logo
 دانلود نرم افزار اسکرین فتو Abelssoft Screenphoto 2018 v3.02

‌‎Abelssoft Screenphoto 2018 v3.02 دانلود اسکرین فتو ( نرم افزار عکسبرداری سریع و آسان از پنجره های برنامه همراه با امکانات ویرایش تصویر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار یک ابزار قدرتمند برای عکسبرداری سریع و آسان از صفحه نمایش و پنجره های برنامه همراه با امکان ویرایش تصویر و ویژگی های خاص می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت فیلم های آموزشی ActivePresenter Professional Edition v7.0.0 x64

‌‎ActivePresenter Professional Edition v7.0.0 x64 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت فیلم های آموزشی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.نرم افزار ActivePresenter یک ابزار بسیار کارآمد و کاربردی جهت ساخت فیلم های آموزشی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین هانتر ScreenHunter Pro v7.0.961

‌‎ScreenHunter Pro v7.0.961 دانلود نرم افزار اسکرین هانتر ( نرم افزار عکس برداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزاری فیلمبرداری قادر است از صفحه نمایش شما برای مدت زمان نامحدود فیلم برداری کرده و در انتها نیز میتوانید خروجی فایل را با پسوند MP4 و یا فلش ذخیره کرده و از آن ها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صفحه نمایش IceCream Screen Recorder Pro v5.10

‌‎IceCream Screen Recorder Pro v5.10 دانلود نرم افزار ضبط صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.IceCream Screen Recorder ابزاری کاربردی در زمینه تهیه فیلم از دسکتاپ با کیفیت بالا و امکانات متعدد است که نهایت کیفیت را در ساخت فیلم های آموزشی در اختیار کاربران قرار می دهد که در عین سادگی قابلیت های بسیار ویژه ای نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر Movavi Game Capture v5.4.0

‌‎Movavi Game Capture v5.4.0 دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر ( نرم افزار فیلمبرداری از جریان و صحنه های محیط بازی کامپیوتری ) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما دوست دارید که هنگام انجام بازی از صحنه بازی خود فیلم بگیرید و بعدا آن را ببینید این نرم افزار حرفه ای این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین گیف Screen GIF 2017.4

‌‎Screen GIF 2017.4 دانلود اسکرین گیف (نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش و ذخیره آن در فرمت GIF) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از هر قسمت از ویندوز خود که می خواهید تصویر برداری کنید و به فرمت گیف تبدیل کنید.این نرم افزار توسط کمپانی David Esperalta به بازار ارایه شده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اه سافت اکام OhSoft OCam v426.0

‌‎OhSoft OCam v426.0 دانلود اه سافت اکام ( نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی OhSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از OhSoft OCam شما می توانید به صورت حرفه ایی و با امکانات بسیار ویژه و جالب از صفحه نمایش سیستم خود تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر Movavi Game Capture v5.3.0

‌‎Movavi Game Capture v5.3.0 دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر (نرم افزار فیلمبرداری از جریان و صحنه های محیط بازی کامپیوتری) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را در هنگام بازی ذخیره نمایید. این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر Movavi Screen Recorder v9.1.0

‌‎Movavi Screen Recorder v9.1.0 دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر (نرم افزار تصویربرداری از فعالیت های صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را ذخیره نمایید. این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap Business v10.0.4 Plus Snap v9.0.5 Plus 2017

‌‎Ashampoo Snap Business v10.0.4 Plus Snap v9.0.5 Plus 2017 دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزارمی توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکس و فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...