logo
دانلود نرم افزار تکسچر پکر CodeAndWeb TexturePacker Pro v4.8.0

‌‎CodeAndWeb TexturePacker Pro v4.8.0 دانلود نرم افزار نرم افزار تکسچر پکر (نرم افزار ساخت مجموعه تصاویر انیمیشنی و sprite sheet) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار مجموعه ای از تصاویر دنبال هم می باشد که هرکدام از آنها یک مرحله از انیمیشن را در خود جای داده است و از آنها می توان بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایزا RISA

‌‎RISA دانلود رایزا (مجموعه ابزار طراحی و آنالیز سازه) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی RISA Tech, Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار و امکانات مناسب و کاربردی که در اختیارتان می گذارد می توانید اقدام به سنتز مواد شیمیایی برای ارسیدن به هداف گوناگون نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار قدرتمند صفحه بندی برای صنعت چاپ  KodakPreps

‌‎KodakPreps دانلود نرم افزار قدرتمند صفحه بندی برای صنعت چاپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.رابط کاربری این برنامه بسیار کاربردی است و چینش منو ها به گونه ای است که کاربر به راحتی می تواند به آن ها دسترسی داشته باشد. این نرم افزار توانایی یکپارچه شدن با سایر نرم افزار های شرکت کداک را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو LogoSmartz Logo Maker v11.0.0

‌‎LogoSmartz Logo Maker دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارLogoSmartz Logor حاوی ده ها مدل پیش ساخته میباشد، فقط کافی است شما اسم مورد نظر خود را وارد کنید، لوگو شما آماده میشود علاوه بر طراحی لوگو برای کارهای شخصی میتوانید با طراحی لوگو برای دوستان و آشنایان خود کسب درآمد داشته باشید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت PolyBoard Pro PP v6.04

‌‎PolyBoard Pro PP v6.04 دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.از این نرم افزار برای طراحی تعاملی انواع قفسه، کمد و کابینت استفاده میشود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و با پشتیبانی از چندین زبان و ویندوز های مختلف بهترین ابزار برای طراحی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت، نمودار های سازمانی و نقشه های ذهنی MyDraw v2.1.0

‌‎MyDraw v2.1.0 دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت، نمودار های سازمانی و نقشه های ذهنی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. MyDraw ابزاری کاربردی و یک پکیچ الحاقی طراحی برای تولید انواع فلوچارت ها که به کاربران اجازه می دهد که به آسانی و بدون مشکلات طراحی در هر مدل، شکل و ساختاری چارت ها و نمودارهای خود را رسم کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برین TheBrain v9.0.250.0

‌‎TheBrain v9.0.250.0 دانلود نرم افزار برین ( نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت TheBrain Technologies تولید شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید یک تصویر بسیار بزرگ از ایده های ذهنی خود بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی کارت های ویزیت زیبا و متنوع EximiousSoft Business Card Designer Pro v3.00

‌‎EximiousSoft Business Card Designer Pro دانلود نرم افزار طراحی کارت های ویزیت زیبا و متنوع در شبکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار حرفه ای کارت های ویزیت را با کیفیت بسیاز بالا برای شما چاپ می کند و به شما اجازه می دهد که طرح مورد نظر خود را بر روی برنامه پیاده سازی کنید و آنچه که می خواهید را طراحی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی بنرهای تبلیغاتی متحرک Google Web Designer v2.0.3.0109 Beta

‌‎Google Web Designer v2.0.3.0109 Beta دانلود نرم افزار طراحی بنرهای تبلیغاتی متحرک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزاری کاربردی و قدرتمند ساخت شرکت مشهور Google می باشد .با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا بنرهای تبلیغاتی متحرک برای سایت با HTML5 بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت نقشه های تصویری Map Designer Pro v2.23

‌‎Map Designer Pro v2.23 دانلود نرم افزار ساخت نقشه های تصویری پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این نرم افزار می توانید وب سایت های خود را جذاب تر کرده و از عکس هایی با قابلیت کلیک کردن در سایت استفاده کنید.همچنین می توانید بخش هایی از عکس ها را برش زده و روی آن ها کار کنید.

ادامه مطلب ...