logo
دانلود نرم افزار شبیه ساز شبکه Boson Netsim Network Simulator v11.7.6487.20622

‌‎Boson Netsim Network Simulator v11.7.6487.20622 دانلود نرم افزار شبیه ساز شبکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این ابزار شبکه قدرتمند توسط شرکت Boson تولید و عرضه شده است.این نرم افزار سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه Cisco را شبیه سازی می‌کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک Mars Edit v4.0.6 MacOSX

‌‎Mars Edit v4.0.6 MacOSX دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این نرم افزار ویرایش کردن وبلاگ مثل نوشتن ایمیل ساده به نظر می رسد.این برنامه دارای ویژگی هایی مانند spell-checking، پیش نویس، پنجره های مختلف و حتی پشتیبانی از AppleScript می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکن شبکه های بی سیم inSSider Office Enterprise v4.4.1.6

‌‎inSSider Office Enterprise v4.4.1.6 دانلود نرم افزار اسکن شبکه های بی سیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مانیتورینگ شبکه شما می توانید بسیاری از اطلاعات مودم و شبکه خود از جمله میزان آنتن دهی و قدرت سیگنال های دریافتی و.... را ببینید.همچنین می توانید بهترین مکان قرارگیری مودم در خانه را پیدا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خطایابی و رفع عیب شبکه PingPlotter Pro v5.5.7.3827

‌‎PingPlotter Pro v5.5.7.3827 دانلود نرم افزار خطایابی و رفع عیب شبکه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار عیب یابی شبکه یکی از بهترین برنامه های مدیریت عملکرد انواع شبکه می باشد.این ابزار شبکه قادر است بر روی شبکه های VOIP نیز عملیات اسکن و عیب یابی را انجام دهد و در نهایت نتیجه را بصورت گرافیکی نشان دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم‌افزار مدیریت اف تی پی WinSCP v5.11.3

‌‎WinSCP v5.11.3 دانلود نرم‌افزار وین اس سی پی (مدیریت اف تی پی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم‌افزار برای برقراری ارتباط و ارسال و دریافت اطلاعات به‌ وسیله FTP و SFTP مورد استفاده قرار می گیرد.این نرم‌افزار به‌ صورت کاملاً ایمن فایل‌ ها را بین یک کامپیوتر محلی و یک کامپیوتر رد و بدل می‌کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکن و مدیریت شبکه  Trogon MAC Scanner v2.8.0.0

‌‎Trogon MAC Scanner v2.8.0.0 دانلود نرم افزار اسکن و مدیریت شبکه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Trogon MAC Scanner قادر به شناسایی آدرس های IP و MAC هرکدام از سیستم ها نیز می باشد. پس از اسکن شبکه می توانید دسترسی های غیر مجاز را فورا شناسایی کرده و بلاک کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی ان اس GNS3 v2.1.3

‌‎GNS3 v2.1.3 دانلود جی ان اس (نرم‌افزار شبیه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی GNS3 Technologies Inc. به بازار ارائه‌شده است. نام نرم‌افزاری منبع باز است که در آن می‌توان به شبیه‌سازی شبکه‌های پیشرفته و پیچیده پرداخت و نیازی به سخت‌افزارهای خاص شبکه در شبیه‌سازی‌های خود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package v1.20.27

‌‎NirLauncher Package v1.20.27 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌ شده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وایر شارک Wireshark v2.4.4

‌‎Wireshark v2.4.4 دانلود نرم افزار وایرشارک (نرم افزار اشکال زدایی پروتکل های شبکه) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Gerald Combs به بازار ارایه شده است.نرم افزاری بسیار کاربردی برای کاربران شبکه است.با استفاده از این نرم افزار می توانید ترافیک و نظارت بر ارسال داده و دریافت بسته ها و ... را داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی ان اس GNS3 v2.1.2

‌‎GNS3 v2.1.2 دانلود جی ان اس (نرم‌افزار شبیه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی GNS3 Technologies Inc. به بازار ارائه‌شده است. نام نرم‌افزاری منبع باز است که در آن می‌توان به شبیه‌سازی شبکه‌های پیشرفته و پیچیده پرداخت و نیازی به سخت‌افزارهای خاص شبکه در شبیه‌سازی‌های خود ندارد.

ادامه مطلب ...