logo
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک BB FlashBack Pro v5.29.0 Build 4318

‌‎BB FlashBack Pro v5.29.0 بی بی فلش بک ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش )جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این نرم افزار را شرکت Blueberry Consultants به بازار رایه کرد است.با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام حرکاتی که در صفحه نمایش انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب فیلم های رسانه ای ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش Joyoshare Screen Recorder v1.0

‌‎Joyoshare Screen Recorder v1.0 دانلود نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه فیلم برداری علاوه بر تصویر برداری از صفحه نمایش امکان ضبط صدای دریافت شده از طریق میکروفون، صدای سیستم، صدای یک بازی، برنامه های رادیویی یا موزیک های در حال پخش و ... را به صورت جداگانه نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Wondershare Filmora Scrn v1.5.1

‌‎Wondershare Filmora Scrn v1.5.1 x64 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این برنامه تصویر برداری یکی از مناسب ترین برنامه ها برای ساخت فیلم های آموزشی است.این نرم افزار فیلمبرداری امکان ضبط همزمان تصاویر دریافت شده از طریق وبکم و صفحه نمایش را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بندیکم Bandicam v4.1.1.1371

‌‎Bandicam v4.1.1.1371 دانلود بندیکم ( نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار جالب را شرکت Bandisoft به بازار ارایه کرده است . بااستفاده از Bandicam شما می توانید از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری خود فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش ActivePresenter Professional Edition v7.0.1

‌‎ActivePresenter Professional Edition v7.0.1 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزار ActivePresenter یک ابزار بسیار کارآمد و کاربردی جهت فیلمبرداری از صفحه نمایش هنگام کار بانرم افزارهای مختلف و ساخت فیلم های آموزشی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تصویربرداری از صفحه نمایش WinCam v1.2

‌‎WinCam v1.2 x86x64 دانلود نرم افزار تصویربرداری از صفحه نمایش و ساخت ویدیو های آموزشی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.WinCam با رابط کاربری عالی و امکانات بسیار یکی از بهترین نرم افزارهای تصویر برداری از صفحه نمایش می باشد.در این برنامه امکان ضبط صدا از طریق میکروفون علاوه بر صدای سیستم نیز وجود دارد.

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار اسکرین فتو Abelssoft Screenphoto 2018 v3.02

‌‎Abelssoft Screenphoto 2018 v3.02 دانلود اسکرین فتو ( نرم افزار عکسبرداری سریع و آسان از پنجره های برنامه همراه با امکانات ویرایش تصویر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار یک ابزار قدرتمند برای عکسبرداری سریع و آسان از صفحه نمایش و پنجره های برنامه همراه با امکان ویرایش تصویر و ویژگی های خاص می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت فیلم های آموزشی ActivePresenter Professional Edition v7.0.0 x64

‌‎ActivePresenter Professional Edition v7.0.0 x64 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت فیلم های آموزشی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.نرم افزار ActivePresenter یک ابزار بسیار کارآمد و کاربردی جهت ساخت فیلم های آموزشی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین هانتر ScreenHunter Pro v7.0.961

‌‎ScreenHunter Pro v7.0.961 دانلود نرم افزار اسکرین هانتر ( نرم افزار عکس برداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزاری فیلمبرداری قادر است از صفحه نمایش شما برای مدت زمان نامحدود فیلم برداری کرده و در انتها نیز میتوانید خروجی فایل را با پسوند MP4 و یا فلش ذخیره کرده و از آن ها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صفحه نمایش IceCream Screen Recorder Pro v5.10

‌‎IceCream Screen Recorder Pro v5.10 دانلود نرم افزار ضبط صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.IceCream Screen Recorder ابزاری کاربردی در زمینه تهیه فیلم از دسکتاپ با کیفیت بالا و امکانات متعدد است که نهایت کیفیت را در ساخت فیلم های آموزشی در اختیار کاربران قرار می دهد که در عین سادگی قابلیت های بسیار ویژه ای نیز دارد.

ادامه مطلب ...