logo
دانلود نرم افزار رندرینگ آرنولد برای سینما فوردی Solid Angle Arnold for Cinema 4D v2.4.0.1

‌‎Solid Angle Arnold for Cinema 4D v2.4.0.1 سالید انگل آرنولد ( نرم افزار رندرینگ آرنولد برای سینما فوردی ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. نرم‌افزار Arnold for Cinema 4D موتور رندرینگِ آرنولد را به محیط Cinema 4D پیوند می‌دهد و امکان رندر کردن مدل‌های ساخته شده توسط نرم‌افزار Cinema 4D را برای شما فراهم می‌سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روم آرانجر Room Arranger v9.5.5.613

‌‎Room Arranger v9.5.5.613 x86x64 دانلود روم آرانجر ( نرم افزار طراحی چیدمان دکوراسیون ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار روم آرانجر کمپانی Jan Adamec به بازار ارایه کرده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به طراحی اتاق , آپارتمان و ... بپردازید و از طرح ها و ایده های مختلف دیدن فرمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایجاد و رندر جلوه های نور در سینما چهار بعدی HDRI Studio Pack v2.148

‌‎HDRI Studio Pack v2.148 لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار اضافه کردن افکت HDR به طراحی های سه بعدی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. پلاگینی قدرتمند برای نور پردازی، افزودن افکت های نور، روشنایی و بازتاب های نور به صحنه ها و رندر آن ها در نرم افزار Cinema4D است. در این پلاگین بیش از 70 افکت مختلف برای سکانس ها و موارد دیگر وجود دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloTHERM PLUS FloTHERM PCB v12.1 x64

‌‎Mentor Graphics FloTHERM PLUS FloTHERM PCB v12.1 x64 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( مجموعه نرم افزارهای آنالیز حرارت و طراحی سیستم‌های خنک‌کننده برای مدارها و قطعات الکترونیکی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار از شرکت مشهور Mentor Graphics، مجموعه ای کامل برای طراحی سیستم‌های خنک‌کننده مدارها می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloEFD Standalone plus For CATIA And Creo & NX And Solid Edge v17.3.4264

‌‎Mentor Graphics FloEFD Standalone plus For CATIA And Creo & NX And Solid Edge v17.3.4264 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( مجموعه ای جهت آنالیز دینامیکی و شبیه سازی انتقال حرارت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. FloEFD به طراحان مهندسی کمک می کند زمان شبیه سازی را تا 65 تا 75 درصد نسبت به ابزار CFD سنتی کاهش دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کم نتیکس سوئیت Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018

‌‎Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018 دانلود کم نتیکس سوئیت(مجموعه پلاگین های پرتابل طراحی و مدل سازی قطعات متحرک برای اتودسک و سالیدروکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Camnetics که تولید کننده نرم افزار های مدل سازی قطعات متحرک برای مهندسان و طراحان است این مجموعه Camnetics Suite را منتشر نموده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک Dlubal Shape Thin v8.13.01

‌‎Dlubal Shape Thin v8.13.01 دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی قطعات پلاستیکی و آنالیز مقاطع به کار می رود و توسط آن می توان به طراحی و آنلیزهای مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی Dlubal RX TIMBER v2.13.01

‌‎Dlubal RX TIMBER v2.13.01 دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه های چوبی به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف چوبی در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه Dlubal RSTAB v8.13.01

‌‎Dlubal RSTAB v8.13.01 دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه ها به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise

‌‎Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از شرکت کمپانی Ashlar Incorporated به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به وسیله آن به طراحی های سه بعدی در راستای انجام طراحی های صنعتی و غیره پرداخت.

ادامه مطلب ...