logo
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک BB FlashBack Pro v5.27.0 Build 4280

‌‎BB FlashBack Pro 5.16 بی بی فلش بک ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش )جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته است.این نرم افزار را شرکت Blueberry Consultants به بازار رایه کرد است.با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام حرکاتی که در صفحه نمایش انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب فیلم های رسانه ای ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بندیکم Bandicam v4.0.1.1339

‌‎Bandicam v4.0.1.1339 دانلود بندیکم ( نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار جالب را شرکت Bandisoft به بازار ارایه کرده است . بااستفاده از Bandicam شما می توانید از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری خود فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دسک شیر مای اسکرین ریکوردر DeskShare My Screen Recorder Pro v5.0

‌‎DeskShare My Screen Recorder Pro v5.0 دانلود دسک شیر مای اسکرین ریکوردر ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش کامپیوتر و ضبط صدا از طریق میکروفون ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت همزمان شروع به ضبط فیلم از صفحه نمایش کرده و با میکروفون هم اغدام به ضبط صدا نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ MediaChance UltraSnap PRO v3.0

‌‎MediaChance UltraSnap PRO v3.0 دانلود مدیا چنس اولترا اسنپ(ابزاری قدرتمند به منظور عکس برداری از صفحه نمایش)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mediachance به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت عکسبرداری از صفحه نمایش می باشد که کاربری فوق العاده ساده ی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اه سافت اکام OhSoft OCam v415.0

‌‎OhSoft OCam v415.0 دانلود اه سافت اکام ( نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی OhSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از OhSoft OCam شما می توانید به صورت حرفه ایی و با امکانات بسیار ویژه و جالب از صفحه نمایش سیستم خود تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس ورد سافت اسکرینینگ SwordSoft Screenink v1.1.6.519

‌‎SwordSoft Screenink v1.1.6.519 دانلود اس ورد سافت اسکرینینگ ( نرم افزار حاشیه نویسی و عکسبرداری از صفحه نمایش ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت SwordSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قار خواهید بود تا از تمام صفحه نمایش با جزییات تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین گیف Screen GIF 2017.3

‌‎Screen GIF 2017.3 دانلود اسکرین گیف( نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش و ذخیره آن در فرمت GIF )در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی David Esperalta به بازار ارایه شده است.شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از هر قسمت از ویندوز خود که می خواهید تصویر برداری کنید و به فرمت گیف تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین هانتر پرو ScreenHunter Pro.v7.0.953

‌‎ScreenHunter Pro.v7.0.953 لینک مستقیم دانلود هانترپرو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر به دنبال یک نرم افزاری میگردید که بتوانید از صفحه نمایش سیستم خود عکس بگیرید (اسکرین شات) و صدای آن را ضبط کنید ما این نرم افزا را به شما پیشنهاد میکنیم که چندین جایزه مختلف از فستیوال های نرم افزاری را در این زمینه کسب کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزاروین اسناپ WinSnap  4.5.9

‌‎WinSnap 4.5.9 دانلود وین اسناپ ( نرم افزار گرفتن عکس از دسکتاپ ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی برنامه به اشتراک کذاشته است . این نرم افزار توسط کمپانی NTWind Software به بازار ارایه شده است .شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از دسکتاپ ویندوز خود عکس بگیرید و آن را ویرایش کنید . این نرم افزار دارای قابلیت های ویژه ای می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک   BB FlashBack Pro 5.16

‌‎BB FlashBack Pro 5.16 دانلود بی بی فلش بک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته است. با این برنامه می توانید از محیط میز کار خود فیلم بگیرید و تمام حرکاتی که انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب یک فیلم فلش یا فیلم های رسانه ای ذخیره سازی کنید . همچنین روی هر بخشی که علاقه داشتید، متن راهنما اضافه کنید .

ادامه مطلب ...