logo
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده ASPMaker v2018.0.4  ASP.NET Maker v2018.0.1

‌‎ASPMaker v2018.0.4 ASP.NET Maker v2018.0.1 دانلود نرم افزار طراحی و ساخت صفحات asp از پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. در ASPMaker می توان فرم ها و صفحات ایجاد شده در نرم افزارهای دیگری مانند Microsoft Access ,SQL Server و یا هر زبان برنامه نویسی پایگاه داده ای که از ADO پشتیبانی کند به زبان ASP تبدیل نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن براکت Brackets v1.11

‌‎Brackets v1.11 دانلود رایگان نرم افزار ویرایشگر متن براکت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.ویژگی هایی مانند CSS code hinting و live HTML developmen با فراهم آوردن امکان مشاهده سریع تغییرات صورت گرفته در کدها بدون نیاز به بارگذاری مجدد (Reload) و یا ذخیره سازی آن ها و به صورت ویژوال، این برنامه را کاربردی تر نموده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک Mars Edit v4.0.6 MacOSX

‌‎Mars Edit v4.0.6 MacOSX دانلود نرم افزار ساخت وبلاگ مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این نرم افزار ویرایش کردن وبلاگ مثل نوشتن ایمیل ساده به نظر می رسد.این برنامه دارای ویژگی هایی مانند spell-checking، پیش نویس، پنجره های مختلف و حتی پشتیبانی از AppleScript می باشد.

ادامه مطلب ...
 نرم افزار ساخت فرم های DA-FormMaker v4.4.0               HTML

‌‎DA-FormMaker v4.4.0 دانلود نرم افزار ساخت فرم های HTML در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است.نرم افزار DA-FormMaker یک نرم افزار کامل به صورت طراحی Drag & Drop ست که به کاربر اجازه می دهد که تمامی نیازهای خود را در طراحی فرم های مختلف به صورت طراحی کشیدن و بدون نیاز به نوشتن کد ها مرتفع می سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی وب سایت های واکنش گرا Lauyan TOWeb v7.0.6.756 Studio Edition

‌‎Lauyan TOWeb v7.0.6.756 Studio Edition دانلود نرم افزار طراحی وب سایت های واکنش گرا در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه طراحی سایت دارای قالب های آماده بسیار متنوع و زیبایی است، که می توانید یکی از آن ها را برای وب سایت خود انتخاب کرده و سپس آن را مطابق با سلیقه و نیاز خود ویرایش کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت صفحات وب WYSIWYG Web Builder v12.4.0 PLUS Extensions Pack

‌‎WYSIWYG Web Builder v12.4.0 PLUS Extensions Pack دانلود نرم افزار ساخت صفحات وب در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Pablo Software تولید و عرضه شده است.این نرم افزار طراحی سایت از HTML5 و Ajax نیز پشتیبانی می کند.و یک پنل مدیریت آنلاین برای ویرایش صفحات وب در اختیارتان می گذارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.2

‌‎PHP v7.2.2 x86x64 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود کامپوننت های تلریک برای برنامه نویسی Telerik Ultimate Collection For .NET 2018 R1

‌‎Telerik Ultimate Collection For .NET 2018 R1 دانلود کامپوننت های تلریک برای برنامه نویسی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.کامپپوننت‌های شرکت Telerik شناخته‌شده‌ترین مجموعه برای برنامه‌نویسان دات‌نت می‌باشد که با استفاده از این مجموعه‌ی بسیار متنوع و کاربردی، از طراحی انواع واسط‌های کاربری تا گزارش‌گیری پیشرفته و حرفه‌ای را دارا میباشد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی منو های سی اس اس بدون نیاز به کدنویسی Blumentals Easy CSS Menu ProPersonal v5.1.0.35

‌‎Blumentals Easy CSS Menu ProPersonal v5.1.0.35 بلومنتالز ایزی سی اس اس منو(نرم افزار طراحی منو های سی اس اس بدون نیاز به کدنویسی) پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.امروزه در برنامه نویسی های وب و کدنویسی برای طراحی وب سایت ها از زبان CSS استفاده فراوانی می شود که کاربرد آن در سادگی طراحی سایت است.

ادامه مطلب ...
 دانلود کرک محصولات ادوب  Adobe All Products Activator 2018

‌‎Adobe All Products Activator 2018 دانلود کرک محصولات ادوب پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این مجموعه شما قادر به فعال سازی تمامی محصولات شرکت Adobe می باشید . این مجموعه شامل فعال ساز نرم افزارهای Adobe Animate و Adobe Dreamweaver و Adobe Photoshop و ... می باشد .

ادامه مطلب ...