logo
دانلود بازی موبایل مدافع 3  Defender III v2.4.0 PLUS Mod

‌‎Defender III v2.3.3 PLUS Mod دانلود بازی موبایل مدافع 3 پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی توسط شرکت بازی سازی DroidHen تولید و عرضه شده است.در این بازی امکان استفاده از 4 ترکیب مختلف در نبردها وجود دارد و قادرید از 20 نوع تیر مختلف و بیش از 36 جادوی خاص برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل بازمانده جزیره Survivor Royale v1.119

‌‎Survivor Royale v1.119 دانلود بازی موبایل بازمانده جزیره به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.بازی Survivor Royale یک گیم آنلاین در سبک اکشن سوم شخص با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت NetEase Games برای نسخه های اندوریدی تولید شده و منتشر گشته است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی تام گربه سخنگو  My Talking Tom v4.6.4.55 PLUS Mod

‌‎My Talking Tom v4.6.4.55 PLUS Mod دانلود بازی تام گربه سخنگو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی جذاب و پر طرفدار توسط شرکت بازی سازی معروف Outfit7 تولید و عرضه گردیده است.شما با این گربه بازی می کنید و پرورش می دهید‍. انواع خوراکی های مختلف از جمله توت فرنگی، کیوی، شیرینی و غیره را به او می دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی مدیریت فوتبال Soccer Manager 2018 v1.4.1

‌‎Soccer Manager 2018 v1.4.1 دانلود بازی مدیریت فوتبال پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.این بازی زیبا و فوتبالی توسط شرکت بازی سازی Soccer Manager Ltd تولید شده است.بازی از گرافیک سه بعدی و فوق العاده ای برخوردار است.نکته ای که باید دقت داشته باشید این است که این بازی بصورت آنلاین قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی افسانه سایه ها Shadowgun Legends v0.3.2

‌‎Shadowgun Legends v0.3.2 دانلود بازی افسانه سایه ها پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی زیبا و پرطرفدار توسط شرکت بازی سازی MADFINGER Games تولید و در اختیار کاربران قرار گرفته است.این بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار می باشد.این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت و اجرای فیلت-رشکن دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل روبلکس ROBLOX v2.327.184963

‌‎ROBLOX دانلود بازی موبایل روبلکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.ROBLOX یک بازی کاملا محبوب که در دسته بازی های اکشن و ماجراجویی است. بازی رولبکس یک بازی چند جانبه می باشد که می توانید در زمینه های مختلفی بازی کنید مثلا می توانید در نقش یک بازیکن فوتبال شوید و یا برای پرواز به فضا خود را آماده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل آخرین پناهگاه Last Shelter Survival v1.250.038

‌‎Last Shelter Survival v1.250.038 دانلود بازی موبایل آخرین پناهگاه پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی توسط شرکت IM30 TECHNOLOGY LIMITED تولید شده است.بازی اندروید Last Shelter Survival از گرافیک سه بعدی فوق العاده ای برخوردار بوده و بطور قطع شما را برای مدت ها سرگرم خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل پادشاهی مرز راش  Kingdom Rush Frontiers v3.0.23

‌‎Kingdom Rush Frontiers v3.0.23 دانلود بازی موبایل پادشاهی مرز راش پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.شما در این بازی حماسی در کوه، جنگل و سرزمین های مختلف به جنگ با دشمنان، اورک ها ترل و جادوگران شیطانی پرداخته و با کمانداران و نظام پیاده و هم چنین با سلاح های که در اختیار دارید باید این دشمنان را شکست دهید

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل نیروی گلوله Bullet Force v1.34

‌‎Bullet Force v1.34 دانلود بازی موبایل نیروی گلوله پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.بازی نبرد گلوله توسط شرکت بازی سازی Lucas Wilde تولید و عرضه شده است.این بازی را می توانید در دوحالت آنلاین و آفلاین بازی کنید.همچنین بازی از نظر گرافیک و صداگذاری از کیفیت بالا و کاملا راضی کننده ای برخوردار می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل نبرد نینجا Overdrive  Ninja Shadow Revenge v1.2.4 PLUS Mod

‌‎Overdrive Ninja Shadow Revenge v1.2.4 PLUS Mod دانلود بازی موبایل نبرد نینجا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است. داستان بازی Overdrive – Ninja Shadow Revenge در قرن بیستم صورت می پذیرد، زمانی که ربات های اهنی به سرزمین های مختلف حمله ور شده اند و قصد نابودی جهان را دارند!

ادامه مطلب ...