logo
دانلود بازی برج دفاعی Empire Warriors TD Defense Battle v0.2.2 PLUS Mod

‌‎Empire Warriors TD Defense Battle v0.2.2 PLUS Mod دانلود بازی برج دفاعی به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی زیبا و پر طرفدار توسط شرکت بازی سازی Zitga Studios تولید و عرضه شده است.این بازی با اکثر گوشی ها و تبلت ها سازگار است و بصورت آفلاین اجرا می شود و نیاز به دیتا هم ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی چشم ها Eyes - the horror game v5.5.15 PLUS Mod

‌‎Eyes - the horror game v5.5.15 PLUS Mod دانلود بازی چشم ها به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی از بهترین بازی های ترسناکی است که تاکنون عرضه شده است و از گرافیک عالی برخوردار است.این بازی توسط شرکت بازی سازی Paulina Pabis & Michał Pabis تولید و عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
بازی گربه های کلوچه خور Cookie Cats Pop v1.15.0 PLUS Mod

‌‎Cookie Cats Pop v1.15.0 PLUS Mod بازی گربه های کلوچه خور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی توسط شرکت بازی سازی Tactile Entertainment تولید و عرضه شده است.این بازی هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و به صورت آفلاین است و دیگر نیازی ندارید تا به اینترنت متصل شوید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی بهترین دوستان Best Fiends v5.4.0 PLUS Mod

‌‎Best Fiends v5.4.0 PLUS Mod دانلود بازی بهترین دوستان به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی فکری توسط شرکت بازی سازی Seriously Digital Entertainment Ltd تولید و عرضه شده است.بازی دارای گرافیک اچ دی و صداگذاری فوق العاده ای است.شما می توانید این بازی را بصورت آنلاین و رقابتی با دوستان خود نیز انجام دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی مرد عنکبوتی نامحدود Spider man unlimited v4.0.0i PLUS Mod

‌‎Spider man unlimited v4.0.0i PLUS Mod دانلود بازی مرد عنکبوتی نامحدود پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است. این بازی اکشن توسط شرکت بازی سازی گیم لافت تولید و عرضه شده است.در این بازی میتوانید شخصیت های متفاوتی از مرد عنکبوتی را انتخاب کنید که هرکدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی امپراطوری مدرن Invasion Modern Empire v1.36.51

‌‎Invasion Modern Empire v1.36.51 دانلود بازی امپراطوری مدرن به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است. این بازی زیبا و جذاب توسط شرکت بازی سازی Tap4fun تولید و عرضه گردیده است.در این بازی، کره زمین درگیر جنگ جهانی سوم می شود. تمام کشورها و ابرقدرت های جهان علیه یکدیگر قد علم کرده اند و نیروهای نظامی خود را به میدان می فرستند.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی قوانین بقا RULES OF SURVIVAL v1.137638.139342

‌‎RULES OF SURVIVAL v1.137638.139342 دانلود بازی بقا و قوانین نجات پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.RULES OF SURVIVAL توسط شرکت بازی سازی NetEase Games تولید و عرضه شده است.این بازی آنلاین می باشد و برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی تک تیرانداز قاتل Sniper 3D Assassin v2.10.4 PLUS Mod

‌‎Sniper 3D Assassin v2.10.4 PLUS Mod دانلود بازی تک تیرانداز قاتل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی تک تیراندازی اندرویدی توسط شرکت بازی سازی Fun Games For Free تولید و عرضه شده است.این بازی هیجان انگیز که می توانید آن را بصورت آفلاین نیز بازی کنید محصول شرکت معتبر بازی سازی می باشد.بازی دارای گرافیک و صداگذاری عالی است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جنگجویان جاده  Road Warriors v1.1.1 PLUS Mod

‌‎Road Warriors v1.1.1 PLUS Mod دانلود بازی موبایل جنگجویان جاده پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.تنها قانون این مسابقه آن است که هیچ قانونی در این مسابقه نیست! شما هدایت و کنترل شخصیتی به نام کلاک را به عهده خواهید گرفت و باید به او کمک کنید تا در این مسابقه برنده شود!

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل لیگ جنگ مزدوران League of War Mercenaries v8.3.23 PLUS Mod

‌‎League of War Mercenaries v8.3.23 PLUS Mod دانلود بازی موبایل لیگ جنگ مزدوران پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی استراتژیکی و فکری جذاب و پر طرفدار و زیبا با گرافیک عالی محصول شرکت GREEN,INC می باشد و برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.این بازی دارای گرافیک سه بعدی بی نظیری می باشد.

ادامه مطلب ...