logo
دانلود نرم افزار بلومنتالز اچ تی ام ال پد Blumentals HTMLPad 2018.v15.1.0.202

‌‎Blumentals HTMLPad 2018.v15.1.0.202 بلومنتالز اچ تی ام ال پد (ویرایش زبان برنامه نویسی تحت وب) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Karlis Blumentals به بازار ارایه شده است. شاید شما هم به دنبال نرم افزاری برای طراحی سایت هستید می توانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ذخیره کلمات کلیدی از سرویس گوگل Keyword Researcher Pro v11.31

‌‎Keyword Researcher Pro v11.31 دانلود نرم افزار ذخیره کلمات کلیدی از سرویس گوگل در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.سئو از اهمیت ویژه ای برای طراحان سایت برخوردار است. و شما برای بالابردن رتبه سایت خود باید تلاش کنید تا کلید های واژه خوبی را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.5

‌‎PHP v7.2.5 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار  کدنویسی به زبان پی اچ پی جت برینز JetBrains PhpStorm v2018.1.2

‌‎JetBrains PhpStorm v2018.1.2 دانلود کدنویسی به زبان پی اچ پی جت برینز (نرم افزار کد نویسی به زبان PHP) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار کاربردی می توانید به آسانی به صورت حرفه ایی به کد نویسی PHP بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی وب سایت Incomedia WebSite X5 Evolution PLUS Professional v12.0.9.30

‌‎Incomedia WebSite X5 Evolution PLUS Professional v12.0.9.30 دانلود نرم افزار طراحی وب سایت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار توسط شرکت Incomedia تولید و عرضه شده است چیزی که باعث محبوبیت این برنامه می شود این است که برای یاد گرفتن این برنامه نیاز به زمان زیادی ندارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ذخیره کلمات کلیدی از سرویس گوگل Keyword Researcher Pro v10.83

‌‎Keyword Researcher Pro v10.83 دانلود نرم افزار ذخیره کلمات کلیدی از سرویس گوگل در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.سئو از اهمیت ویژه ای برای طراحان سایت برخوردار است. و شما برای بالابردن رتبه سایت خود باید تلاش کنید تا کلید های واژه خوبی را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تجزیه و تحلیل وب سایت Seolize v2.53

‌‎Seolize v2.53 دانلود نرم افزار تجزیه و تحلیل وب سایت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار یک تحلیل گر حرفه ای برای کلمات کلیدی سایت ها و افزایش و رتبه بندی بهتر برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ می باشد.توسط این نرم افزار میتوانید نمایش گرافیکی از آمار و اطلاعات وب سایت خود را نیز مشاهده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تحلیل سئوی سایت Rapid SEO Tool

‌‎Rapid SEO Tool دانلود نرم افزار تحلیل سئوی سایت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.شما توسط این نرم افزار می توانید سایت خود را با دیگر سایت های رقیب مقایسه نمایید و سپس متوجه شوید که چرا سایت آن ها نتیجه بهتری را در موتور های جست و جو نصیب خود می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود آموزش کامل سئو برای وردپرس SEO 2017 Complete SEO Training PLUS SEO for WordPress Websites

‌‎SEO 2017 دانلود آموزش کامل سئو برای وردپرس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.درست است که سئو خیلی پیچیده نیست، اما اصطلاحات متعددی در این زمینه وجود دارند که ممکن است برای افراد مبتدی گیج کننده و پیچیده باشند. مخاطبان هدف این دوره آموزشی وبمستران، وبلاگ نویسان، صاحبان کسب و کار، فروشندگان آنلاین، طراحان وب می باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فرم های سفارش فروش برای وبسایت DA OrderForm v4.4.0

‌‎DA OrderForm v4.4.0 دانلود نرم افزار طراحی فرم های سفارش فروش برای وبسایت جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با طراحی فرم های Html خود بر اساس چارچوب Bootstrap و W3.CSS می توانید آن ها را ریسپانسیو کنید، به گونه ای که بر روی دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها به شکل کامل نمایش داده شوند.

ادامه مطلب ...