logo
دانلود نرم افزار اتوران دیزاین Autorun Design III v6.0.1.8

‌‎Autorun Design III v6.0.1.8 دانلود اتوران دیزاین رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Alleysoft Software به بازار ارایه شده است .نام یکی از مشهورترین نرم افزارها در زمینه اتوران سازی می باشد که به کمک آن قادر می توانید تا تمامی نیازهای خود در زمینه ساخت اتوران را برطرف نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوئیس نایف SwissKnife Premium v3.38

‌‎SwissKnife Premium v3.38 دانلود نرم‌افزار سوئیس نایف(نرم افزار پارتیشن بندی هارد دیسک های خارجی) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار از کمپانی CompuApps, Inc برای عرضه عمومی ارائه‌شده است. همان‌طور که از نام نرم‌افزار برمی‌آید شما با یک نرم‌افزاردرزمینهٔ پارتیشن‌بندی هارد اکسترنال طرف هستید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نرو پلاتینیوم  Nero 2018 Platinum Suite v19.0.07300 Plus Content Pack

‌‎Nero 2018 Platinum Suite v19.0.07300 Plus Content Pack لینک مستقیم دانلود رایگان نرو پلاتینیوم (مجموعه ابزارهای نرو) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرو پلاتینیوم جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مجموعه به 23 زبان ترجمه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آسترا ASTRA32 v3.00

‌‎ASTRA32 v3.00 دانلود نرم‌افزار آسترا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزاراز کمپانی Sysinfo Lab برای عرضه عمومی ارایه شده است. اگر به صورت پیش بینی نشده هارد سیستم شما کامل پاک شود ممکن است خیلی بد باشد با این نرم افزار می توان قبل از این اتفاق جلوی آن را گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکتیو اسمارت ActiveSMART v2.94.790

‌‎ActiveSMART v2.94.790 دانلود نرم‌افزار اکتیو اسمارت پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزاراز کمپانی Ariolic Software برای عرضه عمومی ارایه شده است. اگر به صورت پیش بینی نشده هارد سیستم شما کامل پاک شود ممکن است خیلی بد باشد با این نرم افزار می توان قبل از این اتفاق جلوی آن را گرفت.

ادامه مطلب ...
نرم افزار اسمارت اچ دی دی SMARTHDD v7.1.0.9584

‌‎SMARTHDD v7.1.0.9584 دانلود نرم‌افزار اسمارت اچ دی دی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزاراز کمپانی SMARTHDD برای عرضه عمومی ارایه شده است. که از تکنولوژی پیشرفته بررسی دیسک سخت برای ارزیابی دیسک استفاده می نماید که می توان به سرعت از وضعیت کلی دیسک سخت و خطرهای احتمالی با خبر شد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برن اوار پروفشنال  BurnAware Professional v10.6

‌‎BurnAware Professional v10.4 دانلود برن اوار پروفشنال ( نرم افزار رایت CD و DVD ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزاری کاربردی و قدرتمند ساخت کمپانی BurnAware Technologies می باشد . با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود اطلاعات ، فیلم ها و موزیک های خود را بر روی انواع CD یا DVD ذخیره کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نرو Nero 8.0

‌‎Nero 8.0 دانلود نرم افزار اختصاصی نرو ( نرم افزار رایت و کپی انواع سی دی و دی وی دی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Nero به بازار ارایه شده است.نسخه 8 این نرم افزار جزء بهترین برنامه های رایت در تمامی ویندوز ها می باشد که به صورت اختصاصی و کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ماکریوم رفلکت ورک استیشن Macrium Reflect Workstation

‌‎Macrium Reflect Workstation + Server + Server Plus + Home v7.1.2619 x64 دانلود رایگان ماکریوم رفلکت ورک استیشن ( نرم افزار تهیه ایمیج از هارد دیسک و بازگردانی آن ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند به شما در زمینه تهیه نسخه پشتیبان , بازیابی اطلاعات و ابزار ایمیج کمک بسیار زیادی ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزو ورکشاپ ISO Workshop 7.6

‌‎ISO Workshop 7.6 + Portable دانلود ورکشاپ ( نرم افزار مدیریت و ویرایش فایل های ISO ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از نرم افزار ISO Workshop شما میتوانید دست به ویرایش ساخت و مدیریت فایل هایی با فرمت شناخته شده و کاربردی ایزو بزنید و در راستای کارهایتان از آن استفاده کنید و از این نرم افزار لذت ببرید .

ادامه مطلب ...