logo
دانلود نرم افزار کد زیشن اکرو پلات CADzation AcroPlot Pro v2009.02.03

‌‎CADzation AcroPlot Pro v2009.02.03 دانلود کد زیشن اکرو پلات ( نرم افزار تبدیل فرمت خروجی اتوکد به فرمت PDF ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار CADzation AcroPlot Pro یکی از بهترین ها در نوع خودش است که برای حل مشکل بزرگ گرفتن خروجی از اتوکد و ذخیره به صورت پی دی اف می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مینجت مایدمنیجر Mindjet MindManager 2017 v17.2.208.0 + MAP v3.4

‌‎Mindjet MindManager 2017 v17.2.208.0 + MAP v3.4 مینجت مایدمنیجر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mindjet ساخته شده است . نرم افزاری جهت تفکرات استراتژیک ، اطلاعات تجاری و انتقال ایده های طوفان ذهنی به طرح اولیه برای اجرایی شدن است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی فونداسیون سیف CSI.SAFE.16.0.0.1114  آنالیز و طراحی فونداسیون

‌‎نرم افزار CSI SAFE برای طراحی فونداسیون به کار برده می شود. در نسخه جدید این نرم افزار عناصر چند بعدی طبق مدلسازی و ابزارهای ترسیم تصاویر معرفی شده اند. این مجموعه با بهره گیری از استاندارد های موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن امکانات تازه ای برای کاربران فراهم می کند. نرم افزار SAFE قابلیت ها و امکانات قابل قبولی در سازه بتنی محکم ارائه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایتبز CSI.ETABS.2016.16.0.0.Build.1488

‌‎نرم افزار CSI ETABS جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها به کار گرفته میشود. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.این برنامه برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سپ 2000 CSI SAP2000 Ultimate 2016 18.2

‌‎این نرم افزار در طراحی و آنالیز سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. دانشجویان و مهندسان عمران و رشته‌های وابسته، حداقل یک بار با این نرم‌افزار سر و کار داشته‌اند. هر سال امکانات این نرم‌افزار بیشتر می‌شود و با حفظ رابط کاربری ساده و مشخص، بر پیچیدگی انواع محاسبات و آنالیزها اضافه می‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی پلن Easy Plan Pro 1.1.37.1

‌‎Easy Plan Pro 1.1.37.1 دانلود رایگان ایزی پلن ( نرم افزار نقشه کشی ساده ) در سایت آنی دانلود با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است . این نرم افزار توسط کمپانی Plan به بازار ارایه شده است . این برنامه با محیطی ساده و کاربرپسند طراحی های حرفه ای و دقیقی به مهندسان و معماران ارائه می دهد . با استفاده از این نرم افزار به آسانی می توانید نقشه کشی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رویت Autodesk Revit 2017 SP2

‌‎Autodesk Revit 2017 SP2 دانلود رایگان اتودسک رویت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. برنامه اتودسک رویت در بین مهندسان معماری، عمران و تاسیسات از محبوبیت زیادی برخوردار است. این نرم افزار اطلاعات ساختمانی را بصورت دقیق و محاسبه شده مدل سازی کرده و در فرمت 3D نمایش می دهد . این نرم افزار در سه نسخه ارایه شده است

ادامه مطلب ...