logo
دانلود نرم افزار آی سی تری دی iC3D Suite v5.0.0 x64

‌‎iC3D Suite v5.0.0 x64 دانلود آی سی تری دی(نرم افزار ساخت موکاپ های بسته بندی سه بعدی) به همراه بک گراند های متنوع پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار اولین نرم افزار طراحی سریع پکیج های بسته بندی است که به شما این اجازه را می دهد تا با کمترین زمان اقدام به سخت جعبه سه بعدی نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت جلوه های ویژه SilhouetteFX Silhouette v6.1.6

‌‎SilhouetteFX Silhouette v6.1.6 x64 دانلود رایگان نرم افزار ساخت جلوه های ویژه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی SilhouetteFX به بازار ارایه شده است . با استفاده از این بسیار قدرتمتد و کاربردی می توانید تا ویدیوی و فیلم های خود را ویرایش کنید و از جلوه های ویژه برای آنها استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ردشیفت Redshift v2.5.40

‌‎Redshift v2.5.40 دانلود پلاگین ردشیفت ( پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای مایا ، تری دی مکس ، Softimage , سینمافوردی ، Houdini و Katana ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک رندرینگ قدرتمند و پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای نرم افزار های : مایا ، تری دی مکس ، Softimage و ... می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس Geometric NestingWorks 2018 SP0.0

‌‎Geometric NestingWorks 2018 SP0.0 دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Geometric Ltd به بازار ارایه شده است . حتما نام نرم افزار سالیدورکس را شنیده اید این نرم افزار پلاگینی برای نرم افزار کاربردی سالیدورکس است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن proDAD Heroglyph v4.0.256.1 plus v4.0.246.1

‌‎proDAD Heroglyph v4.0.256.1 x64 plus v4.0.246.1 x86 دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD GmbH به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا اقدام به ساخت تیزر های مختلف، متنهای متحرک، وانیمیشن نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتودسک مایا بونز تولز Autodesk Maya Bonus Tools 2018

‌‎Autodesk Maya Bonus Tools 2018 x64 دانلود اتودسک مایا بونز تولز ( مجموعه ابزارهای سفارشی مایا ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه نرم افزار توسط کمپانی Autodesk به بازار ارایه شده است .با استفاده از این مجموعه که برای سال 2018 می باشد می توانید نرم افزار Autodesk خود را بروز رسانی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رندرینگ کرونا برای تری دی مکس Corona Renderer v1.6.3 for 3DS Max 2012-2018

‌‎Corona Renderer v1.6.3 for 3DS Max 2012-2018 دانلود رایگان رندرینگ کرونا برای تری دی مکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزاری قدرتمند که توسط کمپانی Render Legion a.s. ارایه شده است. که از نظر حرفه ای های سه بعدی سازی به وسیله نرم افزار 3d Max این نرم افزار را از جمله بهترین های رندر سه بعدی می دانند.

ادامه مطلب ...
دانلود فایل های آماده سه بعدی، اتاق خواب 3D Model Bedroom 01

‌‎3D Model Bedroom 01 دانلود فایل‌های آماده سه بعدی، اتاق خواب در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با فایل‌های سه بعدی و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این فایل‌ها در کارهایتان استفاده کنید ساخت این فایل‌های سه بعدی احتیاج به مهارت در کار با نرم افزارهای سه بعدی مجزا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرو ماشینینگ Vero Machining Strategist 2017 R2

‌‎Vero Machining Strategist 2017 R2 دانلود ویرو ماشینینگ (نرم‌افزار مدل‌سازی سه‌بعدی فرآیندهای ماشین‌کاری و CNC) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Vero Software به بازار ارائه‌شده است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به مدل‌سازی سه‌بعدی همه مراحل ماشین‌کاری و CNC بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار راینو سروس Rhinoceros 6

‌‎Rhinoceros 6 دانلود راینو سروس (نرم‌افزار طراحی مدل‌های سه‌بعدی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار مختص کار طراحان هست که از مبتدی تا حرفه‌ای می‌توانند در طراحی صنعتی از آن بهره بگیرند و نزد طراحان از محبوبیت فوق‌العاده بالایی نیز برخوردار است که نشان از قدرت زیاد نرم‌افزار دارد.

ادامه مطلب ...