logo
دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه سپ CSI SAP2000 Ultimate v20.0.0 Build 1384

‌‎CSI SAP2000 Ultimate v20.0.0 Build 1384 x86x64 دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه سپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار تخصصی و حرفه ای که مهندسین عمران بسیار از آن استفاده می کنند برای طراحی سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین این برنامه دارای امکاناتی برای طراحان پل نیز می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی صنعتی CorelCAD 2018.0 v18.0.1.1067 x86x64

‌‎CorelCAD 2018.0 v18.0.1.1067 x86x64 دانلود کورل کد ( نرم افزار طراحی صنعتی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Corel به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به شکل فوق حرفه ایی طراحی صنعتی به نحوه سه بعدی و دو بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روبو ژئو RoboGEO v6.3.2

‌‎RoboGEO v6.3.2 نرم‌افزار روبو ژئو (نرم‌افزار یافتن مختصات جغرافیایی و ژئوکدینگ تصاویر) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این برنامه توسط شرکت برنامه‌نویسی Pretek, Inc نوشته‌شده است. RoboGEO نام نرم‌افزاری قدرتمند درزمینهٔ ی مختصات جغرافیایی هست که کاربردهای آن در رشته‌های مهندسی بسیار آشکار هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کورل کد CorelCAD 2017.5 Build 17.2.1.3045

‌‎CorelCAD 2017.5 Build 17.2.1.3045 x86x64 دانلود کورل کد ( نرم افزار طراحی صنعتی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Corel به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به شکل فوق حرفه ایی طراحی صنعتی به نحوه سه بعدی و دو بعدی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار راینو سروس Rhinoceros 6

‌‎Rhinoceros 6 دانلود راینو سروس (نرم‌افزار طراحی مدل‌های سه‌بعدی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار مختص کار طراحان هست که از مبتدی تا حرفه‌ای می‌توانند در طراحی صنعتی از آن بهره بگیرند و نزد طراحان از محبوبیت فوق‌العاده بالایی نیز برخوردار است که نشان از قدرت زیاد نرم‌افزار دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مگنت فیلد Magnet Field v4.1.2

‌‎Magnet Field v4.1.2 مگنت فیلد (نرم‌افزار جمع‌آوری و مدیریت داده‌های نقشه‌برداری عمرانی) پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Topcon به عرضه‌ی عمومی رسیده است. این نرم‌افزار جهت سرعت بخشیدن و سهل کردن پروژه‌های عمرانی به‌وسیله‌ی راهکارهایی که ارائه می‌کند تهیه‌شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی پروژه های معماری Edificius v9.00d

‌‎Edificius v9.00d دانلود نرم‌افزار طراحی پروژه‌های معماری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ACCA software به بازار ارائه‌شده است. اگر شما یک آرشیتکت و مهندس عمران و یا حتی دانشجوی رشته‌های عمران یا معماری هستید می‌توانید از نرم‌افزار قدرتمند و حرفه‌ای Edificius کمک‌های زیادی در کارهایتان در این زمینه بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتودسک اتوکد Autodesk AutoCAD 2008 SP1

‌‎Autodesk AutoCAD 2008 SP1 x86x64 دانلود اتودسک اتوکد ( اتوکد ،قدرتمندترین نرم افزار نقشه کشی و طراحی صنعتی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Autodesk به بازار ارایه شده است . شما با این نرم افزار به دنیای مدرن طراحی پا خواهید گذاشت و می توانید کار را در زمینه کاری خود راحت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلوبال مپر Global Mapper v18.2.0 Build 052417 x86x64

‌‎Global Mapper v18.2.0 Build 052417 x86x64 دانلود گلوبال مپر ( نرم افزار نقشه برداری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی American Outland به بازار ارایه شده است . با پیشرفت تکنولوژی روش های نقشه بردلری تغییرات زیادی کرده است .با این نرم افزار نقشه کشی را با فناوری روز پی بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گاتری کیو ای - کد Guthrie QA-CAD v2017 A.22

‌‎Guthrie QA-CAD v2017 A.22 دانلود گاتری کیو ای - کد ( نرم افزار مشاهده و چاپ نقشه های AutoCAD ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Guthrie CAD/GIS Software به بازار ارایه شده است . Guthrie QA-CAD توانایی شماره بندی و اصلاح طرح ها ساخته شده با AutoCAD را به صورت خودکار دارا می باشد .

ادامه مطلب ...