logo
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش TechSmith Camtasia Studio v2018.0.3 Build 3747 x64

‌‎TechSmith Camtasia Studio v2018.0.3 Build 3747 x64 دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TechSmith به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار پیشرفته می توان برای فیلمبرداری ,عکس برداری از صفحه نمایش و بسیاری موارد دیگر بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر Movavi Screen Capture Pro v9.4.0

‌‎Movavi Screen Capture Pro v9.4.0 دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر (نرم افزار تصویربرداری از فعالیت های صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را ذخیره نمایید. این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزا تصویربرداری از محیط ویندوز HyperCam Business Edition

‌‎HyperCam Business Edition دانلود نرم افزار تصویربرداری از محیط ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از این نرم افزار می توان در ساخت Help نرم افزارها، آموزش های آنلاین، نمایش، موظوعات مربوط به بازاریابی، در مسائل مربوط به صفحات وب، ایمیل ها و ... استفاده نمود. این نرم افزار از فرمت AVI پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت آموزش های مجازی Adobe Captivate

‌‎Adobe Captivate دانلود نرم افزار ساخت آموزش های مجازی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.واسط کاربری این نرم افزار برای دستیابی به نتیجه ی درست در مراحل کمتر و کوتاه تر طراحی شده است. به علاوه این محصول از فرمت های ویدئویی مختلفی مانند AVI ،MOV ،FLV ،MPEG پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ با امکان ویرایش و پخش آنلاین آن ها CyberLinkScreenRecorder

‌‎CyberLinkScreenRecorder دانلود نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ با امکان ویرایش و پخش آنلاین آن ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.مجموعه ای از ابزار های ویرایش فیلم موجود در نرم افزار شما را قادر می سازد تا مستقل از هر نرم افزار ویرایش فیلم دیگری بتوانید فایل های ضبط شده خود را ویرایش کرده و اصلاح کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Wondershare Filmora Scrn v2.0.0

‌‎Wondershare Filmora Scrn v2.0.0 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه تصویربرداری یکی از مناسب ترین برنامه ها برای ساخت فیلم های آموزشی است.این نرم افزار فیلمبرداری امکان ضبط همزمان تصاویر دریافت شده از طریق وبکم و صفحه نمایش را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری از صفحات وبسایت WebShot v1.9.3.0

‌‎WebShot v1.9.3.0 دانلود نرم افزار عکسبرداری از صفحات وبسایت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.این برنامه قادر است از ده ها صفحه به صورت همزمان عسکبرداری کند که به این منظور باید آدرس اینترنتی صفحات مورد نظر را در یک فایل TEXT ذخیره کرده و به برنامه بدهید تا برنامه شروع به عکسبرداری از آنها کرده و در محل تعیین شده در هارد دیسک ذخیره کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش   Aiseesoft Screen Recorder v1.1.32 Win

‌‎Aiseesoft Screen Recorder v1.1.32 Win دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش توسط کمپانی aaiseesoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap 10.0.5 PLUS Business

‌‎Ashampoo Snap 10.0.5 PLUS Business دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت ashampoo GmbH and Co KG تولید و عرضه گردیده است. با استفاده از این نرم افزارمی توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکس برداری و فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...