logo
دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز TweakBit PCSuite v10.0.13

‌‎TweakBit PCSuite v10.0.13 دانلود نرم افزار بهینه ساز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . از کامل ترین نرم افزارهایی است که در زمینه بهینه سازی سیستم می توان از آن استفاده کرد. این برنامه که به یک بسته نرم افزاری شبیه ساز است توانایی های مختلفی برای بهینه سازی، پاکسازی و افزایش سرعت عملکرد سیستم را نیز دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی وی پاور تولز jv16 PowerTools 2017 v4.2.0.1845

‌‎jv16 PowerTools 2017 v4.2.0.1845 دانلود جی وی پاور تولز ( مجموعه ابزارهایی جهت بهینه سازی ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Macecraft Software به بازار ارایه شده است .این برنامه باعث پاک سازی و ریجستری فایل های ضاعد میشود که این عمل باعث افزایش سرعت و بازیابی بهتر سیستم می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم  Advanced SystemCare Pro v11.5.0.239 PLUS Ultimate v11.1.0.72

‌‎Advanced SystemCare Pro v11.5.0.239 PLUS Ultimate v11.1.0.72 دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Advanced SystemCare منحصر به فردترین نرم افزار تعمیر، حفاظت و بهینه سازی کامپیوتر تنها با یک کلیک محصول شرکت IObit می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوپر رم SuperRam v7.5.28.2018

‌‎SuperRam v7.5.28.2018 دانلود رایگان سوپر رم ( نرم افزار بهینه ساز حافظه ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی از پرکارآمد ترین و قدرتمند ترین برنامه های رم کامپیوتر ، این برنامه است. از دیگر کاربرد های این برنامه عبارتند از بهینه سازی ، رفع عیوب و افزایش سرعت رم و... می باشد. این نرم افزار توسط شرکت pgware به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165

‌‎Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165 دانلود آنتی ویروس آویرا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این آنتی ویروس امنیت سیستم شما تامین می شود .آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می باشد.این آنتی ویروس قدرتمند توسط شرکت معروف و پر آوازه Avira تولید شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی FULL DISKfighter v1.5.2

‌‎FULL DISKfighter v1.5.2 نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجم زیادی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود. نرم افزار FULL DISKfighter توسط شرکت نرم افزاری SPAMfighter ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی کلینر CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495

‌‎CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495 سی کلینر (بهترین نرم افزار حذف فایل‌های اضافی ویندوز) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار CCleaner توسط شرکت نرم افزاری Piriform Ltd ارایه شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجمی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر پیشرفته سیستم Advanced System Repair Pro

‌‎Advanced System Repair Pro دانلود نرم افزار تعمیر پیشرفته سیستم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Advanced System Repair, Inc به بازار ارایه شده است . نرم افزاری جالب و قدرتمند برای بهینه سازی رایانه اهای شخصی و موجب افزایش بهره وری آنها می شود و راه حل مناسبی برای حل این مشکل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار بهینه سازی سیستم WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321

‌‎WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321 دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.WebMinds FileCleaner نام نرم افزاری برای راحت شدن از اطلاعات اضافی در رایانه که به مرور زمان ایجاد شده اند و باعث کندی در رایانه می شوند می باشد که به راحتی می توانید از آن استفاده و از مزایای آن بهره مند گردید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلاری یوتیلیتیز  Glary Utilities Pro v5.97.0.119

‌‎Glary Utilities Pro v5.97.0.119 دانلود گلاری یوتیلیتیز ( مجموعه ابزارهای بهینه سازی ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Glarysoft Ltd به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند و کاربردی جهت افزایش سرعت و بهینه سازی سیستم و سیستم عامل استفاده میشود .

ادامه مطلب ...