logo
دانلود نرم افزار مدیریت شبکه  SystemTools Hyena v12.7.2

‌‎SystemTools Hyena v12.7.2 x86x64 دانلود نرم افزار مدیریت شبکه به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یکی از قوی ترین برنامه های مدیریت شبکه محسوب می شود که تسط آن می توان کاملا حرفه ای بر روی تمامی قسمت های شبکه و کاربران کنترل داشت.از قابلیت های این برنامه امکان مدیریت شبکه از راه دور توسط برنامه ای مانند VNC است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نظارت بر شبکه گلس وایر GlassWire Elite v2.0.80

‌‎GlassWire Elite v2.0.80 دانلود نرم افزار نظارت بر شبکه گلس وایر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یک نرم افزار بسیار کامل و حرفه ای برای مدیریت و مانیتورینگ فعالیت های انجام شده در شبکه می باشد.این نرم افزار میتواند میزان ترافیک ورودی و خروجی شبکه را توسط نمودارهای گرافیکی به شما نشان دهد.و همچنین می توان از راه دور بر سرور نظارت داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی ان اس GNS3 v2.1.1

‌‎GNS3 v2.1.1 دانلود جی ان اس ( نرم‌افزار شبیه‌ سازی شبکه‌های کامپیوتری ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار قرار داده‌ شده است.این نرم‌افزار توسط کمپانی GNS3 Technologies Inc تولید و به بازار عرضه شده است. این نرم‌افزار Open Source می باشد و در آن می‌توان شبکه‌های پیشرفته و پیچیده را شبیه سازی کرد.در این نرم افزار می توان از IOS های سیسکو استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کنترل و مدیریت شبکه Layton AuditWizard v8.4.5.24799

‌‎Layton AuditWizard v8.4.5.24799 دانلود نرم افزار کنترل و مدیریت شبکه در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.کنترل شبکه و کاربران برای مدیران از اهمیت زیادی برخوردار است،این مسئله زمانی که در یک شرکت و یا یک شبکه بزرگ قرار بگیرید بسیار اهمیت بیشتری خواهد داشت و دارا بودن یک ابزار مانیتور کردن از اهمیت فراوانی برخوردار است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی ام ویر ورک استیشن پرو VMware Workstation Pro v12.5.8 Build 7098237

‌‎VMware Workstation Pro v12.5.8 Build 7098237 وی ام ویر ورک استیشن پرو (نرم افزاری برای مجازی سازی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. قدرتمند ترین و معروف ترین ابزار موجود در زمینه مجازی سازی ویندوز به شمار می رود.با این نرم افزار شما می توانید چندیدن سیستم عامل مختلف بروی کامپیوتر خود نصب کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سکیور سی آر تی SecureCRT and SecureFX v8.3.0 Build 1514

‌‎SecureCRT and SecureFX v8.3.0 Build 1514 دانلود سکیور سی آر تی (نرم افزار شبیه ساز ترمینال ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزاری قدرتمند در بین ابزارهای شبکه می باشد که توانایی دارد تا ترمینال ویندوز را شبیه سازی و یک ارتباط امن جهت ورود و خروج به سرور ایجاد کند.این شبیه ساز در انجام امور تکراری و صرفه جویی در وقت کمک می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دسترسی به دستگاه های یو اس بی از طریق شبکه USB Network Gate v8.0.1859

‌‎USB Network Gate v8.0.1859 دانلود نرم افزار دسترسی به دستگاه های یو اس بی از طریق شبکه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و لینک مستقیم رایگان و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Eltima به بازار ارایه شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Efficient به بازار ارایه گشته است. نرم افزاری است که می توان به وسیله آن یک پورت یو اس بی را در محیط شبکه به اشتراک گذاشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ تی تی پی دیباگر HTTP Debugger Pro v8.10

‌‎HTTP Debugger Pro v8.10 دانلود اچ تی تی پی دیباگر (نرم افزار نظارت بر ارتباطات پروتکل HTTP) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی MadeForNet به بازار ارایه شده است. پروتکل HTTP برای دریافت و ارسال اطلاعات میان کلاینت و سرویس دهنده می باشد که شاخص های متعددی را در کیفیت اطلاعات منتقل شده در نظر می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آمنی پک اینترپرایز Omnipeek Enterprise v11.0.1

‌‎Omnipeek Enterprise v11.0.1 دانلود آمنی پک اینترپرایز ( نرم افزار نظارت، عیب یابی و آنالیز شبکه ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی SAVVIUS به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند ابزار شبکه می توانید به نظارت ، عیب یابی و آنالیز شبکه بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل لپ تاپ به هات اسپات Gateway Laptop To Hotspot Converter v2.8

‌‎Gateway Laptop To Hotspot Converter v2.8 دانلود نرم افزار تبدیل لپ تاپ به هات اسپات در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DGTSoft به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند به شما این امکان را می دهد تا لب تاپ خود را به یک هات اسپات وایرلس تبدیل کنید و از آن استفاده کنید .

ادامه مطلب ...