logo
دانلود نرم افزار بالزامیک موکاپ Balsamiq Mockups v3.5.15

‌‎Balsamiq Mockups v3.5.15 دانلود بالزامیک موکاپ ( نرم افزار طراحی پيش الگوی فرم های برنامه ساخته شده ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Balsamiq Studios LLC به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به آسانی و با چند کلیک موکاپ حرفه ایی بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلیم پینتر Flame Painter Pro v3.2 Plus Flame Painter Connect v1.2 Photoshop Plugin

‌‎ Flame Painter Pro v3.2 Plus Flame Painter Connect v1.2 Photoshop Plugin دانلود فلیم پینتر (نرم افزار خلاقیت در نقاشی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Peter Blaskovic به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به ساخت تصاویر زیبا با آتش بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب کاراکتر انیماتور Adobe Character Animator CC 2018 v1.1.0 Build 184

‌‎Adobe Character Animator CC 2018 v1.1.0 Build 184 دانلود ادوب کاراکتر انیماتور (نرم‌افزار انیمیشن‌سازی باشخصیت‌های کارتونی طراحی‌شده در فتوشاپ و ایلاستریتور) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارائه‌شده است. با این نرم‌افزار می‌توان از شخصیت‌های کارتونی انیمیشن ساخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جیکس پیکس پرتریت پینتر JixiPix Portrait Painter v1.34

‌‎JixiPix Portrait Painter v1.34 دانلود جیکس پیکس پرتریت پینتر (نرم‌افزار تبدیل عکس به نقاشی) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی JixiPix Software, به بازار ارائه‌شده است. این نرم‌افزار برای تبدیل عکس‌ها به نقاشی به‌صورت حرفه‌ای توسط هوش مصنوعی خود نرم‌افزار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپکتروم شیفت پاینت Spectrum Shift Paint v3.10

‌‎Spectrum Shift Paint v3.10 دانلود اسپکتروم شیفت پاینت(نرم افزار ساخت تصاویر تغییر رنگ متحرک)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار انیمیشن سازی بسیار جذاب را کمپانی Elliot Leonard به بازار ارایه کرده است.این نرم افزار کم حجم و جالب به شما این امکان را می دهد تا با تغییر طیف رنگی تصاویر انیمیشن بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max 2018.2

‌‎Autodesk 3ds Max 2018.2 x64 + Interactive 2018 v1.8.64.0 تری دی مکس(نرم افزار تری‌دی‌اس مکس، طراحی سه بعدی و ساخت انیمیشن)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود . که در نسخه های جدید نسخه 64 بیتی نرم افزار عرضه می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آر پی جی میکر RPG Maker MV v1.5.0

‌‎RPG Maker MV v1.5.0 دانلود آر پی جی میکر(نرم افزار ساخت بازی برای افراد مبتدی و برنامه نویسان)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KADOKAWA CORPORATION / YOGI OJIMA به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و خلاقانه شما می توانید اقدام به ساخت و طراحی بازی نمائید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتر کالر استودیو Jixipix Watercolor Studio v1.0.0

‌‎Jixipix Watercolor Studio v1.0.0 دانلود واتر کالر استودیو(ساخت طرح های آبرنگی) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . در نرم افزار Jixipix Watercolor Studio برای خلق و طراحی با آبرنگ می توان از این نرم افزار قدرتمند در این زمینه استفاده نمود .و مزیت استفاده از این نرم افزار کاربرد ساده و آسان آن می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کورل دراو گرافیک سوئیت CorelDRAW Graphics Suite 2017 v19.1.0.434

‌‎CorelDRAW Graphics Suite 2017 v19.1.0.434 x64 دانلود رایگان کورل دراو گرافیک سوئیت ( نرم افزار قدرتمند طراحی برداری ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Corel به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به خاطر داشتن ابزار کاربردی و متنوع به سادگی , شکل ها و نقشه های پیچیده را طراحی و پیاده سازی می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار باکس شات Box Shot 3D v2.13.3

‌‎Box.Shot.3D.v2.13.3 دانلود باکس شات ( نرم افزار ساخت جعبه های سه بعدی نرم افزارها ) را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی BoxShot3D.com به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند شما توانایی ساخت جعبه های سه بعدی جهت معرفی نرم افزار در وبسایت ها می شود.

ادامه مطلب ...