logo
دانلود پلاگین وی ری اسکتر VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017

‌‎VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017 دانلود رایگان پلاگین وی ری اسکتر(پلاگین ایجاد و پراکنده کردن دنباله ای از کپی های متعدد یک آبجکت در مایا ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط کمپانی iCube R&D Group به بازار ارایه شده است.با استفاده از این پلاگین می توانید جلوه های شهر تاریخی مایا ها را به تصاویر خود اضاف کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیوژن استادیو Fusion Studio v9.0 Build 13

‌‎Fusion Studio v8.2.1 Build 6 فیوژن استادیو ، (نرم افزار فیل سازی، ترکیب جلوه های ویژه و ساخت انیمیشن) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار Fusion Studio توسط شرکت Blackmagic Design به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای هنرمندان و گرافیست ها است که در جهت ترکیب جلوه های ویژه می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لافینگ برد سافت ور Laughingbird Software eCover Creator v2.2

‌‎Laughingbird Software eCover Creator v2.2 لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار لافینگ سافت ور ( نرم افزار طراحی جعبه های سه بعدی ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Laughingbirdsoftware به بازار ارایه شده است . در صورتی که می خواهید یک جعبه برای هدیه به کسی آماده کنید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اینک اسکیپ Inkscape v0.92.2

‌‎Inkscape v0.92.2 دانلود اینک اسکیپ ( نرم افزار طراحی و ویرایش تصاویر وکتور ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی bryce به بازار ارایه شده است .این نرم افزار منبع باز بوده و از آن جهت طراحی و ویرایش فایل های وکتور دست زد این نرم افزار ویرایشگر قدرتمند فایل های svg می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتو تری دی آلبوم  Photo! 3D Album v1.0

‌‎Photo! 3D Album v1.0 دانلود فتو تری دی آلبوم(نرم افزار خلق آلبوم های 3 بعدی)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Photo به بازار ارایه شده است.داشتن یک آلبوم 3D میتواند بسیار جذاب باشد.با نصب این نرم افزار بدون احتیاج به دانش خاصی شما می توانید تصاویر دیجیتالی خود را به صورت سه بعدی طراحی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی ری V-Ray v2 20.01 for Maya.2009

‌‎V-Ray v2 20.01 for Maya.2009 دانلود وی ری ( پلاگین رندر وی ری برای اسکچاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . کمپانی Visual Dynamics این برنامه را ساخت و به بازار ارایه داد این نرم افزار یک پلاگین است که در رابطه طراحی سه بعدی بکار میرود.و این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه های تری دی مکس می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جئو مجیک Geomagic Wrap 2017 x64

‌‎Geomagic Wrap 2017 x64 دانلود جیو مجیک ( نرم افزار تبدیل داده‌های اسکن سه بعدی به مدل‌های سه بعدی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند یک برنامه مهندسی معکوس است که بسیاری از مهندسان و طراحان و حتی مردم عادی با استفاده از آن به ساخت مدل های سه بعدی از اشیا فیزیکی می پردازند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کدنس پی اس پایس  Cadence PSpice v9.2

‌‎Cadence PSpice v9.2 دانلود کدنس پی اس پایس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از انجا که رایانه کار تحلیل و شبیه‌سازی مدارهای الکترونیکی را سهل و اسان میکند شرکت MicroSim نرم‌افزار PSpice را طراحی کرد، SPICE مخفف Simulation Program with Integrated Circuit Emphasis در سال 1970 در دانشگاه California تهیه شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زدمودلر  zmodeler3

‌‎zmodeler3 زدمودلر، جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزاربه اشتراک گذاشته شده است . با این نرم افزار امکان طراحی مدل های سه بعدی دقیق ، برای شما در بازی ها فراهم می شود . حتی ماشین های سه بعدی جدیدی را خودتان طراحی کنید . این نرم افزار قدرتمند ابزاریست که توسط آن می توانید به طراحی و خلق اشیاء واقع نما و سه بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزارآیکون تری دی باکس میکر Exe Icon 3D Box Maker

‌‎Exe Icon 3D Box Maker دانلود آیکون تری دی باکس میکر ( نرم افزار ساخت جعبه های سه بعدی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Box Maker به بازار ارایه شده است . این نرم افزار یک ابزار طراحی سه بعدی می باشد . شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به طراحی جعبه های سه بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...