logo
دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز oMega Commander v2.3.14.4267

‌‎oMega Commander v2.3.14.4267 دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. از امکانات این فایل منیجر قابلیت شخصی سازی برای هر کاربر و باز کردن هر فایل یا پوشه در تب های جداگانه با اسم و مشخصات آن ها، ایجاد کلید میانبر برای دسترسی سریع تر و رنگ بندی انواع فرمت ها و پوشه ها نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده CPUBalance Pro v1.0.0.56

‌‎CPUBalance Pro v1.0.0.56 دانلوددانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .CPUBalance یک ابزار سبک است که از تکنولوژی کمپانی ProBalance برای نظارت بر فرآیندهای در حال اجرا در CPU و پیشگیری از اجرای فرآیندهایی که باعث درگیر شدن دائم CPU می شوند، استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر رجیستری Registry First Aid Platinum v11.1.0.2492

‌‎Registry First Aid Platinum v11.1.0.2492 دانلود نرم افزار تعمیر رجیستری در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.به کمک این نرم افزار همواره رجیستری ویندوز شما صحیح است و این امر به افزودن سرعت سیستم شما و لود شدن سریعتر برنامه های تان کمک می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف فایل های اضافی از سیستم PrivaZer v3.0.42

‌‎PrivaZer v3.0.42 دانلود نرم افزار حذف فایل های اضافی از سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Goversoft LLC تولید شده است.اگر می خواهید از کند شدن سیستم خود جلوگیری کنید تا همیشه با سرعت کامل کار کند این نرم افزار با قابلیت های بسیار و حجم کم و محیط کاربری آسان به شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود بهینه ساز رجیستری  NETGATE Registry Cleaner v17.0.830.0

‌‎NETGATE Registry Cleaner v17.0.830.0 دانلود بهینه ساز رجیستری در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه های Start up و حذف برنامه های نصب شده را مدیریت کنید. برای امنیت بالاتر می توانید برنامه ریزی این نرم افزار را برای اسکن و گرفتن پشتیبان تنظیم کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری Raxco PerfectRegistry v2.0.0.3119

‌‎Raxco PerfectRegistry v2.0.0.3119 دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار کاربردی، با سرعت بالا خطاهای رجیستری که به صورت نا معتبر در سیستم هستند را پاک میکند.این برنامه با رفع مشکلات رجیستری می تواند مانع از نمایش صفحه مرگ ویندوز ( blue screen ) شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلاری یوتیلیتیز  Glary Utilities Pro v5.92.0.114 DC 22.02.2018

‌‎Glary Utilities Pro v5.92.0.114 DC 22.02.2018 دانلود گلاری یوتیلیتیز ( مجموعه ابزارهای بهینه سازی ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Glarysoft Ltd به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند و کاربردی جهت افزایش سرعت و بهینه سازی سیستم و سیستم عامل استفاده میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ویندوز 10   Windows 10 Manager 2.2.4 PLUS Portable

‌‎Windows 10 Manager 2.2.4 PLUS Portable دانلود نرم افزار مدیریت ویندوز 10 در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.این برنامه دارای ابزارهایی است که توسط آن ها می توان قسمت هایی از ویندوز را مثل تنظیمات شروع ویندوز، دسکتاپ، اکسپلورر، منو استارت و محل قرارگیری آن را سفارشی سازی نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اورکلاک سیستم Intel Extreme Tuning Utility 6.4.1.19

‌‎Intel Extreme Tuning Utility دانلود نرم‌ افزار اورکلاک سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.نرم‌افزار Intel Extreme برای آن دسته از کاربران مادربوردهای اینتل طراحی شده است که می‌خواهند CPU RAM و سایر قابلیت‌های سیستمی خود را بهبود بخشند و می توانید درجه حرارتِ کیس ولتاژِ مهمترین قطعات را کنترل نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی کلینر CCleaner Professional BusinessTechnician 5.40.6411 PLUS Portable

‌‎CCleaner Professional BusinessTechnician 5.40.6411 PLUS Portable سی کلینر (بهترین نرم افزار حذف فایل‌های اضافی ویندوز) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار CCleaner توسط شرکت نرم افزاری Piriform Ltd ارایه شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضاف است.

ادامه مطلب ...