logo
دانلود نرم افزار کم نتیکس سوئیت Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018

‌‎Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018 دانلود کم نتیکس سوئیت(مجموعه پلاگین های پرتابل طراحی و مدل سازی قطعات متحرک برای اتودسک و سالیدروکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Camnetics که تولید کننده نرم افزار های مدل سازی قطعات متحرک برای مهندسان و طراحان است این مجموعه Camnetics Suite را منتشر نموده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک Dlubal Shape Thin v8.13.01

‌‎Dlubal Shape Thin v8.13.01 دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی قطعات پلاستیکی و آنالیز مقاطع به کار می رود و توسط آن می توان به طراحی و آنلیزهای مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی Dlubal RX TIMBER v2.13.01

‌‎Dlubal RX TIMBER v2.13.01 دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه های چوبی به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف چوبی در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه Dlubal RSTAB v8.13.01

‌‎Dlubal RSTAB v8.13.01 دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه ها به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise

‌‎Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از شرکت کمپانی Ashlar Incorporated به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به وسیله آن به طراحی های سه بعدی در راستای انجام طراحی های صنعتی و غیره پرداخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter

‌‎PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. از برجسته‌ترین مزایای این نرم افزار قابلیت ماشین‌کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشین‌های CNC می‌باشد که در کمال سادگی استفاده، امکان مانور ماشین‌کاری روی پیچیده‌ترین سطوح را دارا می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجسمه سازی سه بعدی Geomagic Sculpt v2017.1.82

‌‎Geomagic Sculpt v2017.1.82 دانلود نرم افزار مجسمه سازی سه بعدی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.Geomagic Sculpt v2017.1.82 نرم افزاریبرای علاقمندان به کار کردن با نرم افزارهای ساده سه بعدی ساده می باشد که علاوه بر داشتن امکانات فراوان از سادگی مناسبی بهره می برد که در این دسته از نرم افزارها امتیاز محسوب می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.2

‌‎Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.2 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( شبیه سازی پیشرفته انتقال حرارت در مدارات الکتریکی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. نرم افزار قدرتمند FloEFD به طراحان مهندسی کمک می کند زمان شبیه سازی را تا 65 تا 75 درصد نسبت به ابزار CFD سنتی کاهش دهد و به افزایش بهره وری نیز در کار می انجامد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایزا RISA

‌‎RISA دانلود رایزا (مجموعه ابزار طراحی و آنالیز سازه) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی RISA Tech, Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار و امکانات مناسب و کاربردی که در اختیارتان می گذارد می توانید اقدام به سنتز مواد شیمیایی برای ارسیدن به هداف گوناگون نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کی شات KeyShot

‌‎KeyShot کی شات (نرم افزار رندر مدل های سه بعدی و انیمیشن) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار برای افراد متخصص در زمینه طراحی سه بعدی تولید شده است و در میان افراد حرفه ای در این زمینه شناخته شده است که ویژگی های فراوانی در رندر و طراحی سه بعدی را درا می باشد و نکته قابل تامل نرم افزار رابط کاربری آن است

ادامه مطلب ...