logo
دانلود نرم افزار اسنگ ایت Snagit v18.0.0 Build 462

‌‎Snagit v18.0.0 Build 462 دانلود اسنگ ایت (عکس و فیلم برداری پیشرفته از صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی TechSmit به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش فیلم بگیرید و برای مسائل آموزشی و تحقیقاتی از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر Movavi Screen Recorder v9.0.0

‌‎Movavi Screen Recorder v9.0.0 دانلود دانلود نرم افزار مواوی اسکرین رکوردر (نرم افزار تصویربرداری از فعالیت های صفحه نمایش) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فعالیت های صفحه نمایش را ذخیره نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ MediaChance UltraSnap PRO v4.1

‌‎MediaChance UltraSnap PRO v4.1 دانلود مدیا چنس اولترا اسنپ(ابزاری قدرتمند به منظور عکس برداری از صفحه نمایش)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mediachance به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت عکسبرداری از صفحه نمایش می باشد که کاربری فوق العاده ساده ی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گادوین پرینت اسکرین Gadwin PrintScreen Professional v5.8.5

‌‎Gadwin PrintScreen Professional v5.8 دانلود نرم‌افزار گادوین پرینت اسکرین (نرم‌افزار عکس گرفتن از صفحه‌نمایش) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Gadwin Systems به بازار ارائه‌شده است. درزمینهٔ عکس گرفتن از صفحه‌نمایش نرم‌افزارهای زیادی به وجود آمده‌اند که در این نرم‌افزار امکان گذاشتن دکمه‌ی میانبر قرار داده‌شده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک BB FlashBack Pro v5.27.0 Build 4280

‌‎BB FlashBack Pro 5.16 بی بی فلش بک ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش )جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته است.این نرم افزار را شرکت Blueberry Consultants به بازار رایه کرد است.با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام حرکاتی که در صفحه نمایش انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب فیلم های رسانه ای ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بندیکم Bandicam v4.0.1.1339

‌‎Bandicam v4.0.1.1339 دانلود بندیکم ( نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار جالب را شرکت Bandisoft به بازار ارایه کرده است . بااستفاده از Bandicam شما می توانید از دسکتاپ و محیط بازی های کامپیوتری خود فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دسک شیر مای اسکرین ریکوردر DeskShare My Screen Recorder Pro v5.0

‌‎DeskShare My Screen Recorder Pro v5.0 دانلود دسک شیر مای اسکرین ریکوردر ( نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش کامپیوتر و ضبط صدا از طریق میکروفون ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت همزمان شروع به ضبط فیلم از صفحه نمایش کرده و با میکروفون هم اغدام به ضبط صدا نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ MediaChance UltraSnap PRO v3.0

‌‎MediaChance UltraSnap PRO v3.0 دانلود مدیا چنس اولترا اسنپ(ابزاری قدرتمند به منظور عکس برداری از صفحه نمایش)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mediachance به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت عکسبرداری از صفحه نمایش می باشد که کاربری فوق العاده ساده ی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اه سافت اکام OhSoft OCam v415.0

‌‎OhSoft OCam v415.0 دانلود اه سافت اکام ( نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی OhSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از OhSoft OCam شما می توانید به صورت حرفه ایی و با امکانات بسیار ویژه و جالب از صفحه نمایش سیستم خود تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس ورد سافت اسکرینینگ SwordSoft Screenink v1.1.6.519

‌‎SwordSoft Screenink v1.1.6.519 دانلود اس ورد سافت اسکرینینگ ( نرم افزار حاشیه نویسی و عکسبرداری از صفحه نمایش ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت SwordSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قار خواهید بود تا از تمام صفحه نمایش با جزییات تصویر برداری کنید .

ادامه مطلب ...