود بازی موبایل فصل شکار سه بعدی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.در این بازی شما در نقش شکارچی ظاهر می شوید و در انواع جنگل های سراسر جهان به شکار مشغول می شوید! انواع حیوانات مانند آهو، خرس، یوزپلنگ، کرگدن و … برای شکار در جنگل ها وجود دارند که شما قبل از اینکه فرار کنند باید ان ها را بکشید!

ادامه مطلب ...

دانلود بازی بوم بیچ Boom Beach v33.130

تاریخ :   1396/12/19 دسته بندی : بازی
دانلود بازی بوم بیچ Boom Beach v33.130

‌‎Boom Beach v33.130 دانلود بازی بوم بیچ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی توسط شرکت بازی سازی معروف Supercell که تولید کننده بازی کلش می باشد تولید و عرضه گردیده است.این بازی نیز همانند کلش دارای گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صداگذاری عالی می باشد.این بازی نیز همانند کلش آنلاین است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی ماشین سواری دیوانه Vertigo Racing V1.0.4 PLUS Mod

‌‎Vertigo Racing V1.0.4 PLUS Mod دانلود بازی ماشین سواری دیوانه به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی زیبای اتومبیل رانی توسط شرکت بازی سازی CHILLINGO تولید و عرضه گردیده است.این بازی دارای سبکی خاص و عالی است و با تمام بازی های ماشین سواری تفاوت دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل آدم کوچولوهای اندروید Sticklings

‌‎Sticklings دانلود بازی موبایل آدم کوچولوهای اندروید پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.در این بازی اندرویدی در هر مرحله از بازی، گروهی از استیکمن ها را هدایت کنید تا بتوانند به هدف خود برسند و ماموریت هر مرحله را انجام دهند از مهارتهای متنوع آنها استفاده کنید و در هر مرحله از موانع مختلف عبور کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل کماندوی خط مقدم FRONTLINE COMMANDO

‌‎FRONTLINE COMMANDO دانلود بازی موبایل کماندوی خط مقدم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.در این بازی شما نقش تنها تکاور باقی مانده از حمله یک دیکتاتور هستید و باید در خط مقدم از تمام نیروی خودتون استفاده کنید تا زنده بمانید و انتقام خون سربازانی که مردند رو بگیرید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل کرم مرگبار Death Worm

‌‎Death Worm دانلود بازی موبایل کرم مرگبار پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.در این بازی شما نقش یک کرم کشنده رو دارین که باید مردم , حیوانات و پرندگان رو بخورید , ماشین ها و تانک ها را منفجر کنید , هواپیماها و هلیکوپتر ها را به پایین بکشانید و ارتش و همه بیگانگان را شکست دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل آرالون  Aralon Forge and Flame 3d RPG

‌‎Aralon Forge and Flame 3d RPG دانلود بازی موبایل آرالون پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.Aralon: Forge and Flame 3d RPG یک بازی کلاسیک و زیبا بود که اخرین نسخه از سری بازی های ماجراجویی ارالون: شعله های اتش می باشد که مخطابان خاص خود را دارد. این بازی برای دوستداران بازی های سبک نقش افرینی جذاب و لذت بخش خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی احمقانه ترین راه های مردن 2  Dumb Ways to Die 2 The Games v1.9.5 PLUS Mod

‌‎Dumb Ways to Die 2 The Games v1.9.5 PLUS Mod دانلود بازی احمقانه ترین راه های مردن 2 پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی توسط شرکت بازی سازی Metro Trains تولید و عرضه گردیده است.بازی دارای گرافیکی کارتونی و فانتزی همراه با شخصیت های بامزه می باشد.

ادامه مطلب ...