logo
دانلود نرم افزار ساخت آموزش های مجازی Adobe Captivate

‌‎Adobe Captivate دانلود نرم افزار ساخت آموزش های مجازی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.واسط کاربری این نرم افزار برای دستیابی به نتیجه ی درست در مراحل کمتر و کوتاه تر طراحی شده است. به علاوه این محصول از فرمت های ویدئویی مختلفی مانند AVI ،MOV ،FLV ،MPEG پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ با امکان ویرایش و پخش آنلاین آن ها CyberLinkScreenRecorder

‌‎CyberLinkScreenRecorder دانلود نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ با امکان ویرایش و پخش آنلاین آن ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.مجموعه ای از ابزار های ویرایش فیلم موجود در نرم افزار شما را قادر می سازد تا مستقل از هر نرم افزار ویرایش فیلم دیگری بتوانید فایل های ضبط شده خود را ویرایش کرده و اصلاح کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Wondershare Filmora Scrn v2.0.0

‌‎Wondershare Filmora Scrn v2.0.0 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه تصویربرداری یکی از مناسب ترین برنامه ها برای ساخت فیلم های آموزشی است.این نرم افزار فیلمبرداری امکان ضبط همزمان تصاویر دریافت شده از طریق وبکم و صفحه نمایش را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری از صفحات وبسایت WebShot v1.9.3.0

‌‎WebShot v1.9.3.0 دانلود نرم افزار عکسبرداری از صفحات وبسایت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.این برنامه قادر است از ده ها صفحه به صورت همزمان عسکبرداری کند که به این منظور باید آدرس اینترنتی صفحات مورد نظر را در یک فایل TEXT ذخیره کرده و به برنامه بدهید تا برنامه شروع به عکسبرداری از آنها کرده و در محل تعیین شده در هارد دیسک ذخیره کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش   Aiseesoft Screen Recorder v1.1.32 Win

‌‎Aiseesoft Screen Recorder v1.1.32 Win دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش توسط کمپانی aaiseesoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap 10.0.5 PLUS Business

‌‎Ashampoo Snap 10.0.5 PLUS Business دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت ashampoo GmbH and Co KG تولید و عرضه گردیده است. با استفاده از این نرم افزارمی توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکس برداری و فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش برای مک Screen Capture & Recorder v2.5.2 MacOSX

‌‎Screen Capture & Recorder v2.5.2 MacOSX دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.یکی از نرم افزار های قدرتمند و کامل در زمینه ی تصویر برداری سریع از روی صفحه نمایش Screen Capture Pro می باشد. تصویر برداری از تمامی صفحه نمایش، قسمتی از آن و یا قسمت بالایی پنجره با فشردن یک کلید امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش GiliSoft Screen Recorder v8.1.0

‌‎GiliSoft Screen Recorderدانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است . نرم افزار GiliSoft Screen Recorder قادر است تا فایل های ویدئویی ذخیره شده را به صورت فشرده درآورد تا حجم زیادی اشغال نکند. نگران کیفیت تصاویر ضبط شده نباشید، زیرا این نرم افزار به صورت کاملا شفاف و با کیفیتبه تصویر برداری می پردازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ HyperSnap 8.16.04 PLUS Portable

‌‎HyperSnap 8.16.04 x86x64 PLUS Portable دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از این نرم افزار می توان در ساخت Help نرم افزارها، آموزش های آنلاین، نمایش، موظوعات مربوط به بازاریابی، در مسائل مربوط به صفحات وب، ایمیل ها و ... استفاده کرد.نرم افزار از 20 فرمت عکس پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش NCH Debut Video Capture Software Pro v5.0 Beta

‌‎NCH Debut Video Capture Software Pro v5.0 Beta دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار تصویر برداری صفحه نمایش علاوه بر ضبط فیلم از پنجره ها و صفحات مختلف در کامپیوتر، امان ضبط تصاویر دریافت شده از یک وب کم و یا دوربین IP شبکه را نیز دارا می باشد.

ادامه مطلب ...