logo
دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز Ashampoo Snap Business 9.0.1

‌‎Ashampoo Snap Business 9.0.1 دانلود نرم افزار عکسبرداری و فیلمبرداری از ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش  -   Aiseesoft Screen Recorder 1.0.28

‌‎Aiseesoft Screen Recorder 1.0.28 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش توسط کمپانی aaiseesoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی از محیط ویندوز خود عکسبرداری و فیلمبرداری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش  TechSmith Camtasia Studio v9.0.5

‌‎TechSmith Camtasia Studio v9.0.5 دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TechSmith به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از صفحه نمایش خود فیلمبرداری و عکسبرداری کنید . این نرم افزار به شما امکانات بسیاری ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بپا فریپس Beepa Fraps 3.5.99

‌‎Beepa Fraps 3.5.99 دانلود بپا فریپس ( نرم افزار فیلم و عکس برداری از محیط دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزاری است که میتوانید با استفاده از آن از صحنه های بازی های کامپیوتری فیلم یا عکس بگیرید . Fraps برنامه ای کاربردی برای ضبط ویدئو و تصاویر و نمایش Frame Rate در حین بازی است .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار اسکرین فتو Abelssoft Screenphoto 2016 1.2

‌‎Abelssoft Screenphoto 2016 1.2 دانلود اسکرین فتو ( نرم افزار عکسبرداری سریع و آسان از پنجره های برنامه همراه با امکانات ویرایش تصویر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار یک ابزار قدرتمند برای عکسبرداری سریع و آسان از صفحه نمایش و پنجره های برنامه همراه با امکان ویرایش تصویر و ویژگی های خاص می باشد .

ادامه مطلب ...