logo
دانلود مایکروسافت ویژوال سی پلاس پلاس Microsoft Visual C++ Redistributable

‌‎Microsoft Visual C++ Redistributable x86x64 مایکروسافت ویژوال سی پلاس پلاس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این مجموعه که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل های اضافه ای برای ویژوال سی هستند.که باید نصب شوند چون بسیاری از برنامه برای آن که بتوانند اجرا شوند به وجودشان نیاز دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سپ پاوردیزاینر SAP PowerDesigner v16.6 SP04

‌‎SAP PowerDesigner v16.6 SP04 دانلود نرم افزار سپ پاوردیزاینر (نرم افزار مدلسازی داده ها ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مدلسازی محصول یکی از بزرگترین شرکت های مهندسی نرم افزار به نام Sybase می باشد.و یکی از قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار امکان اتصال به دیتابیس های فراوان از جمله دیتابیس معروف Sql Server است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت برینز وب استورم JetBrains WebStorm v2017.3 Build 172.4343

‌‎JetBrains WebStorm v2017.3 Build 172.4343 دانلود جت برینز وب استورم (نرم افزار محیط برنامه نویسی جاوا اسکریپت) ،رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains s.r.o به بازار ارایه شده است.این نرم افزار جهت برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت که شباهت زیادی با زبان جاوا دارد طراحی شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتمل استودیو Atmel Studio v7.0

‌‎Atmel Studio v7.0.1417 دانلود اتمل استودیو (نرم افزار برنامه نویسی میکروکنترلر های AVR و ARM) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Atmel Corporation به بازار ارایه گردیده است. این نرم افزار برای افرادی که در رشته الکترونیک به نوشتن برنامه برای میکروکنترلر ها مشغول هستند مناسب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسلیک ادیت SlickEdit Pro 2017 v22.0.0.9 x86x64

‌‎SlickEdit Pro 2017 v22.0.0.9 x86x64 دانلود نرم افزار اسلیک ادیت ( ویرایش کدنویسی ) سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.بسیاری از زبان های برنامه نویسی که به صورت Visual نمی باشند با کدنویسی توسط برنامه نویسان حرفه ای طراحی می شوند.این گونه زبان ها نیاز به محیط هایی برای برای کدنویسی و یا ویرایش کدها دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساینتیفیک تول ورکز آندرستند Scientific Toolworks Understand v4.0.919

‌‎Scientific Toolworks v4.0.919 دانلود ساینتیفیک تول ورکز آندرستند در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما نیز در کار طراحی و نوشتن نرم افزار هستید این نرم افزار می تواند در این کار به شما کمک کند و کار شما را بسیار ساده سازد این نرم افزار جهت عیب یابی و رفع اشکال نرم افزار به کار می آید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اندروید استودیو Google Android Studio IDE v3.0.1 Build 171.4443003 WinMacLinux

‌‎Google Android Studio IDE v3.0.1 Build 171.4443003 WinMacLinux اندروید استودیو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای برنامه نویسی اندروید می باشد. با برنامه اندروید استودیو می توانید در محیطی جذاب به برنامه نویسی برنامه های اندرویدی مشغول شوید. این نرم افزار توسط کمپانی گوگل عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود کامپوننت انویژن ایمیج لایبری Envision Image Library v3.09

‌‎Envision Image Library v3.09 دانلود انویژن ایمیج لایبری ( کتابخانه کار با فایل های تصویری در دلفی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Interval Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این کتابخانه قدرتمند می توانید تا با فایل های تصویری در دلفی کار کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکتیو استیت کومودو ActiveState Komodo IDE v11.0.1 Build 90797

‌‎ActiveState Komodo IDE v11.0.1 Build 90797 دانلود اکتیو استیت کومودو ( نرم افزار برنامه نویسی حرفه ای ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ActiveState به بازار ارایه شده است . با استقاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی حتی با دانش کم اقدام به برنامه نویسی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت بینز NetBeans IDE v8.2 Plus Java SE Development Kit (JDK) v9.0.1 x64 Plus v8 Update 152

‌‎NetBeans IDE v8.2 Plus Java SE Development Kit (JDK) v9.0.1 x64 Plus v8 Update 152 دانلود نت بینز (نرم افزار محیط برنامه نویسی جاوا) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یک محیط برنامه نویسی توسعه یافته یکپارچه منبع بازاست.شما تمامی ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد یک دسکتاپ حرفه ای را در اختیار خواهید داشت.

ادامه مطلب ...