logo
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.5

‌‎PHP v7.2.5 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت برینز کلیون JetBrains CLion v2018.1.2

‌‎JetBrains CLion v2018.1.2 دانلود رایگان جت برینز کلیون (نرم افزار محیط توسعه و برنامه نویسی C و ++C) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains ارائه گردیده است. نرم افزار JetBrains CLion ابزاری جهت توسعه نرم افزار به زبان های برنامه نویسی مطرح، کاربردی و قدرتمتد C و++C می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید Google.Android.Studio

‌‎Google.Android.Studio دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توکار بودن Google Cloud Platform و GitHub در این برنامه به بسیاری از برنامه نویس ها در حفظ وقت خود کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است چون گوگل ایران را تحریم کرده است، برای آی پی های ایرانی دانلود این برنامه از سایت گوگل امکان پذیر نیست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محیط توسعه و برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس JetBrains

‌‎JetBrains دانلود رایگان جت برینز کلیون (نرم افزار محیط توسعه و برنامه نویسی C و ++C) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains ارائه گردیده است. نرم افزار JetBrains CLion ابزاری جهت توسعه نرم افزار به زبان های برنامه نویسی مطرح، کاربردی و قدرتمتد C و++C می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آماری آر  R.v3.5.0.For.Windows

‌‎R.v3.5.0.For.Windows دانلود نرم افزار آماری آر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.R، حاوی محدودهٔ گسترده‌ای از تکنیک‌های آماری (از جمله: مدل‌سازی خطی و غیرخطی، آزمون‌های کلاسیک آماری و ...) و قابلیت‌های گرافیکی است. در محیط R، کدهای سی، سی++ و فورترن قابلیت اتصال و فراخوانی هنگام اجرای برنامه را دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل App Builder v2018.47

‌‎App Builder v2018.47 دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای ساخت برنامه ها یا اپلیکیشن های موبایل نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که برای کار کردن با آن ها نیاز است با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.با این نرم افزار بدون نیاز به کد نویسی شما می توانید برنامه های موبایلی مختلفی بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محیط توسعه JetBrains GoLand v2017.3 Build 173.3727.144             Go

‌‎JetBrains GoLand v2017.3 Build 173.3727.144 نرم افزار محیط توسعه Go در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Go زبانی است که برای نیازهای امروز برنامه نویسان طراحی شده است. تمامی سعی طراحان بر این بوده که بتوانند تناسبی بین قدرت، سرعت و سادگی ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده ASPMaker v2018.0.4  ASP.NET Maker v2018.0.1

‌‎ASPMaker v2018.0.4 ASP.NET Maker v2018.0.1 دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. در ASPMaker می توان فرم ها و صفحات ایجاد شده در نرم افزارهای دیگری مانند Microsoft Access ,SQL Server و یا هر زبان برنامه نویسی پایگاه داده ای که از ADO پشتیبانی کند به زبان ASP تبدیل نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دو کامپوننت دات نت بار DevComponents DotNetBar for Windows Forms v14.1.0.18

‌‎DevComponents DotNetBar for Windows Forms v14.1.0.18 دانلود دو کامپوننت دات نت بار در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.یک برنامه معروف در زمینه برنامه نویسی می باشد که توسط شرکت DevComponents ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل APP builder 2018.43 multilingual

‌‎APP builder 2018.43 multilingual دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر می خواهید اپلیکیشن های موبایل را در سریع ترین زمان ممکن بسازید و نمی خواهید هزینه یا زمان زیادی را برای آن ها صرف کنید، این نرم افزار با امکانات و قابلیت های بسیارش شما را کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...