logo
دانلود نرم افزار سپ 2000 CSI SAP2000 Ultimate 2016 18.2

‌‎این نرم افزار در طراحی و آنالیز سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. دانشجویان و مهندسان عمران و رشته‌های وابسته، حداقل یک بار با این نرم‌افزار سر و کار داشته‌اند. هر سال امکانات این نرم‌افزار بیشتر می‌شود و با حفظ رابط کاربری ساده و مشخص، بر پیچیدگی انواع محاسبات و آنالیزها اضافه می‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی پلن Easy Plan Pro 1.1.37.1

‌‎Easy Plan Pro 1.1.37.1 دانلود رایگان ایزی پلن ( نرم افزار نقشه کشی ساده ) در سایت آنی دانلود با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است . این نرم افزار توسط کمپانی Plan به بازار ارایه شده است . این برنامه با محیطی ساده و کاربرپسند طراحی های حرفه ای و دقیقی به مهندسان و معماران ارائه می دهد . با استفاده از این نرم افزار به آسانی می توانید نقشه کشی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رویت Autodesk Revit 2017 SP2

‌‎Autodesk Revit 2017 SP2 دانلود رایگان اتودسک رویت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. برنامه اتودسک رویت در بین مهندسان معماری، عمران و تاسیسات از محبوبیت زیادی برخوردار است. این نرم افزار اطلاعات ساختمانی را بصورت دقیق و محاسبه شده مدل سازی کرده و در فرمت 3D نمایش می دهد . این نرم افزار در سه نسخه ارایه شده است

ادامه مطلب ...