logo
دانلود بازی شلیک مرگبار اندروید Kill Shot Bravo v4.6 PLUS Mod

‌‎Kill Shot Bravo v4.6 PLUS Mod دانلود بازی شلیک مرگبار اندروید پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.این بازی تیر اندازی بسیار جذاب و هیجان انگیز توسط شرکت بازی سازی Hothead Games تولید شده است.این بازی دارای تعداد ماموریت های بسیاری است که شما به عنوان نقش اول بازی باید مراحل را با پیروزی بر دشمنان طی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل نبرد خدایان روم  Gods of Rome v1.9.0a

‌‎Gods of Rome v1.9.0a دانلود بازی موبایل نبرد خدایان روم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.Gods of Rome یک بازی مبارزه ای و حماسی در عصر اسطوره ها و افسانه های روم باستان است. روح خدایان قدرتمند به سوی نبردی وحشیانه احضار شده است. در بازی خدایان روم شما برای بازگردانی صلح مبارزه می کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل مسیر افتخار Glory Road v2.4.11

‌‎Glory Road v2.4.11 دانلود بازی موبایل مسیر افتخار پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی ماجرای یک پادشاهی را شرح می دهد که پادشاه ادون در طول چند دهه به صورت صلح آمیز پادشاهی می کرده ولی برادر کوچک وی سعی در تسخیر تاج و تخت و راه اندازی جنگ دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل پادشاهی تبعید شده Exiled Kingdoms RPG Full v1.0.1077

‌‎Exiled Kingdoms RPG Full v1.0.1077 دانلود بازی موبایل پادشاهی تبعید شده پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.Exiled Kingdoms یک بازی اکشن-نقش آفرینی تک نفره است که به شما امکان می دهد آزادانه از میان یک جهان منحصر به فرد سفر کنید. این یک بازی ایزومتریک است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل دندان شیطان Evil Cogs v5.2.1 PLUS Mod

‌‎Evil Cogs v5.2.1 PLUS Mod دانلود بازی موبایل دندان شیطان پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.بازی موبایل استراتژیک دندان شیطان Evil Cogs یک بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و سرگرم کننده است که برای سیستم عامل اندروید توسط استودیوی بازی سازی وت فیش طراحی و منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جاده کراسی Crossy Road v2.4.8722 PLUS Mod

‌‎Crossy Road v2.4.8722 PLUS Mod دانلود بازی موبایل جاده کراسی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است. هدف بازی ساده است، می بایست به قهرمانان کوچک کمک کنید تا از جاده های شلوغ عبور کنند و مراقبشان باشید تا به اتومبیل ها یا قطارها اصابت نکرده و از موانع بگذرند! برخلاف بازی مشابه قدیمی، Crossy Road پایان ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل حماسه آبنبات ژله ای Candy Crush Saga v1.120.0.2 PLUS Mod

‌‎Candy Crush Saga v1.120.0.2 PLUS Mod دانلود بازی موبایل حماسه آبنبات ژله ای پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است . این بازی بسیار زیبا و فکری توسط استودیوی بازی سازی King برای سیستم عامل اندروید به بازار ارایه شده است . این بازی نسخه جدیدی از مجموعه بازی اعتیاد آور و بسیار محبوب Candy Crush می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل حمله سربازهای اسباب بازی Army Men Strike v2.39.3

‌‎Army Men Strike v2.39.3 دانلود بازی موبایل حمله سربازهای اسباب بازی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.بازی اندروید Army Men Strike یک بازی اکشن در فضایی فانتزی میباشد. در این بازی اندرویدی با سرباز های اسباب بازی، ماشین های RC و روبات های اسباب بازی یک ارتش قدرتمند بسازید.

ادامه مطلب ...

دانلود بازی آخرین قلعه Son Kale v1.6.4

تاریخ :   1396/12/28 دسته بندی : بازی
دانلود بازی آخرین قلعه Son Kale v1.6.4

‌‎Son Kale v1.6.4 دانلود بازی آخرین قلعه به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی زیبا توسط شرکت بازی سازی AtomGames تولید و عرضه گردیده است.بازی دارای گرافیک hd و صدا گذاری جذابی است.این بازی آنلاین بوده و برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.بازی دارای ۸ شهر متنوع و رویایی می باشد که می توانید آنها را تصرف کنید.

ادامه مطلب ...

دانلود بازی گل بزن Score Match v1.04

تاریخ :   1397/1/5 دسته بندی : بازی
دانلود بازی گل بزن Score Match v1.04

‌‎Score Match v1.04 دانلود بازی گل بزن به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی فوتبالی توسط شرکت بازی سازی معروف First Touch Games Ltd تولید و عرضه شده است.بازی دارای گرافیکی سه بعدی و زیبایی می باشد.توجه داشته باشید که این بازی اینترنتی و آنلاین می باشد.

ادامه مطلب ...