logo
دانلود نرم افزار اسکرین گیف Screen GIF 2017.3

‌‎Screen GIF 2017.3 دانلود اسکرین گیف( نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش و ذخیره آن در فرمت GIF )در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی David Esperalta به بازار ارایه شده است.شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از هر قسمت از ویندوز خود که می خواهید تصویر برداری کنید و به فرمت گیف تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین هانتر پرو ScreenHunter Pro.v7.0.953

‌‎ScreenHunter Pro.v7.0.953 لینک مستقیم دانلود هانترپرو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر به دنبال یک نرم افزاری میگردید که بتوانید از صفحه نمایش سیستم خود عکس بگیرید (اسکرین شات) و صدای آن را ضبط کنید ما این نرم افزا را به شما پیشنهاد میکنیم که چندین جایزه مختلف از فستیوال های نرم افزاری را در این زمینه کسب کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزاروین اسناپ WinSnap  4.5.9

‌‎WinSnap 4.5.9 دانلود وین اسناپ ( نرم افزار گرفتن عکس از دسکتاپ ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی برنامه به اشتراک کذاشته است . این نرم افزار توسط کمپانی NTWind Software به بازار ارایه شده است .شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از دسکتاپ ویندوز خود عکس بگیرید و آن را ویرایش کنید . این نرم افزار دارای قابلیت های ویژه ای می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی بی فلش بک   BB FlashBack Pro 5.16

‌‎BB FlashBack Pro 5.16 دانلود بی بی فلش بک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته است. با این برنامه می توانید از محیط میز کار خود فیلم بگیرید و تمام حرکاتی که انجام می شود را فیلمبرداری کرده ودر قالب یک فیلم فلش یا فیلم های رسانه ای ذخیره سازی کنید . همچنین روی هر بخشی که علاقه داشتید، متن راهنما اضافه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap Business 9.0.1

‌‎Ashampoo Snap Business 9.0.1 دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش  -   Aiseesoft Screen Recorder 1.0.28

‌‎Aiseesoft Screen Recorder 1.0.28 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش توسط کمپانی aaiseesoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش  TechSmith Camtasia Studio v9.0.5

‌‎TechSmith Camtasia Studio v9.0.5 دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TechSmith به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از صفحه نمایش خود فیلمبرداری و عکسبرداری کنید . این نرم افزار به شما امکانات بسیاری ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بپا فریپس Beepa Fraps 3.5.99

‌‎Beepa Fraps 3.5.99 دانلود بپا فریپس ( نرم افزار فیلم و عکس برداری از محیط دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزاری است که میتوانید با استفاده از آن از صحنه های بازی های کامپیوتری فیلم یا عکس بگیرید . Fraps برنامه ای کاربردی برای ضبط ویدئو و تصاویر و نمایش Frame Rate در حین بازی است .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار اسکرین فتو Abelssoft Screenphoto 2016 1.2

‌‎Abelssoft Screenphoto 2016 1.2 دانلود اسکرین فتو ( نرم افزار عکسبرداری سریع و آسان از پنجره های برنامه همراه با امکانات ویرایش تصویر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار یک ابزار قدرتمند برای عکسبرداری سریع و آسان از صفحه نمایش و پنجره های برنامه همراه با امکان ویرایش تصویر و ویژگی های خاص می باشد .

ادامه مطلب ...