logo
دانلود نرم افزار طراحی خانه و فضای داخلی NCH DreamPlan Plus v3.0 Beta

‌‎NCH DreamPlan Plus v3.0 Beta دانلود نرم افزار طراحی خانه و فضای داخلی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه به این منظور ساخته شده تا به شما امکان طراحی و کشیدن نقشه خانه رویایی‌ تان را به ساده‌ترین روش و در عین حال با بصورت سه بعدی بدهد.نرم افزار امکان طراحی فضای سبز اطراف خانه نیز را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی جریان سیالات و انتقال حرارت ANSYS Fluent v6.3.26 x86

‌‎ANSYS Fluent v6.3.26 x86 دانلود نرم افزار مدلسازی جریان سیالات و انتقال حرارت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.ANSYS Fluent یک نرم‌افزار مهندسی به کمک رایانه در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) برای مدل کردن جریان سیال و انتقال حرارت در هندسه‌های پیچیده می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدل سازی سازه های معماری DataCAD v19.01.00.16

‌‎DataCAD v19.01.00.16 دانلود نرم افزار مدل سازی سازه های معماری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار به عنوان دومین نرم افزار رایج بین معماران انتخاب شده است. با کمک DataCAD می توانید نور تصاویر، سایه و جزئیات دلخواه خود را به بخش های مختلف آن اضافه کنید.این برنامه امکان مدل سازی سه بعدی خودکار را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی دال و پی (فونداسیون) بتنی CSI SAFE 2016 v16.0.2 Build 1153

‌‎ CSI SAFE 2016 v16.0.2 Build 1153 دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی دال و پی (فونداسیون) بتنی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.نرم افزار CSI SAFE برای طراحی کف بتنی post-tension و سیستم‌های بنیادی بکار می رود. نرم افزار CSI SAFE زمینه های مختلف فرایند طراحی مهندسی را در محیطی قابل فهم برای کاربران ارائه می نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0

‌‎Realtime Landscaping Architect 2017 v17.0 دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار حرفه ای بسیار مورد نیاز کاربران و طراحان فضاهای سبز شهری می باشد.شما میتوانید فایل های اتوکد و فایل های با فرمت های DWG,DXF و PDF را به نرم افزار وارد کنید و روی آن ها طراحی انجام دهید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارزیابی مقاومت و استحکام سازه های بتنی SeismoBuild v2016

‌‎SeismoBuild v2016 دانلود نرم افزار ارزیابی مقاومت و استحکام سازه های بتنی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.SeismoBuild یک بسته نرم افزاری المان محدود جهت ارزیابی سازه بوده که قادر به انجام کلیه بررسی‌های تعریف شده در آیین نامه با احتساب خصوصیات غیرخطی هندسی و خاصیت غیر الاستیسیته ماده می‌ باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه سپ CSI SAP2000 Ultimate v20.0.0 Build 1384

‌‎CSI SAP2000 Ultimate v20.0.0 Build 1384 x86x64 دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه سپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار تخصصی و حرفه ای که مهندسین عمران بسیار از آن استفاده می کنند برای طراحی سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین این برنامه دارای امکاناتی برای طراحان پل نیز می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی صنعتی CorelCAD 2018.0 v18.0.1.1067 x86x64

‌‎CorelCAD 2018.0 v18.0.1.1067 x86x64 دانلود کورل کد ( نرم افزار طراحی صنعتی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Corel به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به شکل فوق حرفه ایی طراحی صنعتی به نحوه سه بعدی و دو بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روبو ژئو RoboGEO v6.3.2

‌‎RoboGEO v6.3.2 نرم‌افزار روبو ژئو (نرم‌افزار یافتن مختصات جغرافیایی و ژئوکدینگ تصاویر) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این برنامه توسط شرکت برنامه‌نویسی Pretek, Inc نوشته‌شده است. RoboGEO نام نرم‌افزاری قدرتمند درزمینهٔ ی مختصات جغرافیایی هست که کاربردهای آن در رشته‌های مهندسی بسیار آشکار هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کورل کد CorelCAD 2017.5 Build 17.2.1.3045

‌‎CorelCAD 2017.5 Build 17.2.1.3045 x86x64 دانلود کورل کد ( نرم افزار طراحی صنعتی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Corel به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به شکل فوق حرفه ایی طراحی صنعتی به نحوه سه بعدی و دو بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...