logo
دانلود نرم افزار طراحی وب سایت Incomedia WebSite X5 Evolution PLUS Professional v12.0.9.30

‌‎Incomedia WebSite X5 Evolution PLUS Professional v12.0.9.30 دانلود نرم افزار طراحی وب سایت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار توسط شرکت Incomedia تولید و عرضه شده است چیزی که باعث محبوبیت این برنامه می شود این است که برای یاد گرفتن این برنامه نیاز به زمان زیادی ندارید.

ادامه مطلب ...
دانلود آموزش کامل سئو برای وردپرس SEO 2017 Complete SEO Training PLUS SEO for WordPress Websites

‌‎SEO 2017 دانلود آموزش کامل سئو برای وردپرس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.درست است که سئو خیلی پیچیده نیست، اما اصطلاحات متعددی در این زمینه وجود دارند که ممکن است برای افراد مبتدی گیج کننده و پیچیده باشند. مخاطبان هدف این دوره آموزشی وبمستران، وبلاگ نویسان، صاحبان کسب و کار، فروشندگان آنلاین، طراحان وب می باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فرم های سفارش فروش برای وبسایت DA OrderForm v4.4.0

‌‎DA OrderForm v4.4.0 دانلود نرم افزار طراحی فرم های سفارش فروش برای وبسایت جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با طراحی فرم های Html خود بر اساس چارچوب Bootstrap و W3.CSS می توانید آن ها را ریسپانسیو کنید، به گونه ای که بر روی دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها به شکل کامل نمایش داده شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایمیج وب پیج Web Page Creator

‌‎Web Page Creator دانلود رایگان ایمیج وب پیج ( نرم افزار ساخت آلبوم ها و گالری های عکس تحت وب ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Digital Dutch به بازار ارایه شده است . اگر در سایت های مختلف آلبوم های تصویری دیده باشید بله این آلبوم ها با این نرم افزار ساخته می شوند .

ادامه مطلب ...
دانلود زمپ XAMPP 7.2.1 AND 7.1.13 AND 7.0.27 AND 5.6.33 PLUS Portable

‌‎XAMPP 7.2.1 AND 7.1.13 AND 7.0.27 AND 5.6.33 PLUS Portable دانلود زمپ ( شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار XAMPP به توسعه دهندگان وب این امکان را می دهد تا صفحات وب خود را براحتی و بدون نیاز به اینترنت آزمایش کنند تا وب پویا و خوبی داشته باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت صفحات PHPMaker v2018.0.6       PHP

‌‎PHPMaker v2018.0.6 دانلود نرم‌افزار ساخت صفحات پی اچ پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت World Technology تولید و روانه بازار شده است . این نرم افزار قدرتمند برای برنامه نویسان زبان PHP بسیار کاربردی می باشد و نرم‌افزاری در زمینه ایجاد صفحات PHP و پایگاه‌ها داده MySQL می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انکود مدیا وب سایت Incomedia WebSite X5 Professional v14.0.5.2

‌‎Incomedia WebSite X5 Professional v14.0.5.2 دانلود انکود مدیا وب سایت ( نرم افزار طراحی وب سایت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Incomedia به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار حرفه ایی و فقط در پنج مرحله شما می توانید به صورت حرفه ایی به طراحی سایت بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده ASPMaker v2018.0.4  ASP.NET Maker v2018.0.1

‌‎ASPMaker v2018.0.4 ASP.NET Maker v2018.0.1 دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. در ASPMaker می توان فرم ها و صفحات ایجاد شده در نرم افزارهای دیگری مانند Microsoft Access ,SQL Server و یا هر زبان برنامه نویسی پایگاه داده ای که از ADO پشتیبانی کند به زبان ASP تبدیل نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن براکت Brackets v1.11

‌‎Brackets v1.11 دانلود رایگان نرم افزار ویرایشگر متن براکت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.ویژگی هایی مانند CSS code hinting و live HTML developmen با فراهم آوردن امکان مشاهده سریع تغییرات صورت گرفته در کدها بدون نیاز به بارگذاری مجدد (Reload) و یا ذخیره سازی آن ها و به صورت ویژوال، این برنامه را کاربردی تر نموده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک Mars Edit v4.0.6 MacOSX

‌‎Mars Edit v4.0.6 MacOSX دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این نرم افزار ویرایش کردن وبلاگ مثل نوشتن ایمیل ساده به نظر می رسد.این برنامه دارای ویژگی هایی مانند spell-checking، پیش نویس، پنجره های مختلف و حتی پشتیبانی از AppleScript می باشد.

ادامه مطلب ...