logo
دانلود نرم افزار راینو سروس Rhinoceros 6

‌‎Rhinoceros 6 دانلود راینو سروس (نرم‌افزار طراحی مدل‌های سه‌بعدی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار مختص کار طراحان هست که از مبتدی تا حرفه‌ای می‌توانند در طراحی صنعتی از آن بهره بگیرند و نزد طراحان از محبوبیت فوق‌العاده بالایی نیز برخوردار است که نشان از قدرت زیاد نرم‌افزار دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مگنت فیلد Magnet Field v4.1.2

‌‎Magnet Field v4.1.2 مگنت فیلد (نرم‌افزار جمع‌آوری و مدیریت داده‌های نقشه‌برداری عمرانی) پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Topcon به عرضه‌ی عمومی رسیده است. این نرم‌افزار جهت سرعت بخشیدن و سهل کردن پروژه‌های عمرانی به‌وسیله‌ی راهکارهایی که ارائه می‌کند تهیه‌شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی پروژه های معماری Edificius v9.00d

‌‎Edificius v9.00d دانلود نرم‌افزار طراحی پروژه‌های معماری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ACCA software به بازار ارائه‌شده است. اگر شما یک آرشیتکت و مهندس عمران و یا حتی دانشجوی رشته‌های عمران یا معماری هستید می‌توانید از نرم‌افزار قدرتمند و حرفه‌ای Edificius کمک‌های زیادی در کارهایتان در این زمینه بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتودسک اتوکد Autodesk AutoCAD 2008 SP1

‌‎Autodesk AutoCAD 2008 SP1 x86x64 دانلود اتودسک اتوکد ( اتوکد ،قدرتمندترین نرم افزار نقشه کشی و طراحی صنعتی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Autodesk به بازار ارایه شده است . شما با این نرم افزار به دنیای مدرن طراحی پا خواهید گذاشت و می توانید کار را در زمینه کاری خود راحت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلوبال مپر Global Mapper v18.2.0 Build 052417 x86x64

‌‎Global Mapper v18.2.0 Build 052417 x86x64 دانلود گلوبال مپر ( نرم افزار نقشه برداری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی American Outland به بازار ارایه شده است . با پیشرفت تکنولوژی روش های نقشه بردلری تغییرات زیادی کرده است .با این نرم افزار نقشه کشی را با فناوری روز پی بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گاتری کیو ای - کد Guthrie QA-CAD v2017 A.22

‌‎Guthrie QA-CAD v2017 A.22 دانلود گاتری کیو ای - کد ( نرم افزار مشاهده و چاپ نقشه های AutoCAD ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Guthrie CAD/GIS Software به بازار ارایه شده است . Guthrie QA-CAD توانایی شماره بندی و اصلاح طرح ها ساخته شده با AutoCAD را به صورت خودکار دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کد زیشن اکرو پلات CADzation AcroPlot Pro v2009.02.03

‌‎CADzation AcroPlot Pro v2009.02.03 دانلود کد زیشن اکرو پلات ( نرم افزار تبدیل فرمت خروجی اتوکد به فرمت PDF ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار CADzation AcroPlot Pro یکی از بهترین ها در نوع خودش است که برای حل مشکل بزرگ گرفتن خروجی از اتوکد و ذخیره به صورت پی دی اف می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مینجت مایدمنیجر Mindjet MindManager 2017 v17.2.208.0 + MAP v3.4

‌‎Mindjet MindManager 2017 v17.2.208.0 + MAP v3.4 مینجت مایدمنیجر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mindjet ساخته شده است . نرم افزاری جهت تفکرات استراتژیک ، اطلاعات تجاری و انتقال ایده های طوفان ذهنی به طرح اولیه برای اجرایی شدن است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی فونداسیون سیف CSI.SAFE.16.0.0.1114  آنالیز و طراحی فونداسیون

‌‎نرم افزار CSI SAFE برای طراحی فونداسیون به کار برده می شود. در نسخه جدید این نرم افزار عناصر چند بعدی طبق مدلسازی و ابزارهای ترسیم تصاویر معرفی شده اند. این مجموعه با بهره گیری از استاندارد های موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن امکانات تازه ای برای کاربران فراهم می کند. نرم افزار SAFE قابلیت ها و امکانات قابل قبولی در سازه بتنی محکم ارائه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایتبز CSI.ETABS.2016.16.0.0.Build.1488

‌‎نرم افزار CSI ETABS جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها به کار گرفته میشود. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.این برنامه برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد.

ادامه مطلب ...