logo
دانلود نرم افزار سالیدورک SolidWorks 2018 SP0

‌‎SolidWorks 2018 SP0 سالیدورک ( نرم افزاری برای مدلسازی جامدات ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. در این نرم افزار پارامترها به دو صورت عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره و قیدهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب بوده و پارامترهای عددی می‌توانند از طریق روابط با هم مرتبط بوده و امکان رسیدن به خواسته‌های طراحی را فراهم کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloEFD Standalone plus For CATIA And Creo & NX And Solid Edge v17.0.3969

‌‎Mentor Graphics FloEFD Standalone + For CATIA & Creo & NX & Solid Edge v17.0.3969 x64 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( مجموعه ای جهت آنالیز دینامیکی و شبیه سازی انتقال حرارت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. FloEFD به طراحان مهندسی کمک می کند زمان شبیه سازی را تا 65 تا 75 درصد نسبت به ابزار CFD سنتی کاهش دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max 2018.3 x64 PLUS Interactive 2018 v1.8.64.0

‌‎Autodesk 3ds Max 2018.3 x64 PLUS Interactive 2018 v1.8.64.0 تری دی مکس ( نرم افزار طراحی سه بعدی و ساخت انیمیشن ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار محصول شرکت معروف اتودسک می باشد.این برنامه در زمینه جلوه های ویژه گرافیکی و طراحی های حرفه ای بسیار کاربرد دارد.این برنامه با دیگر محصولات اتودسک سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب افتر افکت Adobe After Effects CC 2018.v15.0.0.180

‌‎Adobe After Effects CC 2018.v15.0.0.180 دانلود رایگان ادوب افتر افکت ( نرم افزار افکت گذاری ویدیو ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه را با قطعیت می توان از بزرگترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای جلوه های ویژه دانست.که محصولی فوق العاده از شرکت Adobe می باشد.در این نسخه رابط کاربری تغییراتی کرده و جدیدتر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکچ آپ SketchUp Pro 2018 v18.0.16975

‌‎SketchUp Pro 2018 v18.0.16975 x64 دانلود نرم افزار اسکچ آپ (نرم افزار ساخت اشکال سه بعدی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.یکی از ابزار های بسیار قدرتمند و تخصصی در زمینه ساخت اشکال سه بعدی می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی Trimble Navigation به بازار ارایه شده است. از ویژگی های این نرم افزارسادگی استفاده از آن می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی سی تری دی iC3D Suite v5.0.0 x64

‌‎iC3D Suite v5.0.0 x64 دانلود آی سی تری دی(نرم افزار ساخت موکاپ های بسته بندی سه بعدی) به همراه بک گراند های متنوع پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار اولین نرم افزار طراحی سریع پکیج های بسته بندی است که به شما این اجازه را می دهد تا با کمترین زمان اقدام به سخت جعبه سه بعدی نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت جلوه های ویژه SilhouetteFX Silhouette v6.1.6

‌‎SilhouetteFX Silhouette v6.1.6 x64 دانلود رایگان نرم افزار ساخت جلوه های ویژه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی SilhouetteFX به بازار ارایه شده است . با استفاده از این بسیار قدرتمتد و کاربردی می توانید تا ویدیوی و فیلم های خود را ویرایش کنید و از جلوه های ویژه برای آنها استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ردشیفت Redshift v2.5.40

‌‎Redshift v2.5.40 دانلود پلاگین ردشیفت ( پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای مایا ، تری دی مکس ، Softimage , سینمافوردی ، Houdini و Katana ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک رندرینگ قدرتمند و پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای نرم افزار های : مایا ، تری دی مکس ، Softimage و ... می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس Geometric NestingWorks 2018 SP0.0

‌‎Geometric NestingWorks 2018 SP0.0 دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Geometric Ltd به بازار ارایه شده است . حتما نام نرم افزار سالیدورکس را شنیده اید این نرم افزار پلاگینی برای نرم افزار کاربردی سالیدورکس است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن proDAD Heroglyph v4.0.256.1 plus v4.0.246.1

‌‎proDAD Heroglyph v4.0.256.1 x64 plus v4.0.246.1 x86 دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD GmbH به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا اقدام به ساخت تیزر های مختلف، متنهای متحرک، وانیمیشن نمایید.

ادامه مطلب ...