logo
دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر Movavi Game Capture v5.4.0

‌‎Movavi Game Capture v5.4.0 دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر ( نرم افزار فیلمبرداری از جریان و صحنه های محیط بازی کامپیوتری ) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما دوست دارید که هنگام انجام بازی از صحنه بازی خود فیلم بگیرید و بعدا آن را ببینید این نرم افزار حرفه ای این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین گیف Screen GIF 2017.4

‌‎Screen GIF 2017.4 دانلود اسکرین گیف (نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش و ذخیره آن در فرمت GIF) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از هر قسمت از ویندوز خود که می خواهید تصویر برداری کنید و به فرمت گیف تبدیل کنید.این نرم افزار توسط کمپانی David Esperalta به بازار ارایه شده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اه سافت اکام OhSoft OCam v426.0

‌‎OhSoft OCam v426.0 دانلود اه سافت اکام ( نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی OhSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از OhSoft OCam شما می توانید به صورت حرفه ایی و با امکانات بسیار ویژه و جالب از صفحه نمایش سیستم خود تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر Movavi Game Capture v5.3.0

‌‎Movavi Game Capture v5.3.0 دانلود نرم افزار مواوی گیم کپچر (نرم افزار فیلمبرداری از جریان و صحنه های محیط بازی کامپیوتری) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را در هنگام بازی ذخیره نمایید. این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر Movavi Screen Recorder v9.1.0

‌‎Movavi Screen Recorder v9.1.0 دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر (نرم افزار تصویربرداری از فعالیت های صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را ذخیره نمایید. این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap Business v10.0.4 Plus Snap v9.0.5 Plus 2017

‌‎Ashampoo Snap Business v10.0.4 Plus Snap v9.0.5 Plus 2017 دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزارمی توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکس و فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسنگ ایت Snagit v18.0.0 Build 462

‌‎Snagit v18.0.0 Build 462 دانلود اسنگ ایت (عکس و فیلم برداری پیشرفته از صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی TechSmit به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش فیلم بگیرید و برای مسائل آموزشی و تحقیقاتی از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر Movavi Screen Recorder v9.0.0

‌‎Movavi Screen Recorder v9.0.0 دانلود دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر (نرم افزار تصویربرداری از فعالیت های صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را ذخیره نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ MediaChance UltraSnap PRO v4.1

‌‎MediaChance UltraSnap PRO v4.1 دانلود مدیا چنس اولترا اسنپ(ابزاری قدرتمند به منظور عکس برداری از صفحه نمایش)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mediachance به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت عکسبرداری از صفحه نمایش می باشد که کاربری فوق العاده ساده ی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گادوین پرینت اسکرین Gadwin PrintScreen Professional v5.8.5

‌‎Gadwin PrintScreen Professional v5.8 دانلود نرم‌افزار گادوین پرینت اسکرین (نرم‌افزار عکس گرفتن از صفحه‌نمایش) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Gadwin Systems به بازار ارائه‌شده است. درزمینهٔ عکس گرفتن از صفحه‌نمایش نرم‌افزارهای زیادی به وجود آمده‌اند که در این نرم‌افزار امکان گذاشتن دکمه‌ی میانبر قرار داده‌شده.

ادامه مطلب ...