logo
دانلود نرم افزار فایل ویوور File Viewer v9.4 PLUS File Viewer Express v3.6

‌‎File Viewer v9.4 PLUS File Viewer Express v3.6 دانلود فایل ویوور ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه یک نرم افزار همه کاره برای مدیریت فایل های موجود در سیستم است که از قابلیتهای آن می توان به مشاهده فایل های چندرسانه ای و ویدیویی بصورت آنلاین اشاره کرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی زیپ PeaZip v6.6.0

‌‎PeaZip v6.6.0 دانلود پی زیپ (نرم افزار فشرده سازی فایل با پشتیبانی از اکثر فرمت های آرشیو) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار PeaZip توسط شرکت Giorgio Tani به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار قدرتمند برای فشرده سازی فایل ها به کار می رود که بسیاری از فرمت های رایج آرشیو را پشتیبانی می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین آرشیور WinArchiver v4.3

‌‎WinArchiver v4.3 دانلود وین آرشیور در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی WinArchiver Computing, Inc به بازار ارایه شده است . WinArchiver یک نرم افزار بسیار قدرتمند در جهت مدیریت و ساخت فایل های آرشیو می باشد و توانایی پشتیبانی از تمامی فرمت های فشرده سازی و آرشیو سازی روز را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سون زیپ Zip v18.01 x86x64

‌‎Zip v18.01 x86x64 دانلود نرم افزار سون زیپ را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته است . این برنامه برای فشرده سازی فایل در فرمت هایی مثلzip ،rar و ... و فرمت اختصاصی این نرم افزار که 7zip می باشد است. با استفاده از آن می توانید به راحتی انواع فرمت های فشرده را به فایل غیر فشرده تبدیل كرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین زیپ WinZip Pro v22.0 Build 12706

‌‎WinZip Pro v22.0 Build 12706 دانلود نرم افزار وین زیپ پرو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزارهای موجود که برای کارهای فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد برنامه WinZip می باشد.از قابلیت های این برنامه می توان به رایت مستقیم فایل فشرده بر روی سی دی و دی وی دی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین زیپ WinZip Pro v22.0 Build 12684

‌‎WinZip Pro v22.0 Build 12684 دانلود نرم افزار وین زیپ پرو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزارهای موجود که برای کارهای فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد برنامه WinZip می باشد.از قابلیت های این برنامه می توان به رایت مستقیم فایل فشرده بر روی سی دی و دی وی دی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین زیپ  WinZip Pro v20.0 Build 11659

‌‎WinZip Pro v20.0 Build 11659 دانلود نرم افزار وین زیپ پرو به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزارهای موجود که برای کارهای فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد برنامه WinZip می باشد.از قابلیت های این برنامه می توان به رایت مستقیم فایل فشرده بر روی سی دی و دی وی دی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین زیپ کوریر WinZip Courier v8.0

‌‎WinZip Courier v8.0 دانلود وین زیپ کوریر به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی WinZip Computing به بازار ارایه شده است . همیشه ارسال فایل با ایمیل مشکلات بسیاری دارد .شما با استفاده از نرم افزار WinZip Courier می توانید حجم فایل های ارسالی با ایمیل را کاهش دهید و به راحتی از آن استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور آرشیور PowerArchiver 2017 Standard v17.01.04 plus Toolbox v16.00.61

‌‎PowerArchiver 2017 Standard v17.01.04 plus Toolbox v16.00.61 دانلود پاور آرشیور در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار کاربردی از شرکت نرم‌افزاری ConeXware Inc به بازارهای فروش نرم‌افزار ارائه‌شده است. یک ابزار مفید و پرکاربرد برای مدیریت فایل‌های فشرده هست و قابلیت فشرده‌سازی گروهی فایل‌ها را دارد.

ادامه مطلب ...
نرم افزار اشامپو زیپ Ashampoo ZIP Business v2.00.43 DC 14.09.2017

‌‎Ashampoo ZIP Business v2.00.43 DC 14.09.2017 دانلود نرم‌افزار اشامپو زیپ (نرم‌افزار مدیریت فایل‌های فشرده) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Ashampoo GmbH & Co. KG به بازار ارائه‌شده است. اگر شما نیاز دارید که فایل‌های پشتیبانتان را به بیشترین حالت فشرده کنید یا اینکه آن‌ها را رمز گزاری نمایید.

ادامه مطلب ...