logo
دانلود نرم افزار تست انواع برد های الکتریکی ProbeMaster v11.0.87

‌‎ProbeMaster v11.0.87دانلود نرم افزار تست انواع برد های الکتریکی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار می توان تمامی خطا های موجود بر روی برد های مدار چاپی را شناسایی و برطرف نمود و به علاوه فایل های گربر و سایر داده های CAM را نیز ویرایش نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود درایور مکس DriverMax Pro v9.41.0.273

‌‎DriverMax Pro v9.41.0.273 درایور درایور مکس (نرم افزار آپدیت درایورهای سیستم) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار قدرتمندی برای نصب تمامی درایورهای سخت افزاری رایانه میباشد. این برنامه به طور خودکار آخرین بروزرسانی های درایور موردنظر را پیدا کرده و آن را نصب می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ دبلیو اینفو HWiNFO v5.72 x86x64

‌‎HWiNFO v5.72 دانلود اچ دبلیو اینفو(نرم افزار نمایش اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر)در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Martin Malik به بازار ارایه شده است.همیشه داشتن اطلاعات کافی از سخت افزار های سیستم کار بسیار دشواری بوده است.با داشتن این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا اطلاعات بسیار خوبی در مورد سخت افزار خود داشته باشید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار درایور تلنت Driver Talent Pro v6.5.64.180

‌‎Driver Talent Pro v6.5.64.180 دانلود نرم افزار درایور تلنت ( نرم افزار شناسایی , نصب و بروزرسانی درایورها ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت OSToto Co تولید و عرضه شده است . Driver Talent نرم افزاری بسیار قدرتمند است که به طور خودکار آخرین بروزرسانی های درایور سخت افزار را پیدا کرده و آن را نصب می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تست کارت گرافیک Futuremark 3DMark v2.4.4180 Professional Edition

‌‎Futuremark 3DMark v2.4.4180 Professional Edition دانلود نرم افزار تست کارت گرافیک پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شما با این برنامه می توانید از میزان قدرت گرافیک خود به هنگام انجام بازی ها و یا نرم افزارهای گرافیکی مختلف اطلاع پیدا کنید. نرم افزار براساس تست کامل cpu به گرافیک شما نمره می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش مشخصات کارت گرافیک GPU-Z v2.7.0 PLUS ASUS ROG Skin

‌‎GPU-Z v2.7.0 PLUS ASUS ROG Skin دانلود نرم افزار نمایش مشخصات کارت گرافیک را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی techPowerUp به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید کارت گرافیک خود را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کامل آن را مشاهده کنید.

ادامه مطلب ...

GPU-Z v2.6.0 PLUS ASUS ROG Skin

تاریخ :   1397/1/16 دسته بندی : سخت افزار
GPU-Z v2.6.0 PLUS ASUS ROG Skin

‌‎GPU-Z v2.6.0 PLUS ASUS ROG Skin دانلود جی پی یو زد ( نرم افزار بررسی تخصصی کارت گرافیک ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی techPowerUp به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به تست و رفع اشکال قطعه ی سخت افزاری کارت گرافیک بپردازید و عیوب آن را متوجه شوید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش عملکرد سی پی یو CPUID HWMonitor Pro v1.31

‌‎CPUID HWMonitor Pro v1.31 x86x64 دانلود نرم افزار نمایش عملکرد سی پی یو پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این نرم افزار کاربردی و بسیار مفید می توانید بصورت لحظه ای وضعیت و عملکرد قطعات مختلف سیستم را ببینید.می توانید در نرم افزار سرعت و دمای قطعه بسیار حساس cpu را مشاهده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار درایور مجیک Driver Magician v5.1

‌‎Driver Magician v5.1 دانلود نرم‌افزار درایور مجیک ( نرم افزار تهیه پشتیبان از درایورهای نصب شده ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار یکی از حرفه ای ترین برنامه های موجود در زمینه مدیریت درایور های نصب شده بر روی یک سیستم می باشد.این نرم افزار توسط شرکت Driver Magician تولید و عرضه گردیده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی او بیت درایور بوستر IObit Driver Booster PRO 5.0.3.402

‌‎IObit Driver Booster PRO 5.0.3.402 دانلود آی او بیت درایور بوستر (نرم افزار به روز رسانی درایورها) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط شرکت IObit ارایه شده است. که می توانید از آن برای بروزرسانی درایورهای قدیمی سخت افزار کمک بگیرید که این کار باعث بالا رفتن راندمان ان سخت افزار می شود.

ادامه مطلب ...