logo
دانلود نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی FULL DISKfighter v1.5.2

‌‎FULL DISKfighter v1.5.2 نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجم زیادی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود. نرم افزار FULL DISKfighter توسط شرکت نرم افزاری SPAMfighter ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی اُبیت آنینستالر  IObit Uninstaller Pro v7.5.0.7

‌‎IObit Uninstaller Pro v7.5.0.7 دانلود آی اُبیت آنینستالر ( نرم افزار حذف کامل افزونه ها و نرم افزار ها از سیستم ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی IObit به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید افزونه ها و نرم افزار ها را از سیستم خود حذف کامل نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار بهینه سازی سیستم WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321

‌‎WebMinds FileCleaner Pro v4.8 Build 321 دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.WebMinds FileCleaner نام نرم افزاری برای راحت شدن از اطلاعات اضافی در رایانه که به مرور زمان ایجاد شده اند و باعث کندی در رایانه می شوند می باشد که به راحتی می توانید از آن استفاده و از مزایای آن بهره مند گردید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف فایل های اضافی از سیستم PrivaZer v3.0.42

‌‎PrivaZer v3.0.42 دانلود نرم افزار حذف فایل های اضافی از سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Goversoft LLC تولید شده است.اگر می خواهید از کند شدن سیستم خود جلوگیری کنید تا همیشه با سرعت کامل کار کند این نرم افزار با قابلیت های بسیار و حجم کم و محیط کاربری آسان به شما کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توتال آنینستال Total Uninstall Pro v6.22.0.500

‌‎Total Uninstall Pro v6.22.0.500 دانلود توتال آنینستال ( نرم افزار حذف کامل برنامه های نصب شده ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Gavrila Martau به بازار ارایه شده است . این نرم افزار می تواند برنامه های نصب شده را پاک کنید بدون اینکه اثری از آن در سیستم عامل وجود داشته باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها Soft Organizer v7.0

‌‎Soft Organizer v7.0 دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت ChemTable Software تولید و عرضه گردیده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه های نصب شده را پاک کنید بدون اینکه اثری از آن در سیستم عامل وجود داشته باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف دائمی اطلاعات سیستم Abelssoft FileWing Shredder v5.1

‌‎Abelssoft FileWing Shredder v5.1 دانلود نرم افزار حذف دائمی اطلاعات سیستم به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار هفت روش پاکسازی را در اختیارتان قرار می دهد. FileWing Shredder پس از حذف اطلاعات، فضای آزاد شده هارد را بازنویسی می کند تا کوچکترین داده های باقی مانده نیز حذف شوند و اثری از آن ها باقی نماند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز WinUtilities Professional Edition v15.1

‌‎WinUtilities Professional Edition v15.1 دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی YL Software به بازار ارایه شده است . این مجموعه شامل ابزارهایی برای تمیز کردن رجیستری ، فایل های اضافی از هارد دیسک ، پاک سازی برنامه ها و تاریخچه مرورگر ، کش و کوکی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسمارتی یونیستالر Smarty Uninstaller v4.8.0

‌‎Smarty Uninstaller v4.8.0 دانلود اسمارتی یونیستالر ( نرم افزار حذف کامل نرم افزار ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار Smarty Uninstaller یک ابزار قدرتمند در حذف کردن برنامه ها می باشد . این نرم افزار قدرتمند تمام فایل های برنامه به صورت کامل پاک می کند و تنظیمات ریجستری را به حالت اولیه بر میگرداند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آشامپو آنیستالر Ashampoo UnInstaller 7 v7.00.00

‌‎Ashampoo UnInstaller 7 v7.00.00 دانلود رایگان آشامپو آنیستالر ( حذف نرم افزارهای نصب شده ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همه شما برای حذف نرم افزارهایی که در سیستم خود نصب کرده اید از آنیستالر خود ویندوز استفاده می کنید.این برنامه که در اختیارتان قرار داده ایم قابلیت حذف برنامه ها را بصورت کامل با همه فایلهای آن انجام می دهد.

ادامه مطلب ...