logo
دانلود نرم افزار اتودسک مایا بونز تولز Autodesk Maya Bonus Tools 2018

‌‎Autodesk Maya Bonus Tools 2018 x64 دانلود اتودسک مایا بونز تولز ( مجموعه ابزارهای سفارشی مایا ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه نرم افزار توسط کمپانی Autodesk به بازار ارایه شده است .با استفاده از این مجموعه که برای سال 2018 می باشد می توانید نرم افزار Autodesk خود را بروز رسانی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رندرینگ کرونا برای تری دی مکس Corona Renderer v1.6.3 for 3DS Max 2012-2018

‌‎Corona Renderer v1.6.3 for 3DS Max 2012-2018 دانلود رایگان رندرینگ کرونا برای تری دی مکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزاری قدرتمند که توسط کمپانی Render Legion a.s. ارایه شده است. که از نظر حرفه ای های سه بعدی سازی به وسیله نرم افزار 3d Max این نرم افزار را از جمله بهترین های رندر سه بعدی می دانند.

ادامه مطلب ...
دانلود فایل های آماده سه بعدی، اتاق خواب 3D Model Bedroom 01

‌‎3D Model Bedroom 01 دانلود فایل‌های آماده سه بعدی، اتاق خواب در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با فایل‌های سه بعدی و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این فایل‌ها در کارهایتان استفاده کنید ساخت این فایل‌های سه بعدی احتیاج به مهارت در کار با نرم افزارهای سه بعدی مجزا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرو ماشینینگ Vero Machining Strategist 2017 R2

‌‎Vero Machining Strategist 2017 R2 دانلود ویرو ماشینینگ (نرم‌افزار مدل‌سازی سه‌بعدی فرآیندهای ماشین‌کاری و CNC) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Vero Software به بازار ارائه‌شده است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به مدل‌سازی سه‌بعدی همه مراحل ماشین‌کاری و CNC بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار راینو سروس Rhinoceros 6

‌‎Rhinoceros 6 دانلود راینو سروس (نرم‌افزار طراحی مدل‌های سه‌بعدی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار مختص کار طراحان هست که از مبتدی تا حرفه‌ای می‌توانند در طراحی صنعتی از آن بهره بگیرند و نزد طراحان از محبوبیت فوق‌العاده بالایی نیز برخوردار است که نشان از قدرت زیاد نرم‌افزار دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی پروژه های معماری Edificius v9.00d

‌‎Edificius v9.00d دانلود نرم‌افزار طراحی پروژه‌های معماری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ACCA software به بازار ارائه‌شده است. اگر شما یک آرشیتکت و مهندس عمران و یا حتی دانشجوی رشته‌های عمران یا معماری هستید می‌توانید از نرم‌افزار قدرتمند و حرفه‌ای Edificius کمک‌های زیادی در کارهایتان در این زمینه بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max 2018.2

‌‎Autodesk 3ds Max 2018.2 x64 + Interactive 2018 v1.8.64.0 تری دی مکس(نرم افزار تری‌دی‌اس مکس، طراحی سه بعدی و ساخت انیمیشن)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود . که در نسخه های جدید نسخه 64 بیتی نرم افزار عرضه می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آر پی جی میکر RPG Maker MV v1.5.0

‌‎RPG Maker MV v1.5.0 دانلود آر پی جی میکر(نرم افزار ساخت بازی برای افراد مبتدی و برنامه نویسان)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KADOKAWA CORPORATION / YOGI OJIMA به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و خلاقانه شما می توانید اقدام به ساخت و طراحی بازی نمائید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس تری دی میکر Magix 3D Maker v6.10

‌‎Magix 3D Maker v6.10 دانلود مجیکس تری دی میکر ( نرم افزار طراحی و خلق گرافیک های سه بعدی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MAGIX AG به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا اینکه به سادگی اقدام به ساخت و طراحی انیمیشن های سه بعدی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار باکس شات Box Shot 3D v2.13.3

‌‎Box.Shot.3D.v2.13.3 دانلود باکس شات ( نرم افزار ساخت جعبه های سه بعدی نرم افزارها ) را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی BoxShot3D.com به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند شما توانایی ساخت جعبه های سه بعدی جهت معرفی نرم افزار در وبسایت ها می شود.

ادامه مطلب ...