logo
دانلود نرم افزار اتودسک اتوکد Autodesk AutoCAD 2019.1 PLUS LT 2019.0.1 x86x64

‌‎Autodesk AutoCAD 2019.1 PLUS LT 2019.0.1 x86x64 دانلود اتودسک اتوکد ( اتوکد ،قدرتمندترین نرم افزار نقشه کشی و طراحی صنعتی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار جدید ترین نسخه از مجموعه قدرتمند اتوکد می باشد که مناسب دانشجویان و دیگر افراد می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی Autodesk به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز و تحلیل کمانش ورق Dlubal PLATE BUCKLING v8.13.01 Build 140108 x64

‌‎Dlubal PLATE BUCKLING v8.13.01 Build 140108 x64 دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز و تحلیل کمانش ورق در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند برای آنالیز و تحلیل کمانش ورق به کار می رود و بیشتر برای پیشبرد اهدافی در حوزه صنعت به کار می رود که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه Dlubal RSTAB v8.13.01

‌‎Dlubal RSTAB v8.13.01 دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه ها به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایزا RISA

‌‎RISA دانلود رایزا (مجموعه ابزار طراحی و آنالیز سازه) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی RISA Tech, Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار و امکانات مناسب و کاربردی که در اختیارتان می گذارد می توانید اقدام به سنتز مواد شیمیایی برای ارسیدن به هداف گوناگون نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی خانه و فضای داخلی NCH DreamPlan Plus v3.0 Beta

‌‎NCH DreamPlan Plus v3.0 Beta دانلود نرم افزار طراحی خانه و فضای داخلی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه به این منظور ساخته شده تا به شما امکان طراحی و کشیدن نقشه خانه رویایی‌ تان را به ساده‌ترین روش و در عین حال با بصورت سه بعدی بدهد.نرم افزار امکان طراحی فضای سبز اطراف خانه نیز را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی جریان سیالات و انتقال حرارت ANSYS Fluent v6.3.26 x86

‌‎ANSYS Fluent v6.3.26 x86 دانلود نرم افزار مدلسازی جریان سیالات و انتقال حرارت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.ANSYS Fluent یک نرم‌افزار مهندسی به کمک رایانه در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) برای مدل کردن جریان سیال و انتقال حرارت در هندسه‌های پیچیده می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدل سازی سازه های معماری DataCAD v19.01.00.16

‌‎DataCAD v19.01.00.16 دانلود نرم افزار مدل سازی سازه های معماری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار به عنوان دومین نرم افزار رایج بین معماران انتخاب شده است. با کمک DataCAD می توانید نور تصاویر، سایه و جزئیات دلخواه خود را به بخش های مختلف آن اضافه کنید.این برنامه امکان مدل سازی سه بعدی خودکار را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی دال و پی (فونداسیون) بتنی CSI SAFE 2016 v16.0.2 Build 1153

‌‎ CSI SAFE 2016 v16.0.2 Build 1153 دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی دال و پی (فونداسیون) بتنی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.نرم افزار CSI SAFE برای طراحی کف بتنی post-tension و سیستم‌های بنیادی بکار می رود. نرم افزار CSI SAFE زمینه های مختلف فرایند طراحی مهندسی را در محیطی قابل فهم برای کاربران ارائه می نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0

‌‎Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0 دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار حرفه ای بسیار مورد نیاز کاربران و طراحان فضاهای سبز شهری می باشد.شما میتوانید فایل های اتوکد و فایل های با فرمت های DWG,DXF و PDF را به نرم افزار وارد کنید و روی آن ها طراحی انجام دهید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارزیابی مقاومت و استحکام سازه های بتنی SeismoBuild v2016

‌‎SeismoBuild v2016 دانلود نرم افزار ارزیابی مقاومت و استحکام سازه های بتنی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.SeismoBuild یک بسته نرم افزاری المان محدود جهت ارزیابی سازه بوده که قادر به انجام کلیه بررسی‌های تعریف شده در آیین نامه با احتساب خصوصیات غیرخطی هندسی و خاصیت غیر الاستیسیته ماده می‌ باشد.

ادامه مطلب ...