logo
دانلود بازی آیرون مرینس برای موبایل Iron Marines 1.2.6

‌‎Iron Marines 1.2.6 دانلود آیرون مرینس ( بازی موبایل تفنگداران آهنی ) برای موبایل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . آیرون مرینس یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های استراتژیک تلفن همراه می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . در این بازی رنجر‌ها ، تک تیراندازان و شعله افکن وجود دارن .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل واتس آپ پلاس WhatsApp+ v6.10

‌‎WhatsApp+ v6.10 دانلود رایگان واتس آپ پلاس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی تلفن همراه خود داشته باشید .با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل وارشیپ باتل WARSHIP BATTLE : 3D World War II v2.4.3

‌‎ WARSHIP BATTLE : 3D World War II v2.4.3 + Mod دانلود وارشیپ باتل ( بازی موبایل نبرد جنگی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . WARSHIP BATTLE : 3D World War II یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های تلفن همراه در سبک بازی های اکشن و کلاسیک می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل نوبل من Noblemen 1896 v1.00.13.0

‌‎Noblemen 1896 v1.00.13.0 + Mod دانلود بازی موبایل نوبل من را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Noblemen 1896 یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های تلفن همراه در سبک بازی های اکشن می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . این بازی در گوگل پلی امتیاز کامل را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت گارد پرو برای موبایل NetGuard Pro – no-root firewall v2.135 Final

‌‎NetGuard Pro – no-root firewall v2.135 Final دانلود نت گارد پرو برای موبایل ( نرم افزار موبایل قطع دسترسی بازی و برنامه به اینترنت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط استودیوی Marcel Bokhorst به بازار ارایه شده. این نرم افزار برای قطع دسترسی بازی ها و برنامه های نصب شده به اینترنت استفاده میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل پازل های چالش برانگیز Jigsaw Puzzle Epic 1.3.4

‌‎Jigsaw Puzzle Epic 1.3.4 دانلود بازی پازل های چالش برانگیز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Jigsaw Puzzle Epic یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های تلفن همراه در سبک بازی های پازل می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . این بازی به دلیل به کارگیری هوش و فکر کاربر آن بسیار اعتیاد آور است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی به سوی مردگان برای موبایل Into the Dead 2 v0.8.2

‌‎Into the Dead 2 v0.8.2 + Mods دانلود بازی به سوی مردگان به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Into the Dead 2 یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های تلفن همراه در سبک بازی های علیه زامبی ها می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . این بازی به دلیل هیجان بسیار زیاد اعتیاد آور می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل ترمز از کار افتاده Faily Brakes v2.0

‌‎Faily Brakes v2.0 + Mod دانلود بازی موبایل ترمز از کار افتاده را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Faily Brakes یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های تلفن همراه در سبک بازی های آرکید و ماشین سواری می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . این بازی به دلیل هیجان بسیار زیاد اعتیاد آور می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی آیرون مرینس برای موبایل Iron Marines 1.1.0

‌‎Iron Marines 1.1.0 دانلود آیرون مرینس ( بازی موبایل تفنگداران آهنی ) برای موبایل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . آیرون مرینس یکی از سرگرم کننده ترین و محیج ترین و کم حجم ترین بازی های استراتژیک تلفن همراه می باشد که دارای گرافیک بسیار خوب است . در این بازی رنجر‌ها ، تک تیراندازان و شعله افکن وجود دارن .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل تماس آنلاین اسکایپ Skype  7.39.0.194

‌‎Skype 7.39.0.194 دانلود تماس آنلاین اسکایپ (نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان از طریق اینترنت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .

ادامه مطلب ...