logo
دانلود نرم افزار فلیپ شاپینگ کاتالوگ Flip Shopping Catalog v2.4.9.18

‌‎Flip Shopping Catalog v2.4.9.18 لینک مستقیم دانلود رایگان فلیپ شاپینگ کاتالوگ در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از روشهای تبلیغات،ساخت کاتالوگ های دیجیتالی برای محصولات است.برای ساخت و ارائه چنین فایل های تبلیغاتی نرم افزارهای متعددی وجود دارد.با این برنامه بدون نیاز به دانش بسیار زیاد می توانید کاتالوگ های زیبایی طراحی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی ePageCreator v6.0.0.8

‌‎ePageCreator v6.0.0.8 دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار بسیار کاربردی به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به کد نویسی کتابهای الکترونیکی بصورت فلش یا HTML5 برای دستگاه های مختلف تولید کنید.این برنامه دارای چندین قالب پیش فرض نیز می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دسته بندی و مدیریت موزیک Helium Music Manager v13.0 Build 14922 Premium Edition

‌‎Helium Music Manager v13.0 Build 14922 Premium Edition دانلود نرم افزار دسته بندی و مدیریت موزیک در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای مدیریت و دسته بندی فایلهای موسیقی تا کنون نرم افزارهای زیادی ساخته شده است.این نرم افزار قادر است آلبوم های موسیقی شما را برایتان دسته بندی کند که حتی در صورت تعویض ویندوز هم این دسته بندی برای شما باقی می ماند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مای لایف ارگانیزد MyLifeOrganized Pro v4.3.3 Portable

‌‎MyLifeOrganized Pro v4.3.3 Portable دانلود مای لایف ارگانیزد (نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت وظایف پرتابل) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند را کمپانی mylifeorganized.net به بازار ارایه کرده است . همه ما برای نظم دادن به کارهای روزمره خودمان احتیاج به ابزارهایی داریم که این نرم افزار از این دسته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کالیبره Calibre.v3.9.0

‌‎Calibre.v3.9.0 دانلود کالیبره (نرم افزار مدیریت کتاب های دیجیتالی: مجموعه ابزارهای نمایش، تبدیل و دسته بندی کتابهای الکترونیکی) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Kovid Goyal به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید مدیریت کتاب های الکترونیکی را انجام دهید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل مای موویز All My Movies v4.9

‌‎All My Movies v4.9 دانلود آل مای موویز ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فیلم ها ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Bolide Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید یک آرشیو و طبقه بندی حرفه ایی از فیلم های مورد علاقه خود داشته باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلکسی سرور Flexi Server v2.04

‌‎FlexiServer v2.04 دانلود فلکسی سرور در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه توسط شرکت NCH Software ساخته شده است . نرم افزار فلکسی سرور اداری - مدیریتی می باشد که ویژگی های بسیاری از قبیل ساعت ورود و خروج , مرخصی ها و... را داراست . یک نرم افزار بسیار کاربردی برای کارفرما ها جهت کنترل کارکنان می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلیپ شاپینگ کاتالوگ Flip Shopping Catalog v2.4.7.6

‌‎Flip Shopping Catalog v2.4.7.6 لینک مستقیم دانلود رایگان فلیپ شاپینگ کاتالوگ در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از روشهای تبلیغات،ساخت کاتالوگ های دیجیتالی برای محصولات است.برای ساخت و ارائه چنین فایل های تبلیغاتی نرم افزارهای متعددی وجود دارد.با این برنامه بدون نیاز به دانش بسیار زیاد می توانید کاتالوگ های زیبایی طراحی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کاتالوگ پی تی سی آربور تکست ادیتور PTC.Arbortext.Editor.v7.0.M070.x64

‌‎PTC.Arbortext.Editor.v7.0.M070.x64 پی تی سی آربور تکست ادیتور جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این برنامه قادرخواهید بود کاتالوگ ها و راهنماهای محصولات را با استفاده از نمودارها و جداول موجود در نرم افزار تهیه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت کتابهای دیجیتالی کالیبره Calibre v3.4 x86/x64

‌‎Calibre v3.4 x86/x64 کالیبره جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از جمله برنامه هایی است که با آن می توان به سهولت به مطالعه کتابهای دیجیتالی دلخواه پرداخت.این برنامه فادر به مرتب سازی کتابها در کتابخانه خود می باشد

ادامه مطلب ...