logo
دانلود نرم افزار تی میتر TMeter v16.0.860 Premium

‌‎TMeter v16.0.860 Premium دانلود رایگان تی میتر(نرم افزار کنترل و مدیریت ترافیک اینترنت) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزاری قدرتمند که توسط کمپانی Alexey Kazakovsky ارایه شده است. با استفاده از این نرم شما قادر خواهید بود تا به وسیله آن بروی استفاده از اینترنت کنترل داشته باشید و مصرف اینترنت را مدیریت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نیر لانچر NirLauncher Package v1.20.16

‌‎NirLauncher Package v1.20.16 دانلود نیر لانچر ( مجموعه ابزارهای مفید و کاربردی برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌شده است . این شرکت نرم‌افزاری هرساله تعدادی از ابزارهای کاربردی ویندوز رو به‌صورت مجموع‌هایی در اختیار کاربران قرار خواهد داد و از آن بهره می برید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کریس پی سی دی ان اس سوئیچ ChrisPC DNS Switch Pro v3.60

‌‎ChrisPC DNS Switch Pro v3.60 دانلود کریس پی سی دی ان اس سوئیچ در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار کاربردی از شرکت نرم‌افزاری Chris P.C. srl به بازارهای فروش نرم‌افزار ارائه‌شده است. این نرم‌افزار برای مدیریت دی ان اس ها به‌کاربرده می‌شود که وظیفه‌ی ترجمه آدرس سایت‌ها به آدرس های آی‌پی‌ را می‌دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی ان اس GNS3 v2.0.3

‌‎GNS3 v2.0.3 دانلود جی ان اس (نرم‌افزار شبیه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی GNS3 Technologies Inc. به بازار ارائه‌شده است. نام نرم‌افزاری منبع باز است که در آن می‌توان به شبیه‌سازی شبکه‌های پیشرفته و پیچیده پرداخت و نیازی به سخت‌افزارهای خاص شبکه در شبیه‌سازی‌های خود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی پی سوئیچ Ipswitch WS FTP Professional v12.6.0

‌‎Ipswitch WS FTP_Professional v12.6.0 دانلود آی پی سوئیچ (نرم افزار تبادل اطلاعات از طریق سرور FTP) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Ipswitch به بازار ارایه شده است. نرم افزار آی پی سوئیچ یک راهکار فوق العاده برای انتقال فایل ها در بستر پروتکل اف تی پی می باشد که با رمزنگاری های به روز شده این امر را میسر میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی پی شیفتر IP Shifter v3.0.1

‌‎IP Shifter v3.0.1 دانلود آی پی شیفتر (نرم افزار ذخیره سازی و تغییر سریع آدرس IP ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ZqWare به بازار ارایه شده است. اگر شما هم در شبکه کامپیوتری منزل یا محل کارتان نیاز دارید که در رنج آی پی های مختلف برای بهره مندی از منابع خاص استفاده کنید این نرم افزار فوق العاده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی پی شیفتر IP Shifter v3.0.1

‌‎IP Shifter v3.0.1 دانلود آی پی شیفتر ( نرم افزار ذخیره سازی و تغییر سریع آدرس IP کامپیوتر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار جامع IP Shifter توسط کمپانی ZqWare به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند توانایی ذخیره سازی و تغییر سریع آدرس IP کامپیوتر را در کمترین زمان دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توتال نتورک مانیتور Total Network Monitor v2.3.0 Build 7600

‌‎Total Network Monitor v2.3.0 Build 7600 دانلود توتال نتورک مانیتور (نرم‌افزار مانیتورینگ شبکه و سرور) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم‌افزار قدرتمند Total Network Monitor را کمپانی Softinventive Lab Inc به بازار ارائه کرده است. با استفاده از توتال نتورک مانیتور شما می‌توانید بر شبکه‌ها نظارت و مدیریت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تامسافت کام ویو TamoSoft CommView for WiFi v7.1.841

‌‎TamoSoft CommView for WiFi v7.1.841 دانلود تا مسافت کام ویو (نرم‌افزار مانیتورینگ و آنالیز شبکه‌های وایرلس)، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی TamoSoft عرضه‌شده است. این نرم‌افزار برای استفاده در رایانه‌ها هست. تا مسافت کام ویو نرم‌افزاری برای تجزیه‌وتحلیل شبکه‌های وای فای است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دایرکتوری مانیتور پرو Directory Monitor Pro v2.12.0.0

‌‎Directory Monitor Pro v2.12.0.0 دانلود دایرکتوری مانیتور پرو(نرم افزار نظارت بر دایرکتوری و فایل های شبکه)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت DevEnterprise به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید نظارت دقیقی بردایرکتوری ها و فایل های به اشتراک گذاشته شد در شبکه داشته باشید.

ادامه مطلب ...