logo
دانلود نرم افزار ویرچوال باکس VirtualBox v5.2.0 Build 118431 Plus Extension Pack

‌‎VirtualBox v5.2.0 Build 118431 Plus Extension Pack دانلود ویرچوال باکس به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید یک کامپیوتر دیگر با رم اختصاصی و برای اهداف خاص خود مانند آموزش، تست و کارهای دیگر استفاده نمایید. با این نرم افزار می توانید یک ماشین مجازی برروی سیستم خود داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ممو MEmu v3.5.0.2

‌‎MEmu v3.5.0.2 دانلود رایگان ممو ( نرم افزار شبیه سازی اندروید در ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Microvirt به بازار ارایه شده است .این نرم افزار جزء بهترین و قدرتمندترین نرم افزار های شبیه ساز اندروید در رایانه می باشد و با آن به راحتی می توانید بازی های ویدئویی اندروید را به اجرا دراورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نوکس اپ پلیر Nox App Player v5.2.1.0

‌‎Nox App Player v5.2.1.0 دانلود نوکس اپ پلیر (نرم افزار شبیه سازی محیط اندروید در ویندوز) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . شما با این برنامه می توانید سیستم عامل اندروید را در محیط ویندوز راه اندازی کنید و تمامی نرم افزار های اندروید را در این برنامه نصب کنید و لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نسخه کوچک شده‌ی ویندوز ۷ جهت اجرا بر روی سیستم‌های قدیمی Microsoft Windows 7 SP1 Thin PC Multilingual

‌‎Microsoft Windows 7 SP1 Thin PC x86 Multilingual Pre-Activated Integrated October 2017 دانلود نسخه کوچک شده‌ی ویندوز ۷ جهت اجرا بر روی سیستم‌های قدیمی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. اگر در منزل یک سیستم رایانه ای قدیمی با سخت افزار با مشخصات پایین دارین می توانید این نسخه را روی آن نصب کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روم آرانجر Room Arranger v9.4.1.600

‌‎Room Arranger v9.4.1.600 x86x64 دانلود روم آرانجر ( نرم افزار طراحی چیدمان دکوراسیون ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار روم آرانجر کمپانی Jan Adamec به بازار ارایه کرده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به طراحی اتاق , آپارتمان و ... بپردازید و از طرح ها و ایده های مختلف دیدن فرمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز منیجر Windows 10 Manager v2.1.6

‌‎Windows 10 Manager v2.1.6 دانلود ویندوز منیجر (نرم‌افزار مدیریت ویندوز 10) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. ویندوز منیجر محصولی از كمپانی Yamicsoft است این نرم‌افزارهایی سعی کرده تا ابزارهایی که در ویندوز 10 جای آن‌ها خالی است را در یک مجموعه گردآوری نماید تا مشکلی از بابت نبود این ابزارها برای کاربران پیش نیاید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت‌های ویندوز ۷ (Windows 7 Updates (November 2016

‌‎(Windows 7 Updates (November 2016 دانلود آپدیت‌های ویندوز ۷ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این به‌روزرسانی‌های ویندوز را شرکت بزرگ Microsoft برای رایانه‌هایی که از این ورژن از ویندوز استفاده می‌کنند عرضه کرده تا جلوی بسیاری از مخاطرات امنیتی را گرفته و تا حدی باگ‌های نرم‌افزاری ویندوز را برطرف کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مس مجیک پرو MathMagic Pro v8.31.25 for Adobe InDesign

‌‎MathMagic Pro v8.31.25 for Adobe InDesign دانلود رایگان مس مجیک پرو (نرم افزار ایجاد فرمول های ریاضی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی InfoLogic, Inc به بازار ارایه شده است. برای حل مشکل فرمول نویسی در نرم افزار هایی مانند مایکروسافت ورد و همین طور نرم افزار های دیگر این نرم افزار پیشنهاد می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلواستکس BlueStacks App Player v3.7.41.1619

‌‎BlueStacks App Player v3.7.41.1619 + v2.5.4.8001 Rooted دانلود بلواستکس ( اجرای برنامه ها و بازی های اندروید بر روی ویندوز ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . شما با این برنامه می توانید سیستم عامل اندروید را در محیط ویندوز راه اندازی کنید و تمامی نرم افزار های اندروید را در این برنامه نصب کنید و لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت ویرچوآل پی سی  Microsoft Virtual PC 2007

‌‎Microsoft Virtual PC 2007 دانلود مایکروسافت ویرچوآل پی سی ( نرم افزار اجرای چند سیستم عامل به طور همزمان ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Microsoft به بازار ارایه شده است . شما با این نرم افزار میتوانید جندین سیستم عامل به صورت همزمان برای مقاصد مختلف در اختیارتان داشته باشید .

ادامه مطلب ...