logo
دانلود نرم افزار مدیریت بنگاه های اجاره خودرو HireMate v7.5

‌‎HireMate v7.5 دانلود نرم افزار مدیریت بنگاه های اجاره خودرو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. بوسیله این برنامه می توانید آمار دقیق و مشخصی از تعداد خودرو های کرایه داده شده، خودرو های موجود، سررسید اجاره ها و کلیه هزینه های مربوط به خودرو از ازجمله هزینه نگهداری وسایل نقلیه، درآمد های روزانه، ماهانه یا سالیانه، داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایردروید AirDroid 4.1.5.0

‌‎AirDroid 4.1.5.0 دانلود ایردروید (نرم افزار انتقال فایل) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . زمانی که دستگاه های رایانه و گوشی تلفن همراه به دستگاه مودم WIFI متصل هستند در داخل برنامه ای که روی گوشی نصب شده است یک آدرس دریافت به شما میدهد که بوسیله وارد کردن آن در مرورگر رایانه اقدام به جابجایی فایل نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نو هیدن No Hidden v2.2

‌‎No Hidden v2.2 دانلود نو هیدن (نرم افزار رفع مشکل مخفی شدن فایل های روی فلش مموری بر اثر ویروس) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت ایرانی دانش کامپیوتری ارائه‌شده است. حتما برای شما هم پیش آمده است که برای کاری در دانشگاه و یا محل کار فلش را به سیستمی وصل کرده باشید و متوجه شوید که فایل هایتان مخفی شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فامیلی هیستوری Family Historian v6.2.5

‌‎Family Historian v6.2.5 دانلود فامیلی هیستوری ( نرم افزار ساخت تاریخچه و شجره نامه خانوادگی ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار را کمپانی Calico Pie Ltd به بازار ارایه کرده است . این نرم افزار با استفاده از دیاگرام ها و نمودار ها متنوع اقدام به ساخت تاریخچه و شجره نامه خانوادگی برای شما می نماید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل کم اسکنر CamScanner Full 5.1.0.20170913

‌‎CamScanner Full 5.1.0.20170913 دانلود کم اسکنر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزار موبایل کم اسکنر یک نرم افزار فوق العاده کاربردی به خصوص برای دانشجویان که چیزی هم تا بازگشایی دانشگاه ها نمانده است و می تواند به دانشجویان کمک های زیادی در طول تحصیل بدهد و از آن برای هرچه راحت تر کردن تحصیل استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزوز پارتیشن مستر EASEUS Partition Master v12.00 Professional Edition

‌‎EASEUS Partition Master v12.00 Professional Edition + v12.5 Technican Edition دانلود ایزوز پارتیشن مستر ( نرم افزار پارتیشن بندی هارد ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Chengdu Yiwo Tech Development به بازار ارایه شده است.از این نرم افزار برای بازیابی اطلاعات استفاده نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاین LINE v5.3.0.1506 for Windows

‌‎LINE v5.3.0.1506 for Windows دانلود لاین(نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Naver به بازار ارایه شده است.نسخه ی دسکتاپ نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاین LINE v5.3.0.1499

‌‎LINE v5.3.0.1499 دانلود لاین ( نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Naver به بازار ارایه شده است.نسخه ی دسکتاپ نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی در آن موجود است و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وایپ درایو WipeDrive Pro v3.0.2

‌‎WipeDrive Pro v3.0.2 دانلود وایپ درایو (نرم افزار حذف کامل وغیر قابل بازیابی اطلاعات روی هارددیسک) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی WhiteCany به بازار ارایه شده است.شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند دیگر نگران اینکه بعد از فروش رایانه اطلاعات و تصاویر شخصی شما با ریکاوری کردن نباشید .

ادامه مطلب ...