logo
دانلود نرم افزار امازینگ اسلایدر Amazing Slider v6.5 Enterprise

‌‎Amazing Slider v6.5 Enterprise دانلود امازینگ اسلایدر ( نرم افزار ساخت اسلایدشو جی کویری برای صفحات وب ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Magic Hills Pty به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما برای وب سایت خود به آسانی قادر به ساخت اسلاید شو به زبان جی کویری خواهید شود .

ادامه مطلب ...

دانلود نرم افزار زمپ XAMPP v7.1.8

تاریخ :   1396/6/13 دسته بندی : طراحی وب
دانلود نرم افزار زمپ XAMPP v7.1.8

‌‎XAMPP v7.1.8 دانلود زمپ ( نرم افزار شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Kai Oswald Seidler به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار یک سرور مجازی بر روی سیستم خود داشته باشید تا بتوانید آپلود کردن و تست وب سایت را بر روی کامپیوتر خود انجام دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی اچ پی مای ادمین phpMyAdmin v4.7.4

‌‎phpMyAdmin v4.7.4 دانلود پی اچ پی مای ادمین(نرم افزار مدیریت بانک های اطلاعاتی MySQL)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی phpMyAdmin Devel Team به بازار ارایه شده است.phpMyAdmin نرم افزاری قدرتمند تحت وب در زمینه مدیریت بانک های اطلاعاتی MySQL که بر اساس زبان برنامه نویسی PHP ایجاد شده اند می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کافی کاپ وب سایت اکسس منیجر CoffeeCup Website Access Manager v3.2

‌‎CoffeeCup Website Access Manager v3.2 build 203 دانلود کافی کاپ وب سایت اکسس منیجر ( نرم افزار رمزگزاری بر روی وب سایت ها ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت CoffeeCup Software به بازار ارایه شده است . نرم افزارCoffeeCup Website Access Managerنام نرم افزاریست جهت گذاشتن سطح دسترسی روی سایت ها.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کافی کاپ فلش فتو گالری CoffeeCup Flash Photo Gallery v5.95 Build 4

‌‎‎CoffeeCup Flash Photo Gallery v5.95 Build 4 دانلود کافی کاپ فلش فتو گالری(نرم افزار ساخت گالری عکس فلش)در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CoffeeCup Software به بازار ارایه شده است.با استفاده از CoffeeCup که بسیار کم حجم می باشد شما تنها با زدن چند کلیک قادر به ساخت یک گالری عکس برای وب سایت خود می باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود آموزش مقدماتی کالکشن ها و جنریک ها در جاوا Udemy Introduction to Collections and Generics

‌‎Udemy Introduction to Collections and Generics in Java Update دانلود آموزش مقدماتی کالکشن ها و جنریک ها در جاوا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . منتشر کننده این آموزش ویدیویی شرکت Udemy و زبان آموزش آن انگلیسی و مدرس آن Holczer Balazs با مدت زمان 3:30 می باشد . سطح این فیلم آموزش بسیار عالی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکلیپس فور پی اچ پی Eclipse for PHP Developers Oxygen

‌‎Eclipse for PHP Developers Oxyg دانلود اکلیپس فور پی( نرم افزار محیط برنامه نویسی پی اچ پی )در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Eclipse Foundation به بازار ارایه شده است .در حال تعداد زیادی از طراحان وبسایت از زبان PHP برای طراحی هایشان استفاده میکنند و برای این منظور نرم افزار حاظر یک ابزار ضروری برای این کار محسوب می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کافی کاپ فلش فایر استارتر CoffeeCup Flash Firestarter v7.3

‌‎CoffeeCup Flash Firestarter v7.3 دانلود رایگان کافی کاپ فلش فایر استارتر ( نرم افزار ساخت افکت های فلش ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CoffeeCup Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار کم حجم و جالب شما تنها با زدن چند کلیک قادر به ساخت یک افکت فلش برای وب سایت خود باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آمایتا اس دبلیو اف انکریپت Amayeta SWF Encrypt v5.0.4

‌‎Amayeta SWF Encrypt v5.0. لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار رم شات داون ( نرم افزار خاموش کردن و راه اندازی مجدد سیستم های شبکه ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amayeta به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به شما شما این امکان را می دهد که فایل های فلشی که تبدیل به سورس شده را رمزگذاری کنید تا از سرقت حفظ شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی ای - اچ تی اکسس DA-HtAccess v3.0.0

‌‎DA-HtAccess v3.0.0 دانلود رایگان دی ای - اچ تی اکسس ( نرم افزار ساخت و ویرایش آسان فایل های htaccess برای اعمال تغییرات در وب سرور سایت ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از DA-HtAccess که ساخت شرکت Dunkel und lwer Gbr می باشد شما این توانایی را دارید تا سرور Apache را به صورت حرفه ایی مدیریت نمایید .

ادامه مطلب ...