logo
دانلود نرم افزار سوپر رم SuperRam v7.5.28.2018

‌‎SuperRam v7.5.28.2018 دانلود رایگان سوپر رم ( نرم افزار بهینه ساز حافظه ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی از پرکارآمد ترین و قدرتمند ترین برنامه های رم کامپیوتر ، این برنامه است. از دیگر کاربرد های این برنامه عبارتند از بهینه سازی ، رفع عیوب و افزایش سرعت رم و... می باشد. این نرم افزار توسط شرکت pgware به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165

‌‎Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165 دانلود آنتی ویروس آویرا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این آنتی ویروس امنیت سیستم شما تامین می شود .آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می باشد.این آنتی ویروس قدرتمند توسط شرکت معروف و پر آوازه Avira تولید شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی FULL DISKfighter v1.5.2

‌‎FULL DISKfighter v1.5.2 نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجم زیادی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود. نرم افزار FULL DISKfighter توسط شرکت نرم افزاری SPAMfighter ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی کلینر CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495

‌‎CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495 سی کلینر (بهترین نرم افزار حذف فایل‌های اضافی ویندوز) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار CCleaner توسط شرکت نرم افزاری Piriform Ltd ارایه شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجمی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر پیشرفته سیستم Advanced System Repair Pro

‌‎Advanced System Repair Pro دانلود نرم افزار تعمیر پیشرفته سیستم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Advanced System Repair, Inc به بازار ارایه شده است . نرم افزاری جالب و قدرتمند برای بهینه سازی رایانه اهای شخصی و موجب افزایش بهره وری آنها می شود و راه حل مناسبی برای حل این مشکل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار بهینه سازی سیستم WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321

‌‎WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321 دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.WebMinds FileCleaner نام نرم افزاری برای راحت شدن از اطلاعات اضافی در رایانه که به مرور زمان ایجاد شده اند و باعث کندی در رایانه می شوند می باشد که به راحتی می توانید از آن استفاده و از مزایای آن بهره مند گردید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلاری یوتیلیتیز  Glary Utilities Pro v5.97.0.119

‌‎Glary Utilities Pro v5.97.0.119 دانلود گلاری یوتیلیتیز ( مجموعه ابزارهای بهینه سازی ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Glarysoft Ltd به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند و کاربردی جهت افزایش سرعت و بهینه سازی سیستم و سیستم عامل استفاده میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رجيستر کردن فايل هاي dll و ocx ویندوز Emsa DLL Register

‌‎Emsa DLL Register دانلود نرم افزار رجيستر کردن فايل هاي dll و ocx ویندوز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار از شرکت مطرح Emsa Systems Ltd به بازار محصولات نرم افزاری عرضه گردیده است و از آن برای رجیستر کردن فایل های دی ال ال و او سی ایکس ویندوز و دیگر نرم افزار ها می توان استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز oMega Commander v2.3.14.4267

‌‎oMega Commander v2.3.14.4267 دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. از امکانات این فایل منیجر قابلیت شخصی سازی برای هر کاربر و باز کردن هر فایل یا پوشه در تب های جداگانه با اسم و مشخصات آن ها، ایجاد کلید میانبر برای دسترسی سریع تر و رنگ بندی انواع فرمت ها و پوشه ها نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده CPUBalance Pro v1.0.0.56

‌‎CPUBalance Pro v1.0.0.56 دانلوددانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .CPUBalance یک ابزار سبک است که از تکنولوژی کمپانی ProBalance برای نظارت بر فرآیندهای در حال اجرا در CPU و پیشگیری از اجرای فرآیندهایی که باعث درگیر شدن دائم CPU می شوند، استفاده می کند.

ادامه مطلب ...