logo
دانلود نرم افزار سان کراس نتورک Suncross Network Drive Manager v2.6.0.71

‌‎Suncross Network Drive Manager v2.6.0.71 دانلود سان کراس نتورک ( نرم افزار مدیریت شبکه و درایور های آن ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Suncross به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند ابزار شبکه توانایی مدیریت شبکه و درایو های آن را به شما ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیدلر Fiddler v4.6.20172.34691

‌‎Fiddler v4.6.20172.34691 دانلود رایگان فیدلر ( نرم افزار کنترل و مدیریت ترافیک های ورودی و خروجی مرورگرها ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Telerik به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما مدیریت بسیار دقیق و خوبی نسبت به ترافیک ورودی و خروجی مرورگرهای اینترنت خواهید داشت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت مانیتور Net Monitor for Employees Professional v5.4.6

‌‎Net Monitor for Employees Professional v5.4.6 دانلود نت مانیتور ( نرم افزار نظارت و کنترل سیستم های کارمندان متصل به شبکه ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Network LookOut به بازار ارایه شده است . نرم افزار Net Monitor for Employees Professional ابزاری قدرتمند برای کنترل کارمندان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ تی تی پی دیباگر HTTP Debugger Pro v8.6

‌‎HTTP Debugger Pro v8.4 دانلود اچ تی تی پی دیباگر (نرم افزار نظارت بر ارتباطات پروتکل HTTP) در سایت آنی دانلود و به صورت رایگان همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار ابزار کنترل پروتکل HTTP میباشد.پروتکل HTTP یک روش مرسوم برای دریافت و ارسال اطلاعات میان کلاینت و سرویس دهنده می باشد که شاخص های متعددی را در تضمین کیفیت اطلاعات منتقل شده دخیل می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وایرلس نتورک واچر Wireless Network Watcher v2.13

‌‎Wireless Network Watcher v2.13 دانلود وایرلس نتورک واچر ( نرم افزار بررسی دستگاه های متصل به یک شبکه بیسیم ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Nir Sofer به بازار ارایه شده است . اگر شما نیز می خواهید مطمئن شوید شخص غریبه ای به مودم وای فای وصل نشده می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سیستم تولز هینا System Tools Hyena v12.5.4

‌‎SystemTools Hyena v12.5.4 دانلود سیستم تولز هینا ( نرم افزار مدیریت شبکه ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی SystemTools به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار که مخصوص مدیران شبکه می باشد شما می توانید تمامی سیستم های موجود در شبکه را به صورت حرفه ایی مدیریت کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هاید آی پی ان جی  Hide IP NG v1.29

‌‎Hide IP NG v1.29 هاید آی پی ان جی ( نرم افزار افزایش امنیت و مخفی نمودن آی پی ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Volcano Force به بازار ارایه شده است . در هنگام گشت و گزار در اینترنت مخاطرات زیادی در کمین است با این نرم افزار با خیال راحت در اینترنت به وبگردی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبر کافی CyberCafePro v5 Full

‌‎CyberCafePro v5 Full دانلود پاور ویدیو کانورتر ( نرم افزار مدیریت کافی نت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CyberCafe به بازار ارایه شده است.این نرم افزار قدرتمند و پرکاربرد در کافی نت ها تمام نیاز ها را بر طرف کرده و نیاز به استفاده از چندین نرم افزار را در مدیریت کافی نت حل میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هندی کافی HandyCafe v3.3.21

‌‎HandyCafe v3.3.21 دانلود هندی کافی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Ates Software Ltd به بازار ارایه شده است.یکی از مشاغل امروزه داشتن کافی نت می باشد که مدیریت آن نیازمند ابزارهای بسیاری است.نرم افزار HandyCafe یکی از ابزار قدرتمند در جهت مدیریت کافی نت می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سکیور سی آر تی SecureCRT and SecureFX v8.1.4 Build 1443

‌‎SecureCRT and SecureFX v8.1.4 Build 1443 دانلود سکیور سی آر تی (نرم افزار شبیه ساز ترمینال ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VanDyke Software به بازار ارایه شده است . نرم افزاری قدرتمند در جهت ابزار شبکه می باشد که توانایی دارد تا ترمینال ویندوز را شبیه سازی و یک ارتباط امن جهت ورود و خروج به سرور ایجاد کند .

ادامه مطلب ...