logo
دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش برای مک Screen Capture & Recorder v2.5.2 MacOSX

‌‎Screen Capture & Recorder v2.5.2 MacOSX دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.یکی از نرم افزار های قدرتمند و کامل در زمینه ی تصویر برداری سریع از روی صفحه نمایش Screen Capture Pro می باشد. تصویر برداری از تمامی صفحه نمایش، قسمتی از آن و یا قسمت بالایی پنجره با فشردن یک کلید امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش GiliSoft Screen Recorder v8.1.0

‌‎GiliSoft Screen Recorderدانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است . نرم افزار GiliSoft Screen Recorder قادر است تا فایل های ویدئویی ذخیره شده را به صورت فشرده درآورد تا حجم زیادی اشغال نکند. نگران کیفیت تصاویر ضبط شده نباشید، زیرا این نرم افزار به صورت کاملا شفاف و با کیفیتبه تصویر برداری می پردازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ HyperSnap 8.16.04 PLUS Portable

‌‎HyperSnap 8.16.04 x86x64 PLUS Portable دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از این نرم افزار می توان در ساخت Help نرم افزارها، آموزش های آنلاین، نمایش، موظوعات مربوط به بازاریابی، در مسائل مربوط به صفحات وب، ایمیل ها و ... استفاده کرد.نرم افزار از 20 فرمت عکس پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش NCH Debut Video Capture Software Pro v5.0 Beta

‌‎NCH Debut Video Capture Software Pro v5.0 Beta دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار تصویر برداری صفحه نمایش علاوه بر ضبط فیلم از پنجره ها و صفحات مختلف در کامپیوتر، امان ضبط تصاویر دریافت شده از یک وب کم و یا دوربین IP شبکه را نیز دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک BB FlashBack Pro v5.29.0 Build 4318

‌‎BB FlashBack Pro v5.29.0 بی بی فلش بک ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش )جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این نرم افزار را شرکت Blueberry Consultants به بازار رایه کرد است.با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام حرکاتی که در صفحه نمایش انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب فیلم های رسانه ای ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش Joyoshare Screen Recorder v1.0

‌‎Joyoshare Screen Recorder v1.0 دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه فیلم برداری علاوه بر تصویر برداری از صفحه نمایش امکان ضبط صدای دریافت شده از طریق میکروفون، صدای سیستم، صدای یک بازی، برنامه های رادیویی یا موزیک های در حال پخش و ... را به صورت جداگانه نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Wondershare Filmora Scrn v1.5.1

‌‎Wondershare Filmora Scrn v1.5.1 x64 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این برنامه تصویر برداری یکی از مناسب ترین برنامه ها برای ساخت فیلم های آموزشی است.این نرم افزار فیلمبرداری امکان ضبط همزمان تصاویر دریافت شده از طریق وبکم و صفحه نمایش را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بندیکم Bandicam v4.1.1.1371

‌‎Bandicam v4.1.1.1371 دانلود بندیکم ( نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار جالب را شرکت Bandisoft به بازار ارایه کرده است . بااستفاده از Bandicam شما می توانید از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری خود فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش ActivePresenter Professional Edition v7.0.1

‌‎ActivePresenter Professional Edition v7.0.1 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزار ActivePresenter یک ابزار بسیار کارآمد و کاربردی جهت فیلمبرداری از صفحه نمایش هنگام کار بانرم افزارهای مختلف و ساخت فیلم های آموزشی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تصویربرداری از صفحه نمایش WinCam v1.2

‌‎WinCam v1.2 x86x64 دانلود نرم افزار تصویربرداری از صفحه نمایش و ساخت ویدیو های آموزشی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.WinCam با رابط کاربری عالی و امکانات بسیار یکی از بهترین نرم افزارهای تصویر برداری از صفحه نمایش می باشد.در این برنامه امکان ضبط صدا از طریق میکروفون علاوه بر صدای سیستم نیز وجود دارد.

ادامه مطلب ...