logo
دانلود نرم افزار اپن کنویس OpenCanvas v6.2.11 x86x64

‌‎OpenCanvas v6.2.11 x86x64 دانلود اپن کنویس ( طراحی و نقاشی تصاویر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما نیاز به نرم افزاری برای طراحی و نقاشی کشیدن دارید که زیاد پیچیده نباشد و امکانات قابل قبولی داشته باشد این نرم افزار می تواند برای شما مناسب باشد.این برنامه فرمت PSD را نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اگزیمیوس سافت گیف کریتور EximiousSoft Logo Designer v3.82 Plus Pro v3.01

‌‎EximiousSoft Logo Designer v3.82 Plus Pro v3.01 دانلود اگزیمیوس سافت گیف کریتور (نرم افزار طراحی بنر و انیمیشن سازی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Eximious Soft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ایی به طراحی بنر و انیمیشن سازی بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گوگل وب دیزاینر Google Web Designer v2.0.0.1116 Beta

‌‎Google Web Designer v2.0.0.1116 Beta دانلود گوگل وب دیزاینر (نرم افزار طراحی بنر های متحرک تبلیغاتی با تکنولوژی HTML5) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزاری کاربردی و قدرتمند ساخت کمپانی Google می باشد .با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا اقدام به ساخت بنر سایت در قالب html می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جیکسی پیکس آرتیستا JixiPix Artista Impresso Pro v1.7.9

‌‎JixiPix Artista Impresso Pro v1.7.9 دانلود جیکسی پیکس آرتیستا ( نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی های سبک امپرسیونیست ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی JixiPix Software, LLC به بازار ارایه شده است . از این نرم افزار برای تبدیل عکس به نقاشی های سبک امپرسیونیست استفاده می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت جلوه های ویژه SilhouetteFX Silhouette v6.1.6

‌‎SilhouetteFX Silhouette v6.1.6 x64 دانلود رایگان نرم افزار ساخت جلوه های ویژه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی SilhouetteFX به بازار ارایه شده است . با استفاده از این بسیار قدرتمتد و کاربردی می توانید تا ویدیوی و فیلم های خود را ویرایش کنید و از جلوه های ویژه برای آنها استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادرا مکس Edraw Max v8.7.0.588

‌‎Edraw Max v8.7.0.588 دانلود ادرا مکس ( نرم افزار ایجاد فلوچارت ، نمودار سازمانی ، دیاگرام های شبکه ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی EDrawSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به ایجاد فلوچارت ، نمودار سازمانی ، دیاگرام های شبکه بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیا دیاگرام ادیتور Dia Diagram Editor v0.97.2

‌‎Dia Diagram Editor v0.97.2 دانلود دیا دیاگرام ادیتور ( نرم افزار طراحی فلوچارت، نمودارهای شبکه و مدل های پایگاه داده ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Steffen Macke به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید طراحی فلوچارت ، نمودارهای شبکه و مدل های پایگاه داده بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی جعبه سه بعدی نرم افزارها Insofta Cover Commander v4.0

‌‎Insofta Cover Commander v4.0 دانلود طراحی جعبه سه بعدی نرم افزارها پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Insofta Development به بازار ارایه شده است . حتما در سایت های نرم افزاری مختلف با جعبه های سه بعدی برای معرفی نرم افزار آشنایی دارید می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس Geometric NestingWorks 2018 SP0.0

‌‎Geometric NestingWorks 2018 SP0.0 دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Geometric Ltd به بازار ارایه شده است . حتما نام نرم افزار سالیدورکس را شنیده اید این نرم افزار پلاگینی برای نرم افزار کاربردی سالیدورکس است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لیبل جوی LabelJoy v5.4.0 Build 732

‌‎LabelJoy v5.4.0 Build 732 لیبل جوی (نرم افزار ایجاد و چاپ برچسب و بارکد) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی eDisplay srl به بازار ارایه شده است. با این نرم افزارمی توان به تولید بارکد و همین طور چاپ آن برای مقاصد خود اقدام کنید و کارهای خود را سهل و آسان نمایید.

ادامه مطلب ...