logo
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل App Builder v2018.47

‌‎App Builder v2018.47 دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای ساخت برنامه ها یا اپلیکیشن های موبایل نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که برای کار کردن با آن ها نیاز است با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.با این نرم افزار بدون نیاز به کد نویسی شما می توانید برنامه های موبایلی مختلفی بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محیط توسعه JetBrains GoLand v2017.3 Build 173.3727.144       Go

‌‎JetBrains GoLand v2017.3 Build 173.3727.144 نرم افزار محیط توسعه Go در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Go زبانی است که برای نیازهای امروز برنامه نویسان طراحی شده است. تمامی سعی طراحان بر این بوده که بتوانند تناسبی بین قدرت، سرعت و سادگی ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده ASPMaker v2018.0.4 ASP.NET Maker v2018.0.1

‌‎ASPMaker v2018.0.4 ASP.NET Maker v2018.0.1 دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. در ASPMaker می توان فرم ها و صفحات ایجاد شده در نرم افزارهای دیگری مانند Microsoft Access ,SQL Server و یا هر زبان برنامه نویسی پایگاه داده ای که از ADO پشتیبانی کند به زبان ASP تبدیل نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دو کامپوننت دات نت بار DevComponents DotNetBar for Windows Forms v14.1.0.18

‌‎DevComponents DotNetBar for Windows Forms v14.1.0.18 دانلود دو کامپوننت دات نت بار در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.یک برنامه معروف در زمینه برنامه نویسی می باشد که توسط شرکت DevComponents ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل APP builder 2018.43 multilingual

‌‎APP builder 2018.43 multilingual دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر می خواهید اپلیکیشن های موبایل را در سریع ترین زمان ممکن بسازید و نمی خواهید هزینه یا زمان زیادی را برای آن ها صرف کنید، این نرم افزار با امکانات و قابلیت های بسیارش شما را کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.2

‌‎PHP v7.2.2 x86x64 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی Simatic Step 7 Professional        PLC

‌‎Simatic Step 7 Professional دانلود نرم افزار برنامه نویسی PLC در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. شرکت معروف و نام آشنای زیمنس برای برنامه نویسی PLC هایی که توسط این شرکت تولید شده است نزم افزاری را به نام SIMATIC MANAGER طراحی کرده است که با زبان های STL,LAD و FBD میتوان در آن برنامه نویسی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی Siemens SIMATIC STEP 7 v5.6 for Windows 10    PLC

‌‎Siemens SIMATIC STEP 7 v5.6 for Windows 10 دانلود نرم افزار برنامه نویسی PLC در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. شرکت معروف و نام آشنای زیمنس برای برنامه نویسی PLC هایی که توسط این شرکت تولید شده است نزم افزاری را به نام SIMATIC MANAGER طراحی کرده است که با زبان های STL,LAD و FBD میتوان در آن برنامه نویسی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی زامارین استودیو MonoDevelop Xamarin Studio v6.1.2.44

‌‎MonoDevelop Xamarin Studio v6.1.2.44 دانلود نرم افزار برنامه نویسی زامارین استودیو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. این نرم افزار قابلیت‌هایی شبیه نت‌بینز و مایکروسافت ویژوال استودیو از قبیل تکمیل‌سازی کد خودکار، کنترل سورس کد ها، یک رابط کاربری گرافیکی ارائه می‌دهد و از زبان های برنامه نویسی مختلفی چون C#, F پشتیبانی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل App Builder v2018.19

‌‎App Builder v2018.19 دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای ساخت برنامه ها یا اپلیکیشن های موبایل نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که برای کار کردن با آن ها نیاز است با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.با این نرم افزار بدون نیاز به کد نویسی شما می توانید برنامه های موبایلی مختلفی بسازید.

ادامه مطلب ...