logo
دانلود فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC 2015 v16.1.2

‌‎Adobe Photoshop CC 2015 v16.1.2 x86x64 دانلود فتوشاپ سی سی ( فتوشاپ سی سی 2015 ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی و کرک نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است. در این نسخه از نرم افزار شما قادر به انجام برنامه نویسی پیشرفته خواهید بود .این نسخه از برنامه با سایر محصولات ادوب سازگاری کامل دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود فتوشاپ سی اس پرتابل Adobe Photoshop CS v8.0 Portable

‌‎Adobe Photoshop CS v8.0 Portable دانلود فتوشاپ سی اس پرتابل ( فتوشاپ قابل حمل ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با اطمینان می توان این نرم افزار را که محصول Adobe است یکی از بهترین و حرفه ای ترین برنامه های گرافیکی دانست.این نرم افزار ابتدا برای کار و ویرایش عکس ها جهت چاپ روی کاغذ مورد استفاده قرار می گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max 2018.3 x64 PLUS Interactive 2018 v1.8.64.0

‌‎Autodesk 3ds Max 2018.3 x64 PLUS Interactive 2018 v1.8.64.0 تری دی مکس ( نرم افزار طراحی سه بعدی و ساخت انیمیشن ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار محصول شرکت معروف اتودسک می باشد.این برنامه در زمینه جلوه های ویژه گرافیکی و طراحی های حرفه ای بسیار کاربرد دارد.این برنامه با دیگر محصولات اتودسک سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتوشاپ سی اس Adobe Photoshop CS6

‌‎Adobe Photoshop CS6 دانلود نرم افزار فتوشاپ سی اس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با اطمینان می توان این نرم افزار را که محصول Adobe است یکی از بهترین و حرفه ای ترین برنامه های گرافیکی دانست.در این نسخه 65 امکان و قابلیت جدید افزوده شده است که از آن جمله می توان به ویرایش ویدیو اشاره کرد که در نسخه CS5 آن را ندیده اید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادرا مکس Edraw Max v9.0.0.688

‌‎Edraw Max v9.0.0.688 دانلود ادرا مکس ( نرم افزار ایجاد فلوچارت ، نمودار سازمانی ، دیاگرام های شبکه ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار کاربردی محصول شرکت Edrawsoft می باشد.این برنامه دارای کتابخانه ای از انواع نمودارهای آماده و تعداد بسیاری علائم برداری مورد نیاز شما برای رسم نمودارها است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریلی سیمپل بارکد Really Simple Barcodes v5.2

‌‎Really Simple Barcodes v5.2 دانلود نرم افزار ریلی سیمپل بارکد ( نرم افزار طراحی و چاپ انواع بارکد ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.بطور قطع شما بارکد چاپ شده بر روی محصولات مختلفی که خریداری کرده اید را مشاهده کردید.با برنامه ای که هم اکنون در اختیار شما قرار داده ایم قادرید بارکد های متنوعی با کیفیت های مختلف طراحی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب ایندیزاین سی سی Adobe InDesign CC 2018 v13.0.1.207

‌‎Adobe InDesign CC 2018 v13.0.1.207 x86x64 دانلود نرم افزار ادوب ایندیزاین سی سی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یکی از بهترین برنامه ها ویژه طراحان گرافیک می باشد.و از آن در زمینه هایی چون طراحی کتاب و مجله ها و بروشورهای تبلیغاتی و موارد دیگر استفاده می شود.همچنین می توانید خروجی کار خود را بصورت PDF ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لیبل میکر RonyaSoft CD DVD Label Maker v3.2.14

‌‎RonyaSoft CD DVD Label Maker v3.2.14 نرم افزار لیبل میکر (نرم افزار طراحی و ساخت لیبل برای سی دی و دی وی دی) پیشنهاد سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.حتما تا به حال به لیبل روی سی دی هایی که خریداری کرده اید دقت کردید.شما با این نرم افزار می توانید برای سی دی های خود لیبل طراحی کرده و از آن ها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلاریتوت پرو Flaretot Pro v1.3.9

‌‎Flaretot Pro v1.3.9 فلاریتوت پرو ( نرم افزار طراحی سیستم مشعل گازی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه کاملا تخصصی ویژه مهندسین پتروشیمی و متخصصینی که طراح سیستم مشعل و تجهیزات مرتبط با پالایشگاه ها هستند می باشد.این نرم افزار با زبان ++C طراحی و تولید شده ودارای سرعت اجرای بالایی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکسپرسی Expresii v2017 1.0.6509.56838

‌‎Expresii v2017 1.0.6509.56838 دانلود اکسپرسی ( کشیدن نقاشی آبرنگی ) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.اگر شما هم از علاقمندان به طراحی و کشیدن نقاشی به وسیله کامپیوتر می باشید.برنامه ای که در اینجا برای شما قرار داده ایم یک نرم افزار کامل و بسیار عالی می باشد.این برنامه امکان کشیدن نقاشی های آبرنگی را به شما می دهد.

ادامه مطلب ...