logo
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter

‌‎PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. از برجسته‌ترین مزایای این نرم افزار قابلیت ماشین‌کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشین‌های CNC می‌باشد که در کمال سادگی استفاده، امکان مانور ماشین‌کاری روی پیچیده‌ترین سطوح را دارا می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجسمه سازی سه بعدی Geomagic Sculpt v2017.1.82

‌‎Geomagic Sculpt v2017.1.82 دانلود نرم افزار مجسمه سازی سه بعدی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.Geomagic Sculpt v2017.1.82 نرم افزاریبرای علاقمندان به کار کردن با نرم افزارهای ساده سه بعدی ساده می باشد که علاوه بر داشتن امکانات فراوان از سادگی مناسبی بهره می برد که در این دسته از نرم افزارها امتیاز محسوب می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.2

‌‎Mentor Graphics FloTHERM XT ftxt3.2 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( شبیه سازی پیشرفته انتقال حرارت در مدارات الکتریکی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. نرم افزار قدرتمند FloEFD به طراحان مهندسی کمک می کند زمان شبیه سازی را تا 65 تا 75 درصد نسبت به ابزار CFD سنتی کاهش دهد و به افزایش بهره وری نیز در کار می انجامد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایزا RISA

‌‎RISA دانلود رایزا (مجموعه ابزار طراحی و آنالیز سازه) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی RISA Tech, Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار و امکانات مناسب و کاربردی که در اختیارتان می گذارد می توانید اقدام به سنتز مواد شیمیایی برای ارسیدن به هداف گوناگون نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کی شات KeyShot

‌‎KeyShot کی شات (نرم افزار رندر مدل های سه بعدی و انیمیشن) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار برای افراد متخصص در زمینه طراحی سه بعدی تولید شده است و در میان افراد حرفه ای در این زمینه شناخته شده است که ویژگی های فراوانی در رندر و طراحی سه بعدی را درا می باشد و نکته قابل تامل نرم افزار رابط کاربری آن است

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس Autodesk HSMWorks Ultimate 2019 Build R1.42987 x64 for SolidWorks

‌‎Autodesk HSMWorks Ultimate دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.HSMWorks از مدل سالیدورکِ ابزارِ ماشین شما برای تشخیص برخورد بالقوه استفاده می کند و این امر امکان اصلاح و یا ایجاد مستقیمِ پیکربندی و تنظیمات جدید برای ماشین در سالیدورک را آسان تر می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تجزیه، تحلیل و بهینه سازی طرح های قطعات مکانیکی KISSsoft

‌‎KISSsoft دانلود نرم افزار تجزیه، تحلیل و بهینه سازی طرح های قطعات مکانیکی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار KISSsoft دارای طیف وسیعی از ماژول های محاسباتی مختلف است و با استفاده از آن می توان به تجزیه و تحلیل، محاسبه قدرت و مدیریت ارتباط بین قطعات ماشین آلات پرداخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت PolyBoard Pro PP v6.04

‌‎PolyBoard Pro PP v6.04 دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.از این نرم افزار برای طراحی تعاملی انواع قفسه، کمد و کابینت استفاده میشود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و با پشتیبانی از چندین زبان و ویندوز های مختلف بهترین ابزار برای طراحی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود افزونه طراحی قالب برای سالیدورکس QuickForm v3.3.2 for SolidWorks

‌‎QuickForm v3.3.2 x64 for SolidWorks 2011-2018 دانلود افزونه طراحی قالب برای سالیدورکس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.۳DQuickForm پلاگینی برای نرم افزار سالیدورک جهت شبیه سازی و مهندسی معکوس فرایندهای شکل دهی و مدلهای طراحی شده در این نرم افزار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064

‌‎Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064 دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار طراحی حرفه ای کاربردهای بسیاری دارد که ازجمله آن ها می توان به طراحی های گرافیکی برای وب سایت یا برای پرینت، طراحی صنعتی، معماری و همچنین تصویربرداری پزشکی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...