logo
دانلود نرم افزار طراحی و مهندسی معکوس پایگاه داده DbWrench v4.1.2

‌‎DbWrench v4.1.2دانلود نرم افزار طراحی و مهندسی معکوس پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از انواع دیتابیس های محبوب و پرکاربرد نیز پشتیبانی می کند و از آن جایی که بر پایه جاوا نوشته شده است، اجرای آن بر روی سیستم عامل های مختلف امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونسد اینستالر آرشیتکت Advanced Installer Architect v15.1

‌‎Advanced Installer Architect v15.1 دانلود ادونسد اینستالر آرشیتکت ( نرم افزار تهیه و ساخت فایل های Setup ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .نرم افزار Advanced Installer Architect ابزاری که بیشتر برای کار برنامه نویسان طراحی شده است. این نرم افزار توسط شرکت Caphyon Ltd به بازار ارایه گردیده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توربو استودیو Turbo Studio (Spoon Studio) v18.4.1080.5

‌‎Turbo Studio (Spoon Studio) v18.4.1080.5 دانلود توربو استودیو ( نرم افزار ساخت نسخه پرتابل از برنامه های مختلف ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Spoon.net به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر هستید تا نرم افزار های خود را به صورت یک بسته درآورده و جا به جا کنیم .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریزر اس کیو ال RazorSQL v8.0.0

‌‎RazorSQL v8.0.0 دانلود ریزر اس کیو ال(نرم افزار مدیریت پایگاه داده SQL) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Richardson Software به بازار ارایه شده است .نام یکی از مشهورترین نرم افزارها در زمینه مدیریت بر پایگاه های داده مبتنی بر SQL می باشد که از مزیت های اصلی آن سادگی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انسیس نال سافت NSIS Nullsoft Scriptable Install System v3.03

‌‎NSIS Nullsoft Scriptable Install System v3.03 دانلود انسیس نال سافت به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر برنامه نویس هستید و میخواهید برای برنامه ای که نوشتید فایل نصب کننده بسازید این نرم افزار این کار را برای شما انجام میدهد. و شرکت عرضه کننده این برنامه کمپانی Nullsoft می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل دیتابیس Full Convert Enterprise v18.06.1454

‌‎Full Convert Enterprise.v18.06.1454 نرم افزار مبدل دیتابیس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توزسط کمپانی Spectral Core GmbH به بازار ارائه گردیده است که توسط آن می توانید اقدام به تبدیل پایگاه های داده به یکدیگر نمائید و از ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی از پایگاه داده های مختلف است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر و دیباگر فایل های بچ CMD و TCC-RT JPSoftwareCMDebug

‌‎CMD و TCC-RT JPSoftwareCMDebug نرم افزار ویرایشگر و دیباگر فایل های بچ جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار برای افرادی در سطح حرفه ای تر از افراد عادی تدارک دیده شده است که از آن برای ویرایش و دیباگ فایل های بچ که فایل های محیط داس می باشند از خصوصیات و ویژگی های این نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.5

‌‎PHP v7.2.5 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت برینز کلیون JetBrains CLion v2018.1.2

‌‎JetBrains CLion v2018.1.2 دانلود رایگان جت برینز کلیون (نرم افزار محیط توسعه و برنامه نویسی C و ++C) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains ارائه گردیده است. نرم افزار JetBrains CLion ابزاری جهت توسعه نرم افزار به زبان های برنامه نویسی مطرح، کاربردی و قدرتمتد C و++C می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پایگاه داده SQLite Expert Professional v5.2.3.313

‌‎SQLite Expert Professional v5.2.3.313 دانلود نرم افزار نرم افزار مدیریت پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. SQLite Expert طراحی شده تا به همه نیازهای کاربران از query های ساده پایگاه داده گرفته تا پایگاه داده های پیچیده ی در حال توسعه پاسخ دهد.

ادامه مطلب ...