logo
دانلود نرم افزار ایجاد گزارش های ای اس پی  ASP Report Maker v10.0.2

‌‎ASP Report Maker v10.0.2 دانلود نرم افزار ایجاد گزارش های ای اس پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرارگرفته است.ASP Report Maker ابزاری مفید برای ساخت گزارشهای داینامیک از دیتابیسها میباشد. با استفاده از این ابزار قدرتمند میتوانید از دیتابیسهای اکسس وسایر منابع داده ای مبتنی بر ADO گزارشهایی در قالب صفحات ASP داینامیک تولیدکنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی PHP v7.2.0

‌‎PHP v7.2.0 دانلود نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این زبان برنامه نویسی را می توان یکی از قدرتمندترین و پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب دانست.این نرم افزار یک برنامه Open source و کاملا رایگان بوده و بر روی اکثر سرور ها و تمامی سیستم عامل ها قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زمپ شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر XAMPP v7.1.12

‌‎XAMPP v7.1.12 زمپ (نرم افزار وب سرور کامپیوتر) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.XAMPP بعنوان یک ابزار جهت توسعه طراحی شده‌است تا به طراحان سایت و برنامه نویسان اجازه آزمایش کارهایشان را روی کامپیوتر خودشان بدهد بدون اینکه نیاز به دسترسی به اینترنت داشته باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود برنامه ساخت و تولید نرم افزار سبک (IDE) جاوا JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate v2017.3.1 Build 173.3942

‌‎JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate v2017.3.1 Build 173.3942 دانلود برنامه ساخت و تولید نرم افزار سبک (IDE) جاوا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains inc به بازار ارایه شده است . اگر علاقه به ساخت و تولید نرم افزار سبک (IDE) جاوا دارید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار قدرتمند را از دست ندهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکای باند استایلایزر Skybound Stylizer v7.17.1104.61

‌‎Skybound Stylizer v7.17.1104.61 x86x64 دانلود نرم افزار اسکای باند استایلایزر ( نرم افزار ویرایش css ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار حرفه ای و پر کاربرد محصول گروه نرم افزاری Skybound می باشد.برنامه نویسان و طراحان وب سایت با این برنامه به راحتی ساخت و ویرایش فایل های css را انجام می دهند.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار تست وب سایت BrowseEmAll v9.2.4 Enterprise Server Studio Edition

‌‎BrowseEmAll v9.2.4 Enterprise Server Studio Edition دانلود نرم افزار تست وب سایت بر روی مرورگر های مختلف را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی BrowseEmAll به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تا وب سایت خود را بر روی مرورگر های مختلف تست نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایر برد پی اچ پی ژنراتور Firebird PHP Generator Professional v17.10.0.1

‌‎Firebird PHP Generator Professional v17.10.0.1 دانلود فایر برد پی اچ پی ژنراتور (نرم افزار تولید اسکریپت های پی اچ پی از دیتابیس Firebird بدون نیاز به نوشتن کد) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی SQL Maestro Group به بازار ارایه شده است. از این نرم افزار می توان در طراحی وب کمک گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار  کدنویسی به زبان پی اچ پی جت برینز JetBrains PhpStorm v2017.2.4 Build 172.4155

‌‎JetBrains PhpStorm v2017.2.4 Build 172.4155 دانلود کدنویسی به زبان پی اچ پی جت برینز (نرم افزار کد نویسی به زبان PHP) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی JetBrains inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار کاربردی می توانید به آسانی به صورت حرفه ایی به کد نویسی PHP بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلومنتالز رپید پی اچ پی Blumentals Rapid PHP Editor 2016 v14.4.0.188

‌‎Blumentals Rapid PHP Editor 2016 v14.4.0.188 دانلود بلومنتالز رپید پی اچ پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. یک ویرایشگر قدرتمند و سریع برای کدهای PHP می باشد که دارای امکاناتی فراتر از محیط ویرایشگرهای معمول PHPP می باشد. امکانات آن به شما امکان ساخت و ویرایش سریع کدهای PHP، HTML، XHTML، CSS و جاوا اسکریپت را می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود بلومنتالز رپید سی اس اسBlumentals Rapid CSS Editor 2016 v14.4.0.188

‌‎Blumentals Rapid CSS Editor 2016 v14.4.0.188 بلومنتالز رپید سی اس اس جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. امروزه در برنامه نویسی های وب و کدنویسی برای طراحی وب سایت ها از زبان CSS استفاده فراوانی می شود. کاربرد این زبان به منظور ایجاد سادگی در امر کدنویسی، افزایش سرعت کار طراحی، می باشد.

ادامه مطلب ...