logo
دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064

‌‎Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064 دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار طراحی حرفه ای کاربردهای بسیاری دارد که ازجمله آن ها می توان به طراحی های گرافیکی برای وب سایت یا برای پرینت، طراحی صنعتی، معماری و همچنین تصویربرداری پزشکی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزاری قدرتمند برای معماری، عمران و ساخت و ساز  CYPE v2017.m

‌‎CYPE v2017.m دانلود نرم افزاری قدرتمند برای معماری، عمران و ساخت و ساز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Cype Software 2017.m نام نرم افزاری قدرتمند و شناخته شده از سوی کمپانی CYPE است. این کمپانی، یک مرکز معتبر در زمینه توسعه و تولید نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کاراکتر سخنگوی سه بعدی Reallusion CrazyTalk Pipeline v8.13.3615.1

‌‎Reallusion CrazyTalk Pipeline v8.13.3615.1 دانلود نرم افزار ساخت کاراکتر سخنگوی سه بعدی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یک نرم افزار بسیار عالی و جذاب برای اینکه بتوانید یک کاراکتر ایجاد کنید که بتواند لب بزند و صحبت کند این نرم افزار قدرتمند بسیار مفید خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدل‎سازی، مش‎بندی و مهندسی معکوس Power Surfacing RE v4.2.5 SolidWorks 2015-2018 x64

‌‎Power Surfacing RE v4.2.5 SolidWorks 2015-2018 x64 دانلود نرم افزار مدل‎سازی، مش‎بندی و مهندسی معکوس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرارگرفته است.nPower Power Surfacing RE یک افزونه طراحی صنعتی برای نرم افزار طراحی SolidWorks 3D می باشد که فرایند طراحی به طور قابل توجهی برای مدل سازی آلی, فرم سطوح در SolidWorks بهبود یافته است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0

‌‎Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0 دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار حرفه ای بسیار مورد نیاز کاربران و طراحان فضاهای سبز شهری می باشد.شما میتوانید فایل های اتوکد و فایل های با فرمت های DWG,DXF و PDF را به نرم افزار وارد کنید و روی آن ها طراحی انجام دهید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رسم خطوط در برنامه های طراحی  Lazy Nezumi Pro v17.12.15.2233

‌‎Lazy Nezumi Pro v17.12.15.2233 دانلود نرم افزار رسم خطوط در برنامه های طراحی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.اگر با نرم افزارهای گرافیکی کار می کنید و در کارهای خود نیاز به خطوطی زیباتر از خط های کشیده شده در برنامه دارید این برنامه برای شما خطوطی بسیار صاف و زیبا رسم می کند.از این برنامه می توانید همزمان در فتوشاپ و فلش هم استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تخصصی تحلیل تلورانس Sigmetrix CETOL 6σ v9.1.0 for SolidWorks 2016-2017 x64

‌‎Sigmetrix CETOL 6σ v9.1.0 for SolidWorks 2016-2017 x64 دانلود نرم افزار تخصصی تحلیل تلورانس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.CETOL 6σ محصول شرکت Sigmatrix می باشد.این نرم افزار برای تحلیل و آنالیز تلورانس های مهندسی طراحی گردیده است که با امکانات و محاسبات دقیق, جهت تولید محصولات صنعتی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلوف تایتلر BluffTitler v13.6.0.3

‌‎BluffTitler v13.6.0.3 لینک مستقیم رایگان بلوف تیتلر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار BluffTitler توسط شرکت Outerspace Software به بازار ارایه شده است .این نرم افزار امکان افکت گذاری و قرار دادن افکت های متحرک انیمیشنی و تصویری دو بعدی و سه بعدی بر روی فایل های تصویری، عکس ها، ویدیوهای خانگی، فیلم های سینمایی و .. می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتومدلر یو ای اس Eos Systems PhotoModeller UAS v2017.1.1

‌‎Eos Systems PhotoModeller UAS v2017.1.1 فتومدلر یو ای اس (نرم افزاری برای ساخت مدل سه بعدی از عکس های جغرافیایی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. PhotoModeler UAS قادر به اندازه گیری و مدلسازی سه بعدی عناصر موجود در تصاویر جغرافیایی، مشابه مدل های موجود در جهان واقعی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سالید انگل آرنولد Solid Angle Arnold for Maya v2.1.0 for Maya 2016-2018

‌‎Solid Angle Arnold for Maya v2.1.0 for Maya 2016-2018 سالید انگل آرنولد ( نرم افزار رندرینگ سه بعدی قدرتمند ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. نرم‌افزار Arnold for Maya موتور رندرینگِ آرنولد را به محیط استاندارد Maya پیوند می‌دهد و امکان رندر کردن مدل‌های ساخته شده توسط نرم‌افزار Maya را برای شما فراهم می‌سازد.

ادامه مطلب ...