logo
دانلود نرم افزار آشامپو برنینگ استودیو Ashampoo Burning Studio v19.0.0.24

‌‎Ashampoo Burning Studio v19.0.0.24 آشامپو برنینگ استودیو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Ashampoo Burning Studio نرم افزاری کاربردی در زمینه رایت CD و DVD میباشد .احتمالا این نرم افزار به اندازه دیگر برنامه های رایت برای شما نباشد اما برنامه ای کامل و قدرتمند در این زمینه است.و دارای حجم پایینی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی وی دی فاب پس کی DVDFab Passkey

‌‎DVDFab Passkey دانلود دی وی دی فاب پس کی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Fengtao Software به بازار ارایه شده است.ویژگی های چشمگیری که این نرم افزار را برای دانلود کردن توسط کاربر ترقیب می کند این است که از دیسک هایی که بوسیله قفل محافظت می شود بتوان کپی تهیه و به محتویات آن دست پیدا کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برن اوار پروفشنال BurnAware Professional 10.7

‌‎BurnAware Professional 10.7 دانلود برن اوار پروفشنال ( نرم افزار رایت CD و DVD ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزاری کاربردی و قدرتمند ساخت کمپانی BurnAware Technologies می باشد . با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود اطلاعات ، فیلم ها و موزیک های خود را بر روی انواع CD یا DVD ذخیره کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی دی برنر ایکس پی CDBurnerXP v4.5.8.6795

‌‎CDBurnerXP v4.5.8.6795 دانلود سی دی برنر ایکس پی (نرم افزار رایت انواع دیسک ها) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. سی دی برنر ایکس پی محصولی از كمپانی Stefan Haglund است برنامه های معروف و قدرتمندی در زمینه رایت سی دی وجود دارند ولی این نرم افزار با حجم کم خود باعث کندی رایانه نمیشود و در کار رایت به شما کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سکر فایل دیلتر Cyrobo Secure File Deleter v5.09

‌‎Cyrobo Secure File Deleter دانلود سکر فایل دیلتر (نرم افزار پاکسازی دائمی و ایمن فضای هارد از فایل های حذف شده) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CyRobo S.R.O. به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند توانایی بسیار شگفتی در زمینه پاک کردن ااطلاعات را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتو پلی مدیا استودیو AutoPlay Media Studio v8.5.2.0

‌‎AutoPlay Media Studio v8.5.2.0 دانلود اتو پلی مدیا استودیو (نرم افزار طراحی و ساخت اتوران مالتی مدیا) به صورت لینک مستقیم رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Indigo Rose Software به بازار ارایه شده است. این نرم افزار یک ابزار بسیار قدرتمند وکاربردی در زمینه ساخت اتوران و برنامه نصب برای انواع نرم افزار می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار او اند او دیفرگ پروفشنال O&O Defrag Professional Edition v21.1 Build 1211

‌‎O&O Defrag Professional Edition v21.1 Build 1211 x86x64 دانلود او اند او دیفرگ پروفشنال ( نرم افزار یکپارچه سازی فضای هارد دیسک ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی O&O Software GmbH به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند برای یکپارچه سازی فضای هارد دیسک کار برد دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایندگوروز ستاپ فکتوری IndigoRose Setup Factory v9.5.1.0

‌‎IndigoRose Setup Factory v9.5.1.0 دانلود ایندگوروز ستاپ فکتوری ( نرم افزار ایجاد برنامه نصب برای نرم افزارها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی IndigoRose به بازار ارایه شده است . این نرم افزار یک ابزار بسیار قدرتمند و حرفه ایی در زمینه ساخت اتوران و برنامه نصب برای انواع نرم افزار می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور ایزو PowerISO v7.0

‌‎PowerISO v7.0 x86x64 پاور ایزو (نرم افزار ساخت و مدیریت Image ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط PowerISO Computing Inc کمپانی به بازار ارایه شده است. نرم افزار پاور ایزو نرم افزاری قدرتمند و بسیار کاربردی با رابط کاربردی روان و آسان برای کاربران مبتدی رایانه های شخصی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاراگن هارد دیسک منیجر Paragon Hard Disk Manager 16 Basic v16.14.3 WinPE Edition

‌‎Paragon Hard Disk Manager 16 Basic v16.14.3 WinPE Edition x64x86 دانلود رایگان پاراگن هارد دیسک منیجر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزاری قدرتمند که تمام ابزارهای لازم که شما برای مدیریت و پشتیبانی هاردتان نیاز دارید را فراهم می اورد این نرم افزار به شما امکان پارتیشن بندی پیشرفته بدون از دست دادن دادها را می دهد.

ادامه مطلب ...